Suha koža - pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sky -> Suha koža - pomoč (20.9.2005 17:11:14)

Naša pupa ima po obrazu izredno suho kožo. Malo od mozoljčkov, ki jih je imela ogromno. Drugače pa dosti poliva, se slini, iz levega očesa ji dosti teče, pa še pogosto se drgne ob plenico, ko podirava kupček in jo nosim.
S čim bi jo lahko namazala, da bi bilo malo boljše?
Hvala in LP,Saša




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.9.2005 17:14:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




JASNA D -> Suha koža - pomoč (20.9.2005 17:32:09)

Pri nas se Bubchen ni obnesla, zato sem poskusila z navadno Lanolin kremo - bilo je dosti boljše. Ali pa hladilno mazilo (Bebival).

Jasna




Janika -> Suha koža - pomoč (20.9.2005 19:49:42)

Menda po obrazu tako majhnega še ni dobro mazati s kremami??!




Skaana -> Suha koža - pomoč (20.9.2005 21:48:07)

Naša je tudi od prvega do drugega meseca imela zeeeeloooo suho in nečisto kožo. Sem probala vse živo in nazadnje je pomagal ... čas. Sčasoma se bo vse uredilo.
Zdaj ima pa tako lepo kožo kot , pa jo vsak drugi dan po kopanju namažem le z mandljevim oljem - čisto malo.

Pa srečno




piščanc -> Suha koža - pomoč (20.9.2005 22:57:35)

nam je pomagal bepanthen in olivno olje v kopel

koža na obrazu je enako potrena nege kot drugi deli telesa




Marogica -> Suha koža - pomoč (20.9.2005 23:08:28)

Tudi jaz moja dva po obrazu nisem mazala, če pa že, kar je bilo res redko, pa z (korčulanskim) olivnim oljem. Je tako dišal, da bi ga najraje pojedla.
po moje je najbolje pustit pri miru, Koža se še čisti. Od nekje 6 mes, pa sem ga vsaki dan po kopanju namazala z Niveino kremo oz. mlekom




MojcaZ -> Suha koža - pomoč (21.9.2005 11:14:03)

Če ima zelo suho kožo in se ji delajo rdeči mozolčki, zelo pomaga Bepanthen krema (roza). Preizkušeno! Pa še včeraj sem se pri pediatrinji pozanimala in mi je prav tako svetovala Bepanthen.

Lp, Mojca




Stran: [1]