|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:43:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_




zgoraj na prejšnji strani je

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:44:25   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

aja, a je res da je glavni urednik magazina Charlie, Philippe Val, ki se


Aha vidim, da imaš in da znaš uporabljati, sem prehitro objavila. Me pa vseeno zanima, zakaj tega ne počneš vedno in pišeš pravilno?

user posted image

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:44:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

OK, Stanislava, razumem, ampak so meje. NPR tista, ki kaže preroka, ki obupuje, kdo ga bere in kako si ga razlaga, zna biti izjema, ker ne žali kar vse poprek.


Seveda so meje.
Ampak če se Francozi norčujejo večinoma iz sebe, politike, družbe, evropskih voditeljev...včasih še tradicionalno Belgijcev user posted image , kako lahko mi, ki jih niti ne razumemo, sodimo, kaj je dobro, koristno, smiselno? Govorim o satiri, a se večina obnaša kot da je govora samo o verski satiri.

Meni je politična všeč, tudi družbena. Če se meja prestopi, mi ni prav, da se takoj sodi, da je satira nepotrebna.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:46:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_




zgoraj na prejšnji strani je


Aha, hvala.

Kdo jo razume, da jo razloži?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:50:34   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Kdo jo razume, da jo razloži?


brata Kouachi? user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:52:56   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

je ta zvezdica mogoče ena od zvezd EU?


pojma nimam, ne razumem francoskega humorja user posted image

Resno, glede na napis 'zvezda je rojena', pa glede na to, kako in iz kje je rojena, najbrž namiguje, da se nekritično častijo vse besede preroka, ker je pač prerok.

Kar je zame čisti mimosun. Kot suho zlato se namreč ne jemljejo besede prerokov, ampak razlagalcev njihovih besed, zato pa imamo lepo število različic vseh religij.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:55:39   
Plus minus
Meni takšna satira tudi ne potegne, ampak da zaradi tega izvedeš teroristični napad in pomoriš ljudi???
Meni so ti eni egoistični prasci, ki ne pomislijo, kaj bo to potegnilo za sabo. Še najmanj jim je za vernike - muslimane, kateri so sedaj še bolj osovraženi in v bistvu nič krivi.
Me zanima, kaj bi se zgodilo, če bi se šli satiro v eni muslimanski državi, na račun krščanske vere? Po moje čisto nič.
Ne morejo muslimanski teroristi diktirati Francozem kaj lahko pišejo in kaj ne.
In če sem čisto odkrita, do zdaj se mi ni niti sanjalo, da nekje obstaja časopis po imenu Charlie Hebdo, tako kot večini ljudi po svetu, verjetno. Sedaj ga pozna ves svet.

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:56:20   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Resno, glede na napis 'zvezda je rojena', pa glede na to, kako in iz kje je rojena, najbrž namiguje, da se nekritično častijo vse besede preroka, ker je pač prerok.


In kaj je na tem družbeno škodljivega?

Če že ni v njem nič
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

nič originalnega, duhovitega, aktualno družbeno kritičnega, nič smiselnega in nič nujno potrebnega.




_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 21:58:21   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

OK, Stanislava, razumem, ampak so meje. NPR tista, ki kaže preroka, ki obupuje, kdo ga bere in kako si ga razlaga, zna biti izjema, ker ne žali kar vse poprek.


Seveda so meje.
Ampak če se Francozi norčujejo večinoma iz sebe, politike, družbe, evropskih voditeljev...včasih še tradicionalno Belgijcev user posted image , kako lahko mi, ki jih niti ne razumemo, sodimo, kaj je dobro, koristno, smiselno? Govorim o satiri, a se večina obnaša kot da je govora samo o verski satiri.

Meni je politična všeč, tudi družbena. Če se meja prestopi, mi ni prav, da se takoj sodi, da je satira nepotrebna.


A Francozi se tradicionalno delajo norca iz Belgijcev? Tega nisem vedela. Vem samo, da je Hercule Poirot vedno, kadar so ga imeli za Francoza, visokostno popravil, da je Belgijec. user posted image

Satira pa... sploh v zadnjem času se mi zdi, da je kar vse sprejemljivo. Ne rečem pa, da me kdaj ne zabava.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:04:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Satira pa... sploh v zadnjem času se mi zdi, da je kar vse sprejemljivo. Ne rečem pa, da me kdaj ne zabava.



Kje pri nas pa zaslediš satiro?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:06:49   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Resno, glede na napis 'zvezda je rojena', pa glede na to, kako in iz kje je rojena, najbrž namiguje, da se nekritično častijo vse besede preroka, ker je pač prerok.


In kaj je na tem družbeno škodljivega?

Če že ni v njem nič
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

nič originalnega, duhovitega, aktualno družbeno kritičnega, nič smiselnega in nič nujno potrebnega.





Ja. V idealnem svetu bi pač muslimanskega vernika najprej streslo, nato bi premislil in ugotovil, da avtor pravzprav sam sebi jamo koplje, ker ko bo prišel pred Alaha, bo treba položiti račune...

Vendar ne živimo v idealnem svetu. Muslimanski verniki reagirajo različno. Nekateri tako, kot navajam zgoraj, drugi živijo dalje z grenkim priokusom, da se jim delajo norca iz preroka, nekateri pa najdejo izgovor da pobijajo nedolžne ljudi.

Širša, nemuslimanska javnost pa, ki o Islamu itak ne ve kaj dosti, pa ne prejme nobene spodbude, da bi se kaj poučila, ampak se zadovolji z prezirom in norčevanjem, brez da bi sploh vedela zakaj. In slednje je dober temelj za rasizem, nacionalizem in podobno.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:08:07   
Stanislava_
    satíra  -e ž () 1. lit. delo, ki na oster, zbadljiv način prikazuje resničnost, življenje
 


Razlika je že v sami definiciji. Francozi se po definicijo norčujejo iz nekoga.

Mi se ne norčujemo, smo samo zbadljivi, in izogibamo se osebnemu.

Vsekakor pa satira ni enako humor.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:13:36   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka
....
Vendar ne živimo v idealnem svetu. Muslimanski verniki reagirajo različno. Nekateri tako, kot navajam zgoraj, drugi živijo dalje z grenkim priokusom, da se jim delajo norca iz preroka, nekateri pa najdejo izgovor da pobijajo nedolžne ljudi.

Širša, nemuslimanska javnost pa, ki o Islamu itak ne ve kaj dosti, pa ne prejme nobene spodbude, da bi se kaj poučila, ampak se zadovolji z prezirom in norčevanjem, brez da bi sploh vedela zakaj. In slednje je dober temelj za rasizem, nacionalizem in podobno.




"Milijun ljudi prošetalo se Parizom u znak prosvjeda protiv “nasilja”. U prvom redu stupala je rodbina pobijenih novinara, u drugom izraelski premijer Natanyahu. Ako to nije za Charlie ne znam što je? Preko noći čitav je “civilizirani svijet” postao Charlie jer “civilizirani svijet” ne prihvaća “terorizam” kao način borbe.

A što “civilizirani svijet” prihvaća kao način borbe? Ubijanje nenaoružanih crnih mladića u Americi zato jer je svaki crnac razbojnik. Carsko rezanje trbuha libijskom predsjedniku Gadafiju. Smrt diktatoru! Ubijanje tisuće djece u Gazi. Kako su se zvala? Smrt terorizmu! Razaranje Iraka. Smrt terorizmu! Slanje bespilotnih letjelica po izboru “civiliziranog svijeta” u sve zemlje u kojima hodaju ljudi smeđe boje kože i tamnih očiju. Smrt terorizmu!

Borba protiv terorizma je i zajebavanje na račun Muhameda. “Civiliziranom svijetu” smiješne su i žene pokrivene maramama, ljudi koji vjeruju u Alaha, način na koji se oni obračunavaju sa ženama. Teroristi žene kamenuju, zabranjuju im preljub. Smrt divljacima! Živjela ženska prava!

Živim u civilizaciji. Kod nas se žene ne kamenuju. U Dubrovniku je jednoj odrezan nos, probušen jednjak, iščupane oči. U Zadru je “preljubnici” bivši muž ubio muža i dijete ali će mu biti oprošteno jer mu je ona “oduzela stan”, svojim odlaskom pretvorila život u pakao i još ima PTSP i još je dragovoljac.

U mojoj civilizaciji je, otkako ja imam Hrvatsku, ubijeno 300 žena. Nije puno ali demokrate veseli. Hoće li nam NATO zbog toga uputiti nekoliko bespilotnih letjelica? Neće. Rezanje ženskog nosa u civiliziranoj je zemlji borba protiv kurvanja. Hrvatska je toliko demokratska da u udarnom terminu Hrvatske televizije jedan od naših civiliziranih smije američkog predsjednika nazvati “dvocijevkom”. Ha, ha, ha, smijala se publika u studiju. Nasmiješila se i ljupka voditeljica. U Demokratskoj Našoj ne samo što se smije ubijati žene na tisuću maštovitih načina nego se smije ****i i Obamu. Kad “mi” možemo Obamu zašto ne bismo i Muhameda?

Tko je ubio one novinare? “Teroristi” su bili sredstvo. Ubila ih je Francuska kojoj su ili dopizdili ili im treba neki malo jači povod da se žešće obračunaju sa “teroristima”. Ako desetak bijelih leševa u centru Pariza, leglu demokracije, nije okidač ne znam što je. Da je Francuska zaista željela zaštititi novinare i njihovo demokratsko pravo da nabijaju na **** svakoga tko im padne na pamet ona je to mogla učiniti. Zašto “teroristi” nisu ubili predsjednika Francuske?

Smiju li se ubojice “civiliziranih” nazivati “teroristima” pod navodnicima? Terorizam ima tisuću lica i nikako nije fer da je u modernom svijetu to lice ili crno ili smeđe. Bijela lica su civilizirana i kad ženi režu nos i kad ubijaju dječicu u Gazi i kad se zajebavaju sa Muhamedom i kad po svom izboru kolju šefove “terorističkih” država i kad uništavaju čitave zemlje kamatarenjem i kad umlaćuju imigrante koji u “civilizaciju” bježe jer su im “civilizirani” uništili domove.

Možda sam jedina u Hrvatskoj koja nije Charlie. Ne volim “terorizam” ali mi ni terorizam nije drag. Nisam vjernica ali vjerujem u nebesku pravdu. “Oni” imaju atomsku bombu. “Mi” imamo atomsku bombu. Kad “mi” krenemo u konačni obračun sa “terorizmom”, kad oni krenu u konačni obračun sa “demokracijom” žohari će reći, aleluja.

I ja ću krkljutni aleluja. Gade mi se marševi protiv terorizma u kojima stupaju najveći teroristi na svijetu. "

Vedrana Rudan: http://www.rudan.info/ja-nisam-charlie/


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:14:08   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Satira pa... sploh v zadnjem času se mi zdi, da je kar vse sprejemljivo. Ne rečem pa, da me kdaj ne zabava.



Kje pri nas pa zaslediš satiro?



OK, saj vem, ti si bolj hard core, jaz sem pa soft varianta... tale mi kar potegne:

https://www.facebook.com/aljana.primozic

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:19:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

rešili ta problem. ne moreš bit francoz in ingnorirat dejstva, da je francija


Mateyka - sicer izven konteksta, ampak me vseeno zanima: a ti nimaš tipke za veliko začetnico ali je ne znaš uporabljat? Malce je moteče brati vse z malo začetnico. Skor kot Joycev monolog v Uliksesu. user posted image



vem, me mož skoz graja, sam sem ful hitrejša brez vz. in ker t ni nek uradni dokumnet, si dovolim. mi je žal, da ti je to tako moteče, samo pomisli, vsaj še vedno ne pišem tako kot tinejđerji danes sms-e ... user posted image
Se bom probala mal popravt, samo nič ne obljubim.. user posted image

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:20:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Širša, nemuslimanska javnost pa, ki o Islamu itak ne ve kaj dosti, pa ne prejme nobene spodbude, da bi se kaj poučila, ampak se zadovolji z prezirom in norčevanjem, brez da bi sploh vedela zakaj. In slednje je dober temelj za rasizem, nacionalizem in podobno.



Zakaj bi se morala poučiti o tej veri? Potem bi se morala poučiti tudi o vseh ostalih.

Recimo, da so moja vera marjetice..pa naj se vsi delajo norca iz mene in marjetic user posted image . Verujem v njih, voham jih, in sem srečna. Ampak, zakaj bi se moral nekdo poučiti o moji veri v marjetice?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:22:06   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Satira pa... sploh v zadnjem času se mi zdi, da je kar vse sprejemljivo. Ne rečem pa, da me kdaj ne zabava.



Kje pri nas pa zaslediš satiro?



OK, saj vem, ti si bolj hard core, jaz sem pa soft varianta... tale mi kar potegne:

https://www.facebook.com/aljana.primozic


Nimam fejsa, ki je tragedija že sam po sebi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:25:33   
Stanislava_
Da povzamem user posted image .

Ne zanima me vera, ne zanimajo me teroristi, pogrešam pa dobro mero humorja. Ni čudno, da nam ga je zmanjkalo, če smo ga skoraj skrčili na prvo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:46:48   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Širša, nemuslimanska javnost pa, ki o Islamu itak ne ve kaj dosti, pa ne prejme nobene spodbude, da bi se kaj poučila, ampak se zadovolji z prezirom in norčevanjem, brez da bi sploh vedela zakaj. In slednje je dober temelj za rasizem, nacionalizem in podobno.



Zakaj bi se morala poučiti o tej veri? Potem bi se morala poučiti tudi o vseh ostalih.

Recimo, da so moja vera marjetice..pa naj se vsi delajo norca iz mene in marjetic user posted image . Verujem v njih, voham jih, in sem srečna. Ampak, zakaj bi se moral nekdo poučiti o moji veri v marjetice?

Zakaj bi se morala poučiti o tej veri? Potem bi se morala poučiti tudi o vseh ostalih. Recimo, da so moja vera marjetice..pa naj se vsi delajo norca iz mene in marjetic . Verujem v njih, voham jih, in sem srečna. Ampak, zakaj bi se moral nekdo poučiti o moji veri v marjetice?






Tistega 11. septembra, ko sta padla dvojčka, je skupina Američanov tako besna, da je enostavno morala nekaj storiti, se maščevati. Na neki benciski črpali so našli enega, ki je izgledal primeren in ga ubili. O incindentu se ni veliko poročalo, zdi se mi, da poročilo 'ušlo'. Ubiti je bil Shik (to so tisti, ki si glave ovijajo s turbani, ponavadi črnimi).

Pa recimo, da ti častiš svoje marjetice, lokalni časopis objavlja tvoje karikature, prebivalstvo te zasmehuje. Potem pa častilci tulipanov napadejo mestno hišo in ubijejo župana in tajnco. Lokalno prebivalstvo je besno in mora nekaj storiti, se maščevati. Vedo, da ti častiš neke blesave rože, v bistvu je že dovolj, da si drugačna. Pridrvijo na tvoj vrt, poteptajo tvoje marjetice in ti prerežejo vrat.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 22:48:41   
mateyka
vsa ta zadeva smrdi že na daleč. shod s temi voditelji je postal parodija. dobesedno v vseh državah na shodu prisotnih voditeljev se je in se celo še vedno izvaja represija nad državljani, omejuje svoboda izražanja in še česa, celo pobijajo državljane v svoji državi. in - čarlie bi šel v stečaj, po napadu pa bodo zdaj milijonarji. medtem pa pomorjeni v nigeriji dobijo tretjo stran namesto shoda politikov v protestu proti takim zločinom..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 23:08:24   
Vijoličarka
Of topic. Jaz se opravičujem za moj današnji totalno blesavi pravopis. Svinjsko me boli glava, zato pa kar sedim tu in se ne premaknem in opažam, da se totalno zatipkavam.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 23:13:39   
Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

vsa ta zadeva smrdi že na daleč. shod s temi voditelji je postal parodija. dobesedno v vseh državah na shodu prisotnih voditeljev se je in se celo še vedno izvaja represija nad državljani, omejuje svoboda izražanja in še česa, celo pobijajo državljane v svoji državi. in - čarlie bi šel v stečaj, po napadu pa bodo zdaj milijonarji. medtem pa pomorjeni v nigeriji dobijo tretjo stran namesto shoda politikov v protestu proti takim zločinom..


Mah, saj. 'Revolucionarni' shod, kjer v prvih vrstah hodijo tisti, ki imajo moč, res ne more biti navdihujoč in še manj v ponos nekemu ultra super za svobodo in pravico časopisu. No, važno je, da blagajni ne škoduje.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zanimivo....
15.1.2015 23:14:45   
Plus minus
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

rešili ta problem. ne moreš bit francoz in ingnorirat dejstva, da je francija


Mateyka - sicer izven konteksta, ampak me vseeno zanima: a ti nimaš tipke za veliko začetnico ali je ne znaš uporabljat? Malce je moteče brati vse z malo začetnico. Skor kot Joycev monolog v Uliksesu. user posted image



vem, me mož skoz graja, sam sem ful hitrejša brez vz. in ker t ni nek uradni dokumnet, si dovolim. mi je žal, da ti je to tako moteče, samo pomisli, vsaj še vedno ne pišem tako kot tinejđerji danes sms-e ... user posted image
Se bom probala mal popravt, samo nič ne obljubim.. user posted image


Hehe, sej ne rabiš hitet z pisanjem, lepo počasi pa berljivo user posted image . Daj možu eno petko namesto mene user posted image . Ni toliko moteče, da ne bi brala, ampak je pa zanimivo, ker veliko začetnico skoraj vsi uporabljajo, tudi tisti, ki nimajo veliko posla z tipkovnico.
Tisto je pa čisto neberljivo in tega ne berem. Sej kakšni slengi in narečja so tu in tam luštna, ampak da bi pa to skozi brala, pa ne gre. Sploh one v smislu: piši kao govoriš.


Se


user posted image


< Sporočilo je popravil Plus minus -- 15.1.2015 23:16:07 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zanimivo....
16.1.2015 6:27:39   
liliana
Ob istem času je islamska teroristična skupina v Nigeriji ubila okoli 2000 ljudi....tudi žensk in otrok....povsem nedolžnih......

Pa ni bilo nobenih protestov, shodov s svečami.....tudi mi ne govorimo kaj dosti o tem terorizmu v Nigeriji.....je oni v Franciji bolj "privlačen"....

Še vedno je tako, da je terorizem v "civiliziranem" svetu večji problem kot terorizem v "neciviliziranem".....in življenje "civiliziranca" je več vredno kot življenje "neciliziranca" oz. enega črnca tam dol v Afriki, ki bi itak prej ali slej umrl......

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zanimivo....
16.1.2015 12:40:09   
Plus minus
Ob istem času je islamska teroristična skupina v Nigeriji ubila okoli 2000 ljudi....tudi žensk in otrok....povsem nedolžnih...... Pa ni bilo nobenih protestov, shodov s svečami.....tudi mi ne govorimo kaj dosti o tem terorizmu v Nigeriji.....je oni v Franciji bolj "privlačen"....



liliana - ne gre se, da je teroristični napad v Evropi pomembnejši od tistega v Nigeriji. Gre se zato, da se je to zgodilo pri nas v Evropi in normalno, da je Evropa na nogah in da se v Evropi o tem govori in piše. In da smo Evropejci na nogah. A misliš, da Nigerjici razpravljajo o nas in pišejo. Dvomim, da sploh vedo. Ne rečem, da se nas to ne tiče, seveda se nas. Ampak vsekakor se nas ta v Franciji bolj. In Evropa razmišlja, kaj ukreniti v tej smeri in ne čaka samo, da se bodo drugi z tem problemom ukvarjali in reševali. Tako bi morala misliti vsaka država, šele potem pričakovati, da jim bo kdo pomagal. In najprej mora sploh imeti željo po spremembi, ker ne moreš pričakovati drugačnih rezultatov, če delaš vedno isto. Koliko deset_letij se že pomaga Afriki, pa ni nekih sprememb in jih tudi ne bo, dokler ljudje ne bodo naredili premika v svojih glavah. Kaj se je zgodilo v Afganistanu, po pomoči Američanov? Bore malo. Ljudje se enostavno nočejo spremeniti. In tudi v Nigeriji, Izraelu, Palestini ne bo nič drugače, nikoli, dokler ne bodo ljudje, ki tam živijo začeli razmišljati drugače. Se lahko Evropa na glavo postavi, pošlje tja koliko češ svetovalcev, pa ne bo nič drugače.

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 16.1.2015 12:57:45 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?