dojenje in driska (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Hope2 -> dojenje in driska (1.4.2015 7:12:45)

Vem da ne spada sem, ampak na forumu dojenje ni zive duse

Ta malega dojim se 3 x na dan, ravno ko sem ga zjutraj dojila, me je zacrvicilo in sem komaj zdrzala do konca podoja. Od takrat sem sla 6x v roku 30 minut- vodena driska. Po tistem je zdaj 2 uri mir. Nimam pojma kaj je, ima pa moz od jutra iste simptome. Oba otroka sta ok. ne bruhamo.

Vprasanje- nimam pojma ali lahko dojim ali ne[sm=zmeden.gif]. Itak se je ze 1x podojil in zdaj me ena kolegica zasekirala, da ga ne smem. Nimam casa brskat po netu. Naslednji podoj bo cez 5 ur, upam da dobim kak odgovor. je pa itak na GH, pa flasko AM tudi sprejme. nE BI PA rada glih ze nehala z dojenjem- se kak mesec ali dva- pumpice si pa ne bom zdaj na koncu kupovala.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.4.2015 7:16:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Hope2 -> RE: dojenje in driska (1.4.2015 7:40:07)

Recimo, da sva z mozem kaj takega pojedla- salmonela itd[sm=zmeden.gif]. Kako to vpliva na mleko[sm=zmeden.gif]. Pismo zdaj ko ze drugega otroka dojim oz pocasi koncujem, zdaj me to doleti[sm=hudicek1.gif] priznam sem cist nevedna tu[sm=smiley13.gif]
vem samo, da ni problemov ce gre za kako crevesno virozo




LuLu -> RE: dojenje in driska (1.4.2015 8:16:56)

da na hitro pokličeš pediatrinjo?




respect -> RE: dojenje in driska (1.4.2015 8:35:54)

Bakterije se ne prenašajo prek materinega mleka in materino mleko v primeru, da mati zboli zaradi okužbe s hrano, ni nevarno za otroka




Frodo Bisagin -> RE: dojenje in driska (1.4.2015 11:31:14)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Vem da ne spada sem, ampak na forumu dojenje ni zive duse

Ta malega dojim se 3 x na dan, ravno ko sem ga zjutraj dojila, me je zacrvicilo in sem komaj zdrzala do konca podoja. Od takrat sem sla 6x v roku 30 minut- vodena driska. Po tistem je zdaj 2 uri mir. Nimam pojma kaj je, ima pa moz od jutra iste simptome. Oba otroka sta ok. ne bruhamo.

Vprasanje- nimam pojma ali lahko dojim ali ne[sm=zmeden.gif]. Itak se je ze 1x podojil in zdaj me ena kolegica zasekirala, da ga ne smem. Nimam casa brskat po netu. Naslednji podoj bo cez 5 ur, upam da dobim kak odgovor. je pa itak na GH, pa flasko AM tudi sprejme. nE BI PA rada glih ze nehala z dojenjem- se kak mesec ali dva- pumpice si pa ne bom zdaj na koncu kupovala.


Ubogaj Ankico in mirno podoji.




Hope2 -> RE: dojenje in driska (1.4.2015 13:14:26)

ubogala ankico[sm=smiley1.gif], malo preletela net in podojila

hvala




kalbo -> RE: dojenje in driska (5.4.2015 11:37:20)

Samo pazi vseeno, da si roke fejst umiješ in razkužiš. Prek tvojega mleka se ne more okužit, prek tvojih rok pa z lahkoto.




mateyka -> RE: dojenje in driska (5.4.2015 11:49:41)

pa nehi kokice jest. [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: dojenje in driska (5.4.2015 19:31:36)

Itak, da jih ne je....ker se že nekaj dni nič ne dogaja tu........[sm=jezicek.gif] zato pa ima drisko.......ker baje kokice itak za zapiranje priporočajo.......






Hope2 -> RE: dojenje in driska (7.4.2015 14:04:38)

haha.

je bil enodnevni virus, me je cist unicil, vzel 2,5 kili ki jih se zdaj po 3 dneh in velikonocnih dobrotah ne dobim nazaj. Malcek je drug dan tudi 4x kakal- drugace le 1x, ampak njemu ni bilo hudega.




Stran: [1]