Mazanje obrazeka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pika_b -> Mazanje obrazeka (17.10.2005 12:55:16)

Pozdravljene!

Našo dete je staro dva pa pol mesca. danes sem opazila, da se mu ful suši koža na obrazu. S čim ve mažete obraz svojim otročkom? Kaj pa ostale dele telesa? Do sedaj sva uporabljala olivno olje, s katerim pa ga po obrazu ne mažem.

Hvala za nasvete, lep pozdrav, pika_b




jazz -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 12:58:13)

Zdajle pozimi bo verjetno prišlo v poštev kakšno olje, ker vlažilne kreme niso v redu k vsebujejo vlago in vlaga na mrazu zmrzuje...tudi na koži! Tko da kaj mastnega verjetno!




sky -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 13:12:21)

Kakšen mesec nazaj sem sama spraševala podobno, pa so mi RR-ovke različno svetovale: bepanthen, lanolin, bebival, ne mazat ipd.. Jaz sem ji tiste najbolj suhe predele namazala z bepanthenom, pa se ji je lepo popravilo, po celem obrazku je pa raje ne mažem.
lp,Saša




dvojčica -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 13:41:17)

Meni pa je patronažna svetovala kar ribje mazilo. Ne diši ravno vsem, ampak koža na obrazku je pa lepa. Mažemo pa ga že od 2.tedna dalje, enkrat ali dvakrat na dan, ali pa preden gremo ven. Super zaščita pred mrazom in vetrom.

Lp




Teya -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 14:27:35)

jaz sem pa kar v lekarno šla s takim vprašanjem in dali so mi od bubchen wind and wetter creme




Kety -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 16:25:44)

Tudi jaz ga namažem z Bubchen-ovo kremo za suho kožo, preden gremo ven. Kožo ima ful lepo (zdej ko se mu je spucala vseh mojih hormonov[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image])!! Aja, star je pa 2 meseca, mažem ga pa kaka 2 tedna, zvečer pa mu kremo umijem dol in ga ne namažem za čez noč!




kimi -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 17:17:03)

Kot je rekla Teya od Bubchen za veter in mraz lahko ga kupiš tudi v dm-u. Čeprav so meni odsvetovali kakršno koli mazanje po obrazu. Po telesu se maževa z mlekom po pregibih pa olje




Sofi -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 17:55:44)

Jaz ga po obrazu namažem zjutraj in zmeraj preden greva ven z Bubchenovo kremo Wind&Wetter Creme, po ostalem telesu pa z Bubchenovim Pflege Ol. Kožo ima ves čas dovolj vlažno in lepo. Priporočam.

LP




babylove -> RE: Mazanje obrazeka (17.10.2005 21:29:48)

Z ničemer ne mažem in nikdar nisem.




Urša -> RE: Mazanje obrazeka (18.10.2005 8:53:51)

Tud pri nas nič ne mažemo, ker ni potrebe.




Stran: [1]