kapljice proti krčem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


janina -> kapljice proti krčem (17.10.2005 18:37:51)

Pozdravljene ringarajčice!

Mam eno vprašanjce,po kolikem času so vam prijele kapljice.Mi smo pri našem Nejčku probali že skoraj vse kapjice,pa nobene niso pomagale.Zdaj smo dobili še Babynos pa me zanima po kolikem času so pri vas začele delovati in kako ste jih dozirale.Katerekoli kapljice,posebej me pa zanima za Babynos.
                            Hvala in lep pozdrav!




bobek05 -> RE: kapljice proti krčem (17.10.2005 20:10:44)

Nam so tudi pomagale samo Babynos.. Doziraš pa lahko 3x dnevno po 3-6 kapljic na žličko pa zraven malo čajčeka ali prekuhane vode.. Prijele so pa različno: včasih že po 5 min, včasih po 1 uri, običajno pa je trajalo nekje 15-20 min.




bobek05 -> RE: kapljice proti krčem (17.10.2005 20:12:17)

Aja, jaz sem mu jih dajala vedno po hranjenju.. saj so tudi krči bli vedno po hranjenju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Kot preventivo pa jih nisem dozirala..




Tiamo -> RE: kapljice proti krčem (18.10.2005 7:57:16)

Nam niso pomagale nobene kapljice, nazadnje sem dobila kapljice proti krčem iz Anglije, pa se mi zdi da je bilo malo bolje..imenujejo se Infacol. Te kapljice mi čist drugače dišijo kot ostale Ostale Sabsimplex, Antiflat, Lefax, imajo podoben vonj, zato menim, da so Infacol pomagale, ker so narejene na drugačni bazi kot ostale. Pri dveh mesecih so se ta hudi krči končali, zdaj imamo še kakšnega, mogoče enkrat do dvakrat na teden, kapljic več ne dajem.




mana7 -> RE: kapljice proti krčem (18.10.2005 11:06:54)

Žal proti krčem ne pomagajo nobene kapljice 100%.Mogoče pa samo malo ublažijo.Mi smo imeli vetrovne kapljice, ki se dobijpo samo v Slovenj Gradcu  v lekarni in te so bile še najboljše!




urši77 -> RE: kapljice proti krčem (18.10.2005 12:48:50)

Mi imamo pa Antiflat kapljice iz Astrije in nam kar precej pomagajo. Prej je imel Urban krče 2-3x na dan, zdaj pa ene trikrat na teden[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Nam pomagajo, seveda se pa precej pazim kaj pojem in ne tako kot so rekli v porodnišnici, da lahko jem vse od začetka. Malo pa dodajamo še Aptamil.

Zadeva se zaenkrat obnese




pi -> RE: kapljice proti krčem (18.10.2005 13:40:40)

Mi lahko prosim poveste kdaj so se pojavili krči pri vaših otrocih, pri kateri starosti ?




bobek05 -> RE: kapljice proti krčem (18.10.2005 20:05:29)

Pri nas so se začeli okrog 3.tedna, huje pa okrog 5. ali 6. tedna trajali pa so do nekje 3. meseca..




mana7 -> RE: kapljice proti krčem (18.10.2005 20:14:05)

Pri nas so se krči pojavili takoj po enem tednu, čeprav so že v porodnišnici rekli, da to nikakor ne morejo biti krči, ampak so vseeno bili. Najhuje pa je bilo od tretjega tedna naprej in vse do treh mesecev. potem pa vedno manj.

L.p.




Mojca100 -> RE: kapljice proti krčem (19.10.2005 22:47:45)

Naš jih je dobil že v prvem tednu. Pri treh tednih so postali najhujši. Izzveneli so pri treh mesecih.




Tiamo -> RE: kapljice proti krčem (20.10.2005 9:15:51)

krči pri nas??? tako kot pri predhonicah, že v prvem tednu. Kričanje čez cel dan, se mi je skor zmešalo. Od drugega meseca naprej jih imamo mogoče še ene tri na teden za par minut. Krči se itak pojavljajo skoz dokler ne preide otrok na ta pravo hrano. Samo prihajajo v blažjih oblikah.




Stran: [1]