RE: Kaj si v življenju še želite? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mateyka -> RE: Kaj si v življenju še želite? (18.12.2014 22:58:38)

v bistvu je zlo simpl - 10-15 min na dan pa se ti bo ful poznalo. [sm=smiley1.gif]




Stanislava_ -> RE: Kaj si v življenju še želite? (18.12.2014 23:02:33)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

v bistvu je zlo simpl - 10-15 min na dan pa se ti bo ful poznalo. [sm=smiley1.gif]


Si že poskusila?

To je relativno malo dela, 15 minut na dan. Recimo 20, ker jaz sem bolj počasna. Se že veselim, hvala ti za linke!




mateyka -> RE: Kaj si v življenju še želite? (18.12.2014 23:45:43)

ne vem, men je težko to določit kok se pozna - sem mela 4 leta kaligrafije in to me mal meša zdej [sm=smiley36.gif]

si mi pa dala idejo, da bi se 10 min na dan šla s tamalo to "igro" vadbe - se mi zdi kul in zabavno; pa raznobavni flomastri.. lušno in kratko; če se bo to poznalo na njeni pisavi bo super [sm=smiley1.gif]




alda -> RE: Kaj si v življenju še želite? (19.12.2014 9:28:31)

Stanislava jaz imam uni komplet za učenje kaligrafije.pa ti lahko navodila in vaje posredujem,če želiš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




HuAnita -> RE: Kaj si v življenju še želite? (19.12.2014 11:27:06)

- enako kot skuštrana: zdrave, približno normalne odrasle otroke, pa da bi me vsekakor preživeli (ne bi želela tragedije, kot sta jo moja starša doživela, ko sta morala pokopati sina)
- v sorodstvu čbrez hudih bolezni, nesreč (seveda tudi vsem ljudem to želim...)
- potovati, kot v post-študijskem obdobju, a zdaj z otrokoma (in partnerjem, seveda), low-budget, ker sva na tak način videla/doživela stvari, ki jih turist ni ne more (no, verjetno pa tudi niti noče :-))))
- popoldansko dejavnost razviti v 'full time job', ki bi prenesel 2 'polni' zaposlitvi , korak po korak gre naprej, pa spet nazaj, pa spet naprej, tako da to je ena velika želja in motivacija (baje da do 40-leta so take menjave posla oz. službe še smiselne, potem pa ni več energije, volje...)
- vem, da sem pritlehna, ampak občasno si res zaželim zaživeti dan kot Julija Roberts v Čednem dekletu (ne seks na poziv :-)))), ampak to - neomejen limit na visi, še bolje ke$, za vse: zjutraj frizura, kozmetičarka, masaža, potem kopanje, savnanje, masaža, nakupovanje oblek v trgovinah, kjer še izložb ne upam pogledati z obema očesoma, ker se mi zaman cedijo sline, do onemoglosti, masaža, večerja & vse ostalo zvečer s partnerjem. Čakaj, kam pa deco?! aja, kosilo z deco, ok :-) [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Kaj si v življenju še želite? (19.12.2014 15:44:36)

alda, kaligrafija je nadgradnja - lepopisje lahko pišeš in vadiš z navadnim svinčnikom. ker lepopisje je v bistvu namenjeno vsakodnevnemu pisanju - pisava za vsakdanje stvari (pisma, sporočila..).

lepopisje
[img]http://handwritingmakeover.com/images/handwritingsample-spenceria.jpg[/img]

kaligrafija
[img]http://designcollector.net/files/calligraphy-sam-6.jpg[/img]
[img]https://m1.behance.net/rendition/modules/48884033/disp/ced84a29b65541bde4f239230b93f0db.jpg[/img]




skuštrana -> RE: Kaj si v življenju še želite? (19.12.2014 15:50:46)

Aha, sem se spomnila ene želje...
Eno katico za vse, ki bi pospravljala, prala, nakupovala, kuhala...Ja, to bi pa imela. [sm=smiley1.gif]




mateyka -> RE: Kaj si v življenju še želite? (19.12.2014 16:35:09)


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Aha, sem se spomnila ene želje...
Eno katico za vse, ki bi pospravljala, prala, nakupovala, kuhala...Ja, to bi pa imela. [sm=smiley1.gif]


svojga klona, misliš rečt [sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Kaj si v življenju še želite? (19.12.2014 19:37:00)

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Stanislava jaz imam uni komplet za učenje kaligrafije.pa ti lahko navodila in vaje posredujem,če želiš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]


Hvala za prijazno ponudbo.

Za zdaj bi se rada naučila vsakodnevnega lepopisja...se javim, ko bom na stopnji potencialne kaligarfije.




Stanislava_ -> RE: Kaj si v življenju še želite? (19.12.2014 19:39:44)

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

- vem, da sem pritlehna, ampak občasno si res zaželim zaživeti dan kot Julija Roberts v Čednem dekletu (ne seks na poziv :-)))), ampak to - neomejen limit na visi, še bolje ke$, za vse: zjutraj frizura, kozmetičarka, masaža, potem kopanje, savnanje, masaža, nakupovanje oblek v trgovinah, kjer še izložb ne upam pogledati z obema očesoma, ker se mi zaman cedijo sline, do onemoglosti, masaža, večerja & vse ostalo zvečer s partnerjem.


Neeeeee, samo iskrena si [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

Odlično, mi je všeč. Jaz si tudi želim potrošiti celo plačo za šoping, v enem šusu, od glave do pete.




Hope2 -> RE: Kaj si v življenju še želite? (20.12.2014 8:19:23)

Zanimivo, da se mi z leti zelje spreminjajo in kar sem si vcasih zelela, si zdaj vec ne- sem prisla k pameti[sm=jezicek.gif]. Kar si zdaj zelim bo mogoce cez par let slo v pozabo, tak da cakam, da me minejo tudi te zelje[sm=jezicek.gif].

Nekako imamo spodobno zivljenje, tako da tudi tako zivljenje si zelim za svoja sinova. Da si ustvarita nekaj, na kar bosta ponosna. Hkrati pa da bosta imela normalni osebnosti.

Zelim si, da nas ne bi doletela kaka huda bolezen, nesreca, naravna nesreca, vojna, terorizem....

Ko je bila zelja o 1 letnem potovanju tik pred pragom in uresnicitvijo, je na vrata potrkal se en [sm=duda.gif]. Tale zelja je sla po vodi, saj je zdaj treba delat naprej za solanje otrok (placujemo solnine, v slo pa se ne mislimo vrnit). Ampak kot pravim, zdajle nam [sm=duda.gif] krasi zivljenje in smo ze pozabili na 1 letno potovanje.

Bi pa tudi meni bilo v veselje ko v denarnici ne bi bilo omejitve[sm=smiley36.gif].

Vcasih si pa samo zelim spanec- da zaspim in me do jutra noben ne zbudi, da imam mir cez dan, da v miru spijem kavico.... trenutno mi to vec pomeni, kot loto[sm=jezicek.gif].

Zelim si se, da mi tale drugi [sm=duda.gif] ne bo naredil se vecjo revscino v modrcu[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




ronja -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 12:48:18)

Mateyka, tole s tamalo je pa dobra ideja! Mogoče bo tudi moja za (ona je itak za vse:D).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.12.2014 12:55:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




LuLu -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 13:31:13)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Še dveh želja sem se pomnila:
- enkrat bi šla na un poligon Top Gear dirkat z unim reasonably priced car :-)



bom kar kopirala... ta želja je pri meni že od nekdaj, znoret na cesti in preživet [sm=smiley36.gif]
"znoret" v narekovajih, da ne bi katera, ena točno določena [sm=smiley36.gif] spet kaj narobe razumela in mislila, da se bom furalasredi Ljubljane in se zaletavala v pešce in kolesarje [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 13:40:25)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Še dveh želja sem se pomnila:
- enkrat bi šla na un poligon Top Gear dirkat z unim reasonably priced car :-)



bom kar kopirala... ta želja je pri meni že od nekdaj, znoret na cesti in preživet [sm=smiley36.gif]
"znoret" v narekovajih, da ne bi katera, ena točno določena [sm=smiley36.gif] spet kaj narobe razumela in mislila, da se bom furalasredi Ljubljane in se zaletavala v pešce in kolesarje [sm=smiley36.gif]



ti neandertalka [sm=hudicek.gif]




LuLu -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 13:47:26)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Še dveh želja sem se pomnila:
- enkrat bi šla na un poligon Top Gear dirkat z unim reasonably priced car :-)



bom kar kopirala... ta želja je pri meni že od nekdaj, znoret na cesti in preživet [sm=smiley36.gif]
"znoret" v narekovajih, da ne bi katera, ena točno določena [sm=smiley36.gif] spet kaj narobe razumela in mislila, da se bom furalasredi Ljubljane in se zaletavala v pešce in kolesarje [sm=smiley36.gif]



ti neandertalka [sm=hudicek.gif]

ja,ria... ravno tebe sem imela v mislih, ko sem to pisala... [sm=smiley36.gif]




RIJA* -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 13:48:37)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
lepo, da misliš na mene [sm=hudicek.gif]




alda -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 13:52:56)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Še dveh želja sem se pomnila:
- enkrat bi šla na un poligon Top Gear dirkat z unim reasonably priced car :-)



bom kar kopirala... ta želja je pri meni že od nekdaj, znoret na cesti in preživet [sm=smiley36.gif]
"znoret" v narekovajih, da ne bi katera, ena točno določena [sm=smiley36.gif] spet kaj narobe razumela in mislila, da se bom furalasredi Ljubljane in se zaletavala v pešce in kolesarje [sm=smiley36.gif]


LuLu kaj se zdaj lepa in fina delaš,ko pa točno vemo kaka si [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




LuLu -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 14:06:09)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Še dveh želja sem se pomnila:
- enkrat bi šla na un poligon Top Gear dirkat z unim reasonably priced car :-)



bom kar kopirala... ta želja je pri meni že od nekdaj, znoret na cesti in preživet [sm=smiley36.gif]
"znoret" v narekovajih, da ne bi katera, ena točno določena [sm=smiley36.gif] spet kaj narobe razumela in mislila, da se bom furalasredi Ljubljane in se zaletavala v pešce in kolesarje [sm=smiley36.gif]


LuLu kaj se zdaj lepa in fina delaš,ko pa točno vemo kaka si [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]


vidim, da mi še zdaj nisi oprostila, ko sem te ruknila na dvorišču? [sm=jezicek.gif]




ronja -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 14:43:32)

enkrat bi se dobila s skupinico vseh punc, ki so mi pri srcu (saj vedo, katere to so), nekje na dalmatinski obali na enem otočku bogu za hrbtom, kjer bi lahko čvekale do onemoglosti ob dobri hrani, se smejale in izmenjavale življenjske izkušnje in modrosti.

Torej brez otrok?[sm=jezicek.gif]
Znorela sem se pa na cesti dovolj, sem mela bivšega fanta za to[sm=smiley36.gif].




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (22.12.2014 22:11:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mateyka -> RE: Kaj si v življenju še želite? (22.12.2014 23:52:47)

[img]http://ohsehunfans.in/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/drool-smiley.gif[/img] lignji na žaru [sm=smiley27.gif]




HuAnita -> RE: Kaj si v življenju še želite? (23.12.2014 10:26:31)

Če lahko še kaj drugega kot lignje na žaru, se takoj priključim, če me vzamete...
Drugače pa če ste za akcijo, se jaz takoj lotim organizacije enega takega čvekajočega vikenda, nekje Bodu za leđima :-)
Še za kakega Tončija Banderasa se potrudim, da bi ga dobile:-)




LuLu -> RE: Kaj si v življenju še želite? (23.12.2014 10:40:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Sam vse dobiti na isti dan z vseh koncev na isti konec, to je pa skorajda misija nemogoče [sm=smiley19.gif].



v življenju Ankica... seveda se ti lahko to uresniči, je še veliko časa




mateyka -> RE: Kaj si v življenju še želite? (23.12.2014 12:45:59)

točno to. v roku 20 let pa ni vrag, da ne bi najdle vse istega dneva frej [sm=smiley36.gif]

cigare bo treba nabavit [sm=smiley36.gif]

[img]http://www.boredombase.com/wp-content/uploads/images/funny/taco/ht-funimgs5009.jpg[/img]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>