bruhanje in driska (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tasika12 -> bruhanje in driska (24.9.2005 21:12:02)

Pozdravljene,
moram priznati da sem v skrbeh, saj moja 6 in pol mesečna punčka že cel dan po malem bruha in tudi drisko je dobila. Mislite da je kriva hrana, saj smo danes, kolikor sedaj razmišljam dali na pokus kar nekaj različne hrane. V dopoldnevu najprej sadni sokec, nato za kosilo malo krompirčka in zelja, v popoldnevu pa še kakšno žličko skutke. Vse sicer v zelo majhnih količinah. Preješnja dva dneva pa sem pričela uvajati juhico. Mislite da je krivo preveliko mešanje hrane?
Lepo prosim za nasvete.
Hvala.
Nataša 




muki1 -> RE: bruhanje in driska (24.9.2005 21:18:57)

ZELJA?
Možno, da ji zelje ne ustreza, se mi zdi, da je še malo prezgodaj.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (25.9.2005 9:48:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




tinatona -> RE: bruhanje in driska (25.9.2005 10:32:27)

Haj!

Lahko da je od zelja...Lahko pa je zbolela. Če bo danes še imela drisko in bruhala jo odpelji k dežurnemu zdravniku. Kako pa se sicer obnaša? Ima kaj vročine?
Zdaj je namreč spet kar veliko okužb z rotavirusi, tako da jo malo opazuj...

LP Tina




Anonimen -> RE: bruhanje in driska (25.9.2005 11:32:04)

Naš 14-mesečnik je ravno prebolel rota virus. Trajalo je celih 10 dni, da je driska minila. Bruhal je, pa slabo se je počutil. In samo spal bi. Dobil je tudi rahlo vročino (najvišja je bila 37,9).

Mami, pusti zdaj zelje. Uvajaj samo eno hrano na 3 dni, da boš videla, kako ji odgovarja.




Pi-kica 1 -> RE: bruhanje in driska (25.9.2005 12:49:28)

Po moje ji tudi ponujaš preveč nove hrane naenkrat. Jaz sem uvajala novo hrano na tri do štiri dni in vedno le eno naenkrat. Počakaj do jutri, če ne bo bolje, pa k zdravniku.

LP

Pi-kica




Anonimen -> RE: bruhanje in driska (26.9.2005 15:26:41)

Tasika, kako je z drisko? Je minila?




Anonimen -> RE: bruhanje in driska (26.9.2005 16:07:55)

Zelje jtudi odraslemu povzroči drisko,če je preobčutljivo črevesje,kaj šele tako majhnemu otroku.
Počakaj še s zeljem.




Stran: [1]