|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozdravljene
4.11.2005 17:15:04   
Vanček*
evo mene novopečeno mamico..

Rodila sem 01.11.2005 ob 02.40h v MB porodnišnici svojo prvo hčero.....
Mojae zgodbe ne bom napisala, ker sem jo pustila na forumu nosečnost in porod, bom pa tukaj začela s svojo Ivano..
Danes sva prispele domov iz porodnišnice.
Drugi dan je dobila zlatenico, ampak smo to ugotovili pravi čas, zako da ni bilo problema so jo odpravili....
Sedaj se mučim s dojenjem, ampak moram vztrajat, tako da bo velika punca no to tak je ob porodu je imela 4130g in 53 cm velika....

Prava baba..

Tako punce pa začnimo z novim življenjem...

LP Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozdravljene
4.11.2005 17:47:36   
PBJ
Nova dojenčica user posted image user posted image , dobrodošlauser posted image user posted image

lp in veliko cartanja

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozdravljene
4.11.2005 17:48:56   
pety78
O, čestitke novopečeni mamici in njeni hčerkici. user posted image

Pri dojenju se pa kar lepo potrudita in čisto brez panike in strahu. Jaz sem naredila napako, ker sem se preveč sekirala, da ni mleka. Potem sem si pa v glavi poštelala, sedaj ga je pa veliko več.
Moj pravi, da od peglanja.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (ker se njemu ne da). user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozdravljene
4.11.2005 18:14:36   
trima
Zdravo

Naj prej ti midve z Matejouser posted image  tudi čistitavauser posted image user posted image user posted image .
Da si tako lepo rodila.

Veš user posted image  moja Mateja je tudi bila velika 53cm. Težka 3420g.
Končana pa sem bila v 2 urih.

No zdaj pa je že stara 8. mesencov in pol.In že prava babnica.Jeva že skoraj vse.Potem že se vstane samo v otroški posteljici.Pa kar naprej hoče hoditi.Vsaj s pomočjo mene.

Jaz pa sem imela probleme z mlekom že v bolnci, ker sploh nisem imela nič mleka. Nato so mi dali ene tablete pa tudi nič. Dojila pa sem jo samo dva mesenca.

Pa tako bi jo rada dojila pa nisem imela mlekeca za mojegauser posted image .

Trudi se, čim več piji in čem manj sekiranja.


Še enkrat veliko sreče in zadovolstva v vajnim življenju.


LP:Trima

PS:slikice imaš pa pod moji albomu pod nicom Trima

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozdravljene
4.11.2005 19:17:15   
Aleksandrin
Bravo, Vančo, čestitam.
Z dojenjem pa kar vstrajaj.
LP in user posted image user posted image za vaju

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozdravljene
4.11.2005 21:02:40   
mamči
 Č E S T I T K E ! Prava korenjakinja tvoja user posted image  in ti seveda tudi user posted image
Pa lepo se cartajta.    user posted image   user posted image    user posted image

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozdravljene
4.11.2005 21:13:32   
Aja32
Čestitam, pa veliko sreče z Ivano.... A in user posted image Luka

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozdravljene
4.11.2005 22:00:30   
Barbela
user posted image user posted image  Čestitke še iz naše strani user posted image user posted image

Jutri bo Jaka star 4 mesece in če se spomnim dne, ko sem rodila, se mi zdi kot včeraj. Tako hitro tečejo ti dnevi. Vsak dan je večji in me nauči kaj novega. Zelo rad se smeji in čeblja po svoje. Pa tudi cukanje za ta-sladke mu je v veselje.

Želimo ti čim več lepih in srečnih trenutkov z user posted image  .

Barbara, Tomo in Jaka

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozdravljene
5.11.2005 22:07:36   
UOBERC
ČČEESSTTIIMMAAMMOO!!!!!user posted image user posted image user posted image  No zdaj pa novim še lepšim dogodivščonem naproti. Zdaj pa veselo na delo s crkljanjem in razvajenjem! Ivana je pa res ornk pupa!!user posted image

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Branje
Michonne RR

Kolikokrat na teden berete svojemu otroku?

Vsak dan (62%)

Vsak drugi dan (15%)

Med vikendom (0%)

Enkrat na teden (6%)

Nikoli (18%)


Število vseh glasov: 34

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!