skokec (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


majibee -> skokec (5.11.2005 8:13:09)

živjo.pregledujem forume pa ne najdem nič v zvezi s skokci. pa me zanima, če mate izkušnje z njimi, kako se obnesejo, od katerega meseca naprej se uporabljajo, cena...hvala za odgovore, lp




CatJa -> RE: skokec (5.11.2005 10:02:27)

Mi smo ga imeli - sposojenega - nekje od 9. do 12. mesca. Potem mu pa ni bil več aktualen.




Špacka -> RE: skokec (5.11.2005 10:16:12)

 
Mi smo ga dobili za darilo, tako da cene ne vem, je pa mala stara 8 mesecev pa zaenkrat ne kaže velikega zanimanja. Toliko smo napredovali, da je v njem par minut, prej je pa takoj planila v jok.
Mogoče pa se s časom navadi...





tinkatonka -> RE: skokec (5.11.2005 10:16:38)

Če se ne motim ga imata Jančika in Joe za svojega Vasjo. Vprašaj jo.




*goldfish* -> RE: skokec (5.11.2005 10:52:20)

Mi ga imamo tudi sposojenega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

V navodilih pa piše, da je od 4. meseca dalje in do teže 11,5 kg!

Mi smo ga not dali pri 6 mesecih, en teden je trajalo, da je mali skužo kako stvar deluje, zdaj pa tako skače ko nor.

Smo pa fizioterapevtko vprašali, če ga lahko uporabljamo, pa je rekla, da kar, da je to zabava!

Mi ga imamo not max. 20 min (pa ne vsak dan)!




pravljica -> RE: skokec (5.11.2005 11:27:50)

mi ga imamo (tistega iz blaga), zdaj ga še seveda nismo uporabili, prvič pa smo ga nekje pri 5. mesecih, ampak toliko dvignjenega, da se je mala samo zibala v njem...ko je bila na nogicah dovolj močna, je pa raje sama plazila okoli...zanimivo je postalo spet pozneje, ko je že hodila in se je rada guncala v njem




majibee -> RE: skokec (5.11.2005 19:36:58)

hvala za odgovore.. pravljica a vidim, da je tibor star ene tolk kot tristan, pa me zanima kdaj ga bos dala noter?




čebelica maja -> RE: skokec (7.11.2005 11:28:18)

Mi smo ga tudi imeli in je sin zelo užival v njem, jaz pa sem imela malo miru in na hitrco kaj pripravila za kosilo,...
Sem ga pa začela dajati noter ok. 6 meseca pa vse do enega leta. Potem pa ni bilo več zanimivo. Nam je kar prav prišel!




Urša -> RE: skokec (8.11.2005 10:25:02)

Mi smo ga kupili za pol cene v Mothercare (za 5000) in bili zelo zadovoljni. Uporabljali smo ga od 8. meseca pa do dobrega leta. Zabava in pol! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]