PEDIATER V KRANJU??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


janč -> PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 11:46:58)

Zanima me za katerega pediatrav Kranju bi se ve odločile??
Jaz imam za prva dva dr.Paternostra, sedaj za tretjega pa razmišljam o dr.Zadravčevi, ki je sicer hčera dr.Paternostra in poznam jo tudi osebno in zdi se mi čudovita ženska
kaj pa vi???




Anonimen -> RE: PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 11:53:04)

Kot zdravnico jo poznam samo toliko, da vem, da je blazno nežna, super za otroke. Ima pa sina z našim skupaj v vrtcu in sem jo zadnjič na roditeljskem sestanku malo spoznala, ker je sedela poleg mene. Super ženska in mamica, zares.




romta -> RE: PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 15:06:48)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]Ja midva z Mihom jo imava in sva zelo zadovoljna. Lahko se lepo z njo pogovoriš, zelo se zavzame za vsako stvar, tako da mislim da ti ne bo žal. Fajn zdravnica ni kaj.
LP Romta in [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




dory -> RE: PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 19:46:18)

tudi midva mava dr. zadravcevo in jo loh samo pohvalim :)




Lunca1 -> RE: PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 19:51:34)

Mi imamo Zadravčevo in zna res super z otroki. Je super. Moti me le to, da so dosegljivi po telefonu samo eno uro dnevno in te drugače sestra noče vezat naprej.




Anonimen -> RE: PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 19:59:36)

Lunca, saj to je pa naša dr. Ješetova isto. Pa najbolj zoprno je pri vsem tem to, da ima takrat, kadar dela dopoldne, "govorilne ure" ob koncu delovnega časa. Tako, da če vprašaš, kaj se ji zdi, ali se je treba priti pokazat in ona pritrdi, moraš k drugi zdravnici, ne k njej. To imajo res čudno organizirano.




mojčca -> RE: PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 21:14:51)

Tudi Manca ima dr. Paternostra, ko pa bo šel v pokoj, pa naj bi njegove paciente prevzela hčerka (vsaj tako govorijo) oz. starejše otroke počasi že prevzema njegova hčerka.




cmokec -> RE: PEDIATER V KRANJU??? (2.10.2005 22:55:30)

Midve imava pa dr. Goloba. Nekateri ga pohvalijo, nekateri tudi ne. Zaenkrat sem zadovoljna.




Stran: [1]