šola (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


gsatalema -> šola (1.7.2015 17:30:56)

V zadnjem času se mi na polno dogaja in polno nekih novih še ne popolnih informacij, ki pa zahtevjo hitre odgovore in odločitve, zato se po pomoč obračam tudi na vas....

Ker sem zaradi zdravstvenega stanja že veliko časa v staležu in se stvari niso izboljšale, so me dali na oceno stanja na IK. Ta je odločil, da me za. 4ure upokojijo (ni še 100%), ampak predlogi od vseh so takšni, ter da sem za druge 4. ure delovno sposobna z prilgoditvami. Ker tega dela, ki sem ga opravljala do sedaj ne bom več zmogla, ostane še edino poklicna prekvalifikacija.
Možnosti imam samo dve in sicer
- ekonomski tehnik
-komercialni tehnik

A mi lahko kdo lajično (oz. kakorkoli razloži razliko v obsegu del in kasnejših možnosti zaposlitve) in v katero od šol se v Mb naj vpišem za te programe..... Ekonomska šola, Trgovska šola, Doba .....?

Malo me je strah vsega, ker jaz sem se šolala v prejšnjem stoletju in je vse že velika neznanka in vse se je upočasnilo in polenilo :)

Odločitev bi morala past že v petek,....zato drage moje POOOOMOČČČ [sm=smiley24.gif]




gsatalema -> RE: šola (3.7.2015 15:06:12)

nihče ne ve ? [sm=smiley19.gif]




al1* -> RE: šola (3.7.2015 21:04:39)

Jaz bi ti rekla, da se pozanimaj glede cene, ker so verjetno precej različne.
Ekonomska šola ima v ceni 260€ se mi zdi tri izpite in konzultacije nanje.
http://www.ses-mb.si/index.php/izobrazevanje-odraslih

Seštej, koliko te pridejo vsi izpiti - verjetno potrebuješ samo strokovne predmete?

Pokliči na vsako od teh šol in se pozanimaj.





Stran: [1]