HITRO pomagajte nam- zobki!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cal -> HITRO pomagajte nam- zobki!!! (6.11.2005 0:02:37)

Prosim vas svetujte mi kako naj pomagam naši mali. Stara je 1 leto, prve 4 zobke zgoraj in 4 spodaj je dobila brez problemov, zdaj pa ji hodijo drugi ven , dlesni ima vse otečene enega se čuti pod prstom , vendar ni še zunaj. Že en teden ne spimo nič, ko zaspi spi 1 uro, potem se pa zbuja na 10-15 minut in  stoka pa joka, tako da jo skoraj celo noč prenosim po rokah. Probala sem  s  Calgelom vendar ni učinka,kaj naj še naredim kaj pomaga? A ste probali mazat dlesni z belim vinom, to sem slišala, nevem pa  če je kaj v tem . Ali obstaja kakšno drugo mazilo ali kaj v Italiji da pamaga. SVETUJTE MI, PROSIM VAS.HVALA!!!




Anonimen -> RE: HITRO pomagajte nam- zobki!!! (6.11.2005 0:19:58)

zgleda, da malčico ful boli. svečke paracetamol niso samo za zbijanje vročine, ampak imajo protibolečinski učinek; meni jih sicer niso svetovali, ko so mu rastli zobje, ampak pri zadnjem cepljenju (pri 1.5 leta v nogico) pa mi je rekla, da če bi mali preveč stokal da ga boli naj mu dam kar svečko; najbrž ti nisem veliko pomagala; jaz bi vprašala v dežurni lekarni, če mu v takem primeru lahko dam paracetamol




cal -> RE: HITRO pomagajte nam- zobki!!! (6.11.2005 0:26:38)

Svečko ji dajem že 3 dni , vendar ni videti nobenega učinka.




mia-2 -> RE: HITRO pomagajte nam- zobki!!! (6.11.2005 8:07:11)

Kaj pa ta novi gel -GengigelBaby baje je v redu ker naredi dlesen bolj mehko in zobek lažje pride skoz dlesen pa še bolečine baje omili. Prodajajo ga pa v lekarnah.Sem bla zadnjič v lekarni pa ga je ena ful hvalila.




Naty*Taja -> RE: HITRO pomagajte nam- zobki!!! (6.11.2005 9:45:31)

JA, JA Mia - 2 mi ga mamo pa je ful vredu!! Tak da Cal kr hitro v lekarno in to kupi. Meni je lekarnarka razložila, da pomaga proti bolečini, skelini, zmehča dlesen in zdravi oteklino pred in po zobku. Mi zdej kr lepo spimo.




perchy -> RE: HITRO pomagajte nam- zobki!!! (6.11.2005 13:51:05)

V Italiji se kupi v lekarni brez recepta krema Dentinale. Je prav namenjena za dojenčke. Baje, da pomaga. Pri nas sedaj prihajajo prvi zobki, vendar brez kakšnih bolečin, zato je še nismo sprobali.




cal -> RE: HITRO pomagajte nam- zobki!!! (7.11.2005 23:42:59)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]Hvala vam za nasvete, kupili smo Gengigel in sinoči sem ji namazala dlesni z njim in moram vam povedati da je bilo dosti boljše kot prejšnje noči, tako da resnično deluje.Danes zvečer, ko sem ji mazala dlesni preden je šla spat pa sem ugotovila da je dobila novi zobek. Hvala vam pa srečno.[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif]




Romcka -> RE: HITRO pomagajte nam- zobki!!! (8.11.2005 20:45:31)

ku ku:) bojda pomaga tudi Denti Ox gel in se dobi v Mullerju[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]
pa pa




Stran: [1]