Driska... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kimi -> Driska... (14.10.2005 23:21:14)

Moja pupica stara 2 meseca ima že 4 dni drisko in to vsakič ko jo previjem se pravi na 3 ure včasih še bolj pogosto,rahlo je tudi prehlajena mogoče je kakšen virus.Drugače pa se polno dojiva blato ima rumeno-zeleno. Ali se je to tudi vašim kdaj zgodilo? Nisem jo peljala nič k zdravniku.




mojcadamijan -> RE: Driska... (15.10.2005 8:35:27)

Jaz mislim, da bi morala takoj k zdravniku-otroček z drisko izgubi ogromno vode in lahko dehidrira, celo do te meje da mora v bolnišnico-ponavadi je tako da če kaka trikrat zapored vodeno je dobro obiskati zdravnika po štirih dneh pa stoprocentno!




Anonimen -> RE: Driska... (15.10.2005 8:37:56)

Kimi, če ima res drisko, to pomeni, če na plenički sploh ne ostane nič blata, ker je vse tekoče in plenička vse vpije, dojenčico takoj pelji k zdravniku, ker lahko dehidrira. Pa tudi sicer, tako majčkenega dojenčka je bolje prehitro peljat k zdravniku.  Meni je naša pediatrinja, za rakoli sem klicala, ko je bil Tibor še majhen, vedno rekla, pridite se pokazat, ker je še tako majhen. Pri takih pikcih zna marsikaj biti zelo nevarno. Vsaj pokliči in vprašaj.




KODA -> RE: Driska... (16.10.2005 23:54:29)

Ne čakat,takoj k zdravniku.Našemu Vidu se je pojavila driska kot novorojenčku.Nato je bila ugotovljena alergija na kravje mleko.




Stran: [1]