vprašanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


MIN -> vprašanje (20.10.2005 10:08:47)

imam eno vprašanje:do katerega meseca ste dajale dojenčku po dve majici




M i s h k a -> RE: vprašanje (20.10.2005 10:13:31)

...odvisno od vremena - temparature. Novorojenčku (rojena junija) 3 tedne, sedaj pa dostikrat dobi po dva bodija, enega s kratkimi enega z dolgimi ali pa kar oba z dolgimi. Aja, že od začetka sem uporabljala bodije...sovražim majčke, ker samo lezejo na vse strani. Oblači otročička po občutku, preverjaj temparaturo za vratom. Pa tudi nogice morajo biti tople. Če ima hladne rokice mu kar potegni preko prestkov rokav [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].
Uživajte.





jazz -> RE: vprašanje (20.10.2005 10:13:42)

Za novorojenčka,do drugega mes.,odvisno od tega kolk je mraz.




POCA -> RE: vprašanje (20.10.2005 10:21:04)

Jaz mojemu malemu (6M) vedno dam dve majcki, razen poleti seveda. Obicajno je to spodnji body+vrhnja majcka. Orientiram pa se predvsem po temperaturi ter sebi. Nekje sem prebrala, da naj bi se otrocke oblacilo tako kot sebe, razen novorojencke in tiste v prvih treh mesecih. Mislim, da mamice prevec oblacijo svoje dojencke. Ko hodim na sprehode in srecujem starse z dojencki se mi le ti prav smilijo, saj jih zabarikadirajo z oblekami, da se revcki komaj premikajo, pa zabe, pa se ene stmfe cez, pa kapa pa pulover pa se bunda!!! Oj, ce das spodnji body+ majcko je to cisto dovolj. Preverjaj temperaturo na prsnem kosu, pa ce se poti,...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tinatona -> RE: vprašanje (20.10.2005 10:41:08)

Jaz mojemu odkar se je rodil dajem dva bodija (edino ko je bilo zelo vroče je imel samo enega). Največkrat ima enega brez rokavov, enega pa z dolgimi. Je oblečen tako kot jaz - tudi jaz imam vedno eno majico brez rokavov, eno pa z dolgimi.

LP Tina




BARBARA R. -> RE: vprašanje (20.10.2005 11:34:28)

Potipej mu tilnik in boš znala presoditi kdaj ga zebe in kdaj ne.
 
    [sm=muca.gif]




Stran: [1]