APTAMIL AR1 IN AR2 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


riki -> APTAMIL AR1 IN AR2 (2.11.2005 10:35:06)

Pozdravljene. Svetujte mi, kaj naj naredim. Moj Tristan bo 17.11 star štiri mesece in sva na Aptamilu AR, ker mi je ogromno polival. Zdaj pa se mi je začel ponoči zbujati cca. 2 krat na noč in vedno bolj se mi dozdeva, da to mleko ni več dovolj močno. V Avstriji sem videla, da se dobi tudi Aptamil ar2, nadaljevalna formula, katere pa pri nas ni. Sem vprašala pediatrinjo, pa mi je rekla, da sploh ni nobene potrebe po nadaljevalni formuli in da mi priporoča, naj grem na Aptamil 2. Tega pa ne bi rada, ker mi zdaj res nič ne poliva ampak se mi zdi, da je res premalo močno. Kaj mi predlagate. Aja, pa še nekaj. Tristan ima pet obrokov na štiri ure in sicer 3 krat po 200 ml in 2 krat po 240 (zjutraj in zvečer). Sva bla že na štirih obrokih na pet ur po 240 ml, pa sem mislila, da se mi zaradi tega zbuja, ker količinsko manj dobi, ampak vedno bolj se nagibam k temu, da je mleko premalo nasiitno. Kaj mislite? Koliko pa pojejo vaši skoraj štiri mesečniki?Hvala lepa že vnaprej, Riki in Tristan




usa -> RE: APTAMIL AR1 IN AR2 (2.11.2005 11:30:48)





pozdravljena!
moja pupa bo stara 9 mesecev in še kar pije aptamil ar sedaj ga res pije samo še 2x na dan zjutraj in zvečer po 200ml.prespi mi celo noč od 8h-6.30h.(izjemne noči so samo kadar ima prehlad)poskusila sem ji tudi tam pri 5 mesecih dati aptamil 1 pa aptamil 2 ter hipp2 in mi je takoj začela polivati.tko da sva ostali kar na aptamilu ar.
p.s.imam pa kolegico ki je njen sinek pri 5 mesecih sprejel hipp2 in ji ni več polival.
(prej je pa tudi pil aptamil ar) 






žužu -> RE: APTAMIL AR1 IN AR2 (2.11.2005 15:34:41)

zvečer mu dodaj žličko rižolina ali medolina v mleko. to ga bo bolj nasitilo in bo spal.




ninocka -> RE: APTAMIL AR1 IN AR2 (2.11.2005 19:48:19)

Sej lshko pa probas z Aptamilom2, pa ce ti bo polival pa nehas dajat in ostanes na AR.
Ce pa ne bo, pa nadaljuj z A2ko.





hubi -> RE: APTAMIL AR1 IN AR2 (3.11.2005 22:02:16)

Jaz imam podoben problem s polivanjem. Pijemo Aptamil 1 in po vsakem obroku Luka poliva. Zanima me, kako ste se odločile za Aptamil ar. A ste vprašale pediatra ali ste kar probale.




KODA -> RE: APTAMIL AR1 IN AR2 (3.11.2005 22:24:14)

Mi smo imeli podoben problem.Zgostili smo,pa ni bilo več problemov.Tako je bolj nasitno.




Stran: [1]