|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
18.10.2005 13:56:20   
Jessy
Naša punca se zelo rada drži pokonci in zato jo večkrat nosimo v pokončnem položaju. Takrat je najbolj srečna, ker lahko opazuje okolico. Včasih se vsedem na kavč ,se naslonim, njo pa dam sedet na kolena in jo naslonim name, pa je spet vsa srečna. Ne moremo jo skozi imeti v vodoravnem položaju, oz. z malo dvignjenim trupom, ker postane ful tečna.
Po drugi strani me pa muči to, da ji morda s tem delam kakšno škodo. Kaj mislite ve?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
18.10.2005 14:13:08   
Anonimen
Jaz sem počela točno to, pa je vse v redu.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
18.10.2005 14:18:46   
lex
Mami pa buli ti skoz nekam v luft, kjer se nič ne dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image

Ne imet slabe vesti, ker je radovedna!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
18.10.2005 15:01:34   
Špacka
 
Meni je točno tak položaj svetoval pediater, da otrok lahko opazuje kaj se dogaja okoli njega, ne pa da samo gleda v strop. Se mi je vedno zdelo brez veze imeti otroka v vodoravnem položaju, če noče, moja je začela kar glavo dvigovat, kar se mi je zdelo še slabše, kot to, da je sedela naslonjena name.


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
18.10.2005 17:24:48   
SashaB
Tudi mi ga večinoma nosimo pokonci, ker drugače pač ne gre. Ni šans da bi bil predolgo v ležečem položaju, ker tako se pač ne vidi veliko. Smo pač firbni in nas skrbi da ne bi kaj zamudili ...

Mislim da ne bi smelo biti problema samo da ima dovolj podpore.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
18.10.2005 17:33:29   
sky
Tudi naša je prava radovednica. Je pa nam že v prvi posvetovalnici pediatrinja rekla (tudi v knjižici v vezi s hranjenjem piše), da naj bi jo imela po hranjenju pol ure pokonci, ker dosti poliva in naj bi to omililo vse skupaj, tako da ne more biti tako narobe. 

_____________________________

BK.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
18.10.2005 23:18:54   
Jessy
Hvala, punce!  Ste me zelo pomirile, ker sem res imela že slabo vest, sploh pa po izjavah starejših sorodnikov in znancev, ki vedno občudujejo, kako se drži pokonci, pa pripomnijo, da včasih do 6. meseca sploh pomisliti niso smeli, da bi otrok bil v pokončnem položaju....pol te pa mal začnejo načenjati dvomi, ampak ste me res pomirile.

Tudi naša se v ležalniku ali pa v naročju skuša dvigovati. Pa ne samo glavo, ampak tudi trup skuša dvignit. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
19.10.2005 12:13:54   
Tasika
Naša pediatrinja pravi da otroka ne smeš forsirati okrog postavljanja a noge in dvigovanja glave, naj se ga čimveč nosi v 'jajček' položaju. Če pa sam dviguje glavico, hoče biti pokonci, sedeti, se postavlja na noge, pa je za to zrel in ga ne smeš ovirati.

Torej če hoče biti pokonci, naj bo. Naš je tudi bil.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pestovanje še ne 3-mesečnega otroka?
19.10.2005 18:14:26   
babylove
Tovrstno pestovanje ni priporočljivo zaradi preobremenjene hrbteničke.

Tudi naš je imel najraje pokončen položaj in se je zmeraj nosil tako, da je imel glavico naslonjeno na mojo ramo. Če ne gre drugače...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?