|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sab simplex suspenzija - nujno
29.9.2005 16:36:23   
simona2
No končno mi je moj dragi prinesel kapljice Sab simplex. Ko pa sem prebrala sestavo in pa stranske učinke me je postalo ful strah in si enostavno ne upam dat kapljic štiritedenskemu dojenčju. Kaj je katera od vas dajala brez posveta s pediatrom?

Prosim za pomočuser posted image

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sab simplex suspenzija - nujno
29.9.2005 16:42:08   
Seven*
Ema jih je sicer dobivala ze na inteznzivni negi, vendar pomojem ne rabis biti zaskrbljena. Poskusi najprej s par kapljicami.. Itak ni nujno da bodo sploh pomagale..

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sab simplex suspenzija - nujno
29.9.2005 17:33:28   
Anonimen
Poskusi ji dat pa boš videla. Te kapljice pri nas prav veliko niso pomagale in so jo zapirale, tako da sem jih po parih dneh nehala dajat

(odgovor članu simona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sab simplex suspenzija - nujno
29.9.2005 18:15:15   
Naja31
Jaz sem mu jih dala nekajkrat, ampak niso kaj blazno pomagale.
Ne pretiravat z njimi, pa ne bo nic narobe, tudi ce te sestava tok skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sab simplex suspenzija - nujno
29.9.2005 22:40:58   
piščanc
jaz sem jih dajala tjaši, ko je bila dojenček, pa so ji pomagale

pri dojenčku težko veš, kaj ga muči (krči, neprespanost, lakota....) res pa je, da te kapljice delujejo, če te boli trebuh - laže se to vidi ko je otrok večji, če mu je slabo, pa tudi za odrasle je dobro pri trebušnih bolečinah

če te že pri sab simplexu skrbi glede sestave, počakaj da dobiš ad3 in fluonatril....

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sab simplex suspenzija - nujno
30.9.2005 10:39:24   
*goldfish*
Jaz sem jih sama kupila v Lekarni, brez posveta z zdravnico. Ko je malega tak mučilo, niti nisem gledala stranske učinke. Ko pa so delovale, je bilo mojih muk konec. Vmes pa sem mu še dajala janežev čaj. V mulleru se da kupit, v stekleni embalaži. In zelo pomagal, tako da sem kapljice kmalu prenehala dajat. Še danes, ko je star 7 mesecev mu dajem ta čaj in s prebavo nima nobenih problemov. Hvala bogu.user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?