|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke tečemo častni krog
3.11.2005 11:12:45   
Anonimen
Jaz sem pa mislila, da je samo moj pikecuser posted image  tak leni. Zdaj se redjo v naših bušijih, pa jim ni več do telovadbe.
Jaz mojega pikeca čist razumem, ker imam zlo majhen trebušček, tako da se revež ne more niti pretegniti.
Aha mi je glih dal eno nežno brco pod rebrouser posted image user posted image . Potem pa drži, da ne samo, da nas slišjo, ampak še vejo kaj razmišljamo. user posted image Ali je pa slišal Gibonnija, ki nama ga nabijam. Moj pikec pali na hrvaške komade, pa na Tino Turner.
Se mi zdi, da bo muzikant kot je bil ati. Joj samo to mi še manjka.user posted image user posted image

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: novembrke tečemo častni krog
3.11.2005 14:44:33   
Teni_



Evo mene iz CTG-ja. Vse je vredu in mi zdaj preostane samo čakanje. Sem se pa konkreno načakala pri ginekologinji. Sem bila 3 ure tam. Saj sem bila ze prej na vrsti za CTG,ampak je naš user posted image  spal in sem morala gor pa dol po stopnicah. potem pa sem spet čakala, da sem prišla na vrsto. Naslednji pregled imam v porodnišnici na rok, torej naslednjo sredo. No, ampak upam, da bo kaj prej. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: novembrke tečemo častni krog
3.11.2005 14:51:49   
wawa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SUPER MOJCAh, da je vse OK, vidiš pa še malo telovadbe si imela po stopnicahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: novembrke tečemo častni krog
3.11.2005 16:06:35   
Meggi




Evo še mene. Men se zdi da so vsi drugi že bolj živčni kot jaz in moja mala- velika pikica.

Počutje b.p, sem še mobilna z lastnoročno spucanim avtom(rodit pa res ne morem it z usranim avtom ne). Eh ne, sam me je full na luft vlekl in še učinek je lep.

Izkoristim še vsako urco za spanje. A vem, da si ga na zalogo ne morem dat glih. Zvečer mi paše res kr kmal spat pa po kosilu,....

Na WC tak frćim vsake 15min- sam še wc papir skup nosim,....

Poplesavanje čutim v spodnem delu trebuha, da bi mi pa glih otrdil pa ne morem rečt.

Rok eden 11 drug pa 13 nov. Sama po občutku se mi zdi da bo kasneje,.......


     Glede poroda sem pa mal odmisla epiduralno- kakor si bo malo dete zbralo pa naj bo. Sam da bo vse ok, mami bo se poskusla prepustit- a računam na čim manj bolečin.

             VSEM VELIKO SREČE IN ČIMLEPŠE SREČANJE Z VAŠIMI ANGELČKI.



(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: novembrke tečemo častni krog
3.11.2005 16:21:24   
petarda
Tudi midva sva še tukaj, počutje supersko, saj danes sploh nimam filinga, da sem noseča...že cel dan neki laufam okoli. Simi-2 rodila bom v NM, pa ti? Tudi jaz imam naslednji CTG dan pred rokom, ravno na Martinovo...to bo fešta... Jaz osebno si želim roditi tam nekje ponedeljek ali pa torek naslednji teden, tako, da bom med vikendom že zuni...

Čeprav se rok že tako bliža, pa kar še nisem spakirana. Skoz računam na to, da bom potem na hitro vse zmetala zame in šla. Je pa dobro prej pripravit kaj naj naši user posted image  prinesejo v porodnišnico, saj moja prijateljica tega ni storila in potem je šla sredi zime domov iz porodnišnice kar brez štumfov. Si morte mislit kako ji je blo...user posted image user posted image user posted image

Me veseli, da se vse držite, in da je wawin dedek tudi OK. Dejmo se držat in se tipkamo...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: novembrke tečemo častni krog
3.11.2005 16:39:38   
Še ena T
Živjo, punce...

Vidim, da še vztrajamo in se nobena nova še ni poslovila. Jaz se počutim zelo v redu, ampak spim pa vsako noč manj. Noben položaj mi ne paše, pa še zbudijo me rahle bolečine, pa trebušček je čisto trd. Sem opazila koliko bolje se počutim, ko se čez dan malo prekladam iz kavča na kavčuser posted image
Dobro, da katera napiše, kako lahko popadki pridejo in izginejo in kako se lahko pripeti lažni poroduser posted image , ker bi bila drugače čisto zbegana, če bi se mi to zgodilo. Bi najbrž rekla, naj mi kar sprožijo, če sem že tam, kar pa se mi zdi neumnost.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: novembrke tečemo častni krog
3.11.2005 23:36:55   
smeško
Hello!
Po dolgem času sem zopet tu.Ne morem in ne morem zaspati, pa sem se odločila, da napišem par vrstic.
Danes sem imela zadnji pregled pri g., pravi da je vse v redu, sam mali preplah je nastal, ko sem dobila lažni popadek, so me takoj dali še na merjenje popadkov, poleg ctg-ja.
Prejšni teden je dobil 3D ultrazvokuser posted image , pa glih zdej, ko se bliža konec, sam slike pa izgledajo svetovno.
V soboto pa imam pregled kar v bolnici in mogoče bom kar not ostala, bomo videli.Jst po eni strani upam, da bom, da čimprej vidim user posted image .
Pazite nase in držite pesti.
LP

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 8:05:00   
Urša
Dobro jutro! user posted image  Kako ste kaj? Jst se ravno z banano bašem, katero pomakam v nutelo! user posted image
Pri meni nič novega. Sem šla včeraj h G po novo napotnico za porodnišnico, ker sem tastaro že pokurla. user posted image  Pregled imam zdej v sredo.Drugače vam pa samo to povem, kako smo lahko srečne, da je naša nosečnost v večini potekala b.p. Slabosti, zgaga, krči v nogah, utrujenost, zatekle noge.... to ni nič v primerjavi s težavami, ki jih imajo mnoge punce, ki ležijo tam na oddelku, kjer sm bila. Marsikatera lahko dobesedno samo leži in čaka, da bo prišel dan... in upajo, da jim bo uspelo user posted image  še mal v bušiju zadržat... razne krvavitve, grozeči porodi in take stvari. user posted image  No, me smo že pri koncu in res velike srečke user posted image ! Ah, tiste bolečine bomo pa tud že premagale!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 8:32:53   
chips
Dobro jutro.Jaz pa se počasi pripravljam na pregled.Jutri imam rok.Me full zanima kaj mi bo rekel G.Vam sporočim ko pridem nazaj!!
PDP 5.11.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 8:52:09   
Anonimen
Dobro jutro.

Urša banana + nutela??user posted image  . Te kombinacije še nisem probala. Jaz sem pa zajtrkovala kruh z nutelo, pa 2 dcl mrzlega mleka in actimel.
Tudi pri meni je zaenkrat vse OK in po starem.

Pa omara mi že stoji v otroški. user posted image user posted image user posted image Bom danes noter zložila oblekice. Uh, bo spet lepo v rokicah držat te majčkene stvari. I am happy, happy...

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 10:09:55   
petarda
Dobro jutro user posted image . Ja Urša res smo lahko srečne, sam še porod predihamo pa bo... Smo tud dolgo zdržale, še posebno MojcaH!!! (v primerjavi s prvič)user posted image user posted image user posted image . Vančo je že svoje oddelala, zdaj pa čakamo nove pogumnice, mogoče bo pa glih chips na vrsti...

Jaz sem noč super prespala, sedaj pa že kuham...za kosilo bo jota. URŠKA me veseli, da so ti končno pripeljali omaro, da boš lahko vse lepo zložila...user posted image user posted image user posted image .  Lep dan vam želim in se tipkamo zopet zvečer...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 10:22:39   
Teni_



Tudi jaz sem danes malo boljše spala. Oz. sem manj hodila na WC.  Ja, pri meni zdaj ze kar dolgo traja nosečnost glede na 1. Amak zdaj pa ze res samo čakam,kdaj me bo kaj zagrabilo. Še 5 dni do roka.  LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 11:06:54   
Morgaine
MojcaH - tudi jaz sem imela včeraj ob dvanajstih CTG, mislim da sva se srečali! Sem bila z mojim user posted image , pa takoj za tabo sem bila na vrsti. K sreči je bilo vse vredu, sva prišla ob dvanajstih pol ure kasneje pa sva že šla domov. Ti kaj več o tem pišem na privat.
Glede na to da imam rok šele konec novembra, imam za user posted image že skoraj vse pripravljeno. Jaz že komaj čakam da spoznam to bitjece ki ga/jo nosim pod srčkom! Najlepše kar se mi pa lahko zgodi pa je, da rodim na svoj rojstni dan, ki ga imam 18. user posted image
Lepo se imejte in pazite nase! user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 12:40:06   
wawa
Samo da se vam na hitro javim.

Danes ponoči je moj dedek v bolnici umru, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da sem bolj na tleh kot ne. Od zjutraj dalje sem vse moči ki sem jih imela vložila v to da sem se pomirila, saj se zavedam da v mojem trenutnem stanju še dodatna mera razburjanja ni dobra ne zame in ne za mojo pikico, tako da sem večino dne prespala in preležala. Na srečo sem že do 12 ih naštela 10 gibov tako da me ne bo še to skrbelo............torej tako je to dogodki pač ne zbirajo najprimernejšega časa, na nas pa je da se z njimi sprijaznimo, mogoče pa bi vse skupaj še težje sprejela, če nebi imela mojega sončka v trebuščku.....Pa tudi dedkove tadnje besede so bile namenjene nama s pikico, česar tudi ne bom pozabila.


Lep dan vsem in pridno pobožajte svoje trebuščke ter se vsako sekundo zavedajte kakšno ogromno srečo imamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 13:08:54   
Anonimen
Wawa moje sožalje in šopek user posted image user posted image user posted image  za tvojega dedka.

Vem, da so takšni trenutki težki in bi rada našla besede s katerimi bi te lahko vsaj malo potolažila. Wawa bodi močna in vso voljo nameni svojemu user posted image . Dedek ve, da si ga imela rada in si sigurno ne želi, da bi se vama kaj zgodilo, zato pa vama je namenil tudi zadnje besede.


(odgovor članu wawa)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 13:17:49   
NinaŠ
wawa moje sožalje!

Drugače pa dobro jutro vsem user posted image , sem celo dopoldne prespala, ker ponoči nisem mogla spat - sploh ne vem zakaj, bila sem čist budna - pa me ni nič zvijalo, niti na WC nisem hodila prepogosto, hrbet me ni bolel, ampak enostavno nisem mogla spat. Še dobro, da mi danes ni treba pripravit kosila (Anže je v vrtcu, user posted image je v službi do poznih večernih ur, jaz sem pa kaj hitro zadovoljna z kako malenkostjo), da sem lahko mal not prinesla.

Moje počutje je kar v redu, razen občasnih lažnih popadkov ter seveda tiščanja navzdol v stoječem položaju... Jutri imam spet CTG in pregled, pa imam kar en tak filing, da me bojo kar rodit poslal (če bi lohk že v torek je jutri še večja verjetnost) - saj bi bilo to najboljše.

LP

(odgovor članu wawa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 13:25:27   
amy26
Wawa tudi z moje strani iskrene sožalje, vem da ti je težko ampak zdaj moraš biti močna in misliti le na malo bitjece, ki te potrebuje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 15:42:02   
Še ena T
Wawa, moje sožalje. Dedek bo pa zdaj vedno in povsod z vami v vaših srčkih in kot pozitivna energija, ki vas bo vedno spremljala.
Ursa, ja res smo lahko srečne, da smo tako lepo prišle do zadnjega meseca.user posted image  No, katera je zdaj naslednja?

Meni se danes ni dalo kuhati kosila. Jedla sem cmoke, ki so ostali od včeraj, zjutraj pa obvezen čokolino. Drugače pa raje počivam ves dan. Zjutraj mi je, ko sem vstala in hotela pod tuš, nekaj steklo ven in po stegnih... Sicer ne veliko, kakših pet velikih kapelj, ampak dovolj, da sem se odločila, da danes počivam... Sicer ne vem, če je to plodovnica, lahko bi bil tudi tako redek izcedek, moja ginekologinja je namreč rekla, da voda odteče v velikih količinah ostalo je pa zanemraljivo oz. je normalno, da je obilen izcedek ob koncu nosečnosti, ko hormoni na veliko delajo, pa še nožnica se čisti.

Potem me pa kliče po telefonu očim, češ kaj počnem in ko sem rekla, da počivam, mi je prijavil, da včasih niso ženske nič počivale, pa da so rodile več otrok, zdaj pa rodnost pada. Joj, je on en čustveni analfabet. Odkar moje mamice ni več z nami, se mi zdi, da se mu samo še slabša... No, pa ne bom morila s tem, sem si že 1000x rekla, da se ne smem obremenjevati z negativnimi mislimi.

Lepo popoldne in večer vsem in še eno dobro prespano noč želim vsem, ki ne boste šle rodit danesuser posted image

Se beremo.

Pozdravček,

Teja


PDP: 25.11.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 16:03:56   
Urša
Tudi od mene iskreno sožalje, wawa. user posted image user posted image user posted image  Lepo, da si ga šla obiskat-mogoče je čakal samo še na to. Drži se! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 17:20:19   
chips
Evo mene iz pregleda.Malce pozno,in sicer user posted image je že zelo nizko,mat. vrat je zelo kratek sedaj je samo vprašanje kdaj se bo začelo.Kolki me že neznosno bolijo,spodaj me vse boli kot bi imela menzus.
Če do torka ne bo nič moram iti v porodnišnico na CTG(sploh ne vem kdaj ,to je mnda vseeno, mislim da zjutraj).Ampak je rekel G. da bom verjetno šla prej rodit.Joj že komaj čakam da dam porod mimo!!!

PDP 5.11.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 18:09:14   
amy26
jaz sem imela danes tudi ctg, user posted image  sploh ni hotel sodelovati sam spal je, šele pol na boku se je začel raztegovat, tokrat ni bilo nobenih popadkov.
se beremo
lepo pozdravček



(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: novembrke tečemo častni krog
4.11.2005 20:20:27   
petarda
Tudi z moje strani iskreno sožalje wawa!

Drugače sva pa midva tudi v redu, še vedno v enem kosu, in danes se sploh počutiva svetovno... Jutri gremo na malce daljši sprehod, pa mal po stopnicah in bomo vidli, če bomo kaj s tem dosegli...pravijo, da pomaga malce pospešiti porod in mi bi radi rodili tam nekje v ponedeljek ali torek...

Tudi ponoči spiva, saj zvečer zelo malo pijeva, da ni potem treba hodit na WC prevečkrat....

Lahko noč in se tipkamo zjutraj.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: novembrke tečemo častni krog
5.11.2005 8:15:04   
amy26
Dobro jutro! Kako ste kaj? Jaz si glih kar pripravljam malinov čajček, pol pa pride na vrsto še čokolino. Pri meni nič novega, malega še vedno dobro čutim tako da očitno ne misli nič prej priti na svet.
Chips, si še med nami danes je tvoj dan.

lep pozdrav

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: novembrke tečemo častni krog
5.11.2005 8:23:59   
Anonimen
Dobro jutro novemberke.

Kako kaj? Se mi zdi, da nas bo danes zapustila Chips.
Pri meni je vse OK. Popadki, ki sem jih imela skoraj teden dni nazaj, so minili. Sploh ne vem, če sem noseča. Mogoče je pa to zatišje pred nevihto.user posted image user posted image user posted image . Edino, kar me boli, so še vedno kolki. In to ponoči. Saj se včasih sploh ne morem obrniti. Potem pa se mečem in me je malo strah, da pikecu kaj naredim.

Povejte mi, mene vsi sprašujejo, če me je kaj strah poroda. A je vas? Ker mene ni niti malo strah poroda in bolčin, ker komaj čakam na pikeca. Edino, česar se bojim, je, da bi zdravniki kaj zašuštrali.

Se mi pa že 3 dni sanja, da sem rodila hčerko. Saj mi je vseeno, kaj bo, da bo le živo in zdravo, ampak imam skoraj vse v modrem.user posted image  

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: novembrke tečemo častni krog
5.11.2005 9:04:29   
Teni_



Wawa, tudi iz moje strani iskreno sozalje. Jaz se počutim super. Danes sem splala dobro kot ze dolgo ne. Jaz sem ze enkrat napisala: mene ni nič strah poroda, mene je kot user posted image  strah šivanja.  Urška, tudi jaz sem danes sanjala,da sem rodila punčko. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?