Mrzle rokice, nosek in lička (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Mrzle rokice, nosek in lička (20.9.2005 13:11:28)

Sicer vem, daje bilo na to temo že veliko napisanega, ampak nekako ne najdem "ISKANJE" A sploh obstaja?

Skratka, a je normalno, daima dojenček res res ledene rokice ponoči? Pa lička pa nos? Drugače imamo v stanovanju 22-23 stopinj, mali je po trebuščku in za vratom topel, ampak rokice...

Lep pozdravček!




JASNA D -> Mrzle rokice, nosek in lička (20.9.2005 13:17:25)

Ja, je normalno. Če si ga potipala na zatilju in je topel, potem je O.K., vsaj tako so mene podučili. Temperatura v stanovanju je tudi O.K., prej kakšna stopinja preveč, kot premalo za ponoči. Čez dan imam tudi jaz take temperature, pa me še kar šimfajo, da imam pretoplo.

Jasna




Vrtnica1 -> Mrzle rokice, nosek in lička (20.9.2005 13:46:01)

Ma, tudi jaz imam take probleme. Ampakmali nič ne joka, tako, da zgleda, da ga ne zebe. Roke so pa najin večni problem - vedno mrzle kot led Ne morem mu v posteljo rokavic obleč
lp, vrtnica




piščanc -> Mrzle rokice, nosek in lička (20.9.2005 17:09:56)

jaz ga vedno bolj oblečem, če ima mrzle roke - ponavadi pomaga

res pa je, da je bolj tople sorte in nima mrzlih rok,al ag pa jaz tok oblečim




Vekica -> Mrzle rokice, nosek in lička (21.9.2005 9:37:53)

Ojla!

Mene pa podnevi to tolk ne skrbi, kot ponoči. Imamo odprto okno in je res mraz...

Pol sem jo pa danes tako pokrila, da so bile tudi rokice pod dekico in dekico zabasala pod madroc in zjutraj je imela tople rokice.

LP, Vekica




Lu -> RE: Mrzle rokice, nosek in lička (25.9.2005 19:41:38)

Tudi Maja ima večkrat mrzle rokice kot tople. Ko sem jo dajala spat sem jo, zdaj ko se je malo ohladilo, oblekla še v spalno frotirasto spalno vrečo pa je imela še vedno rokice mrzle. Zdaj sem ji pa dala bolj toplo spalno vrečo, tista iz paketa, in rokice so tople. Drugače je pa za vratom in povsod drugod topla, samo rokice hladne [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Dolina -> RE: Mrzle rokice, nosek in lička (25.9.2005 20:14:21)

Zoja ma tud mrzle rokice, ušeska, lička in nosek ponoči. Pa sm ji dala že zimsko spalno vrečo, ki ima še tanke rokave, pa toplo pižamico, pa ni nič bolje. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Je pa bolj zmrzljive sorte, ker ima tud čez dan pogosto hladne rokice in še nogice. Ji sploh ne morem segret, razen če sva skoz pod koutrom. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

če lepo spančak ponoči in če je drugje topla potem po moje ni kaj.

Lp, Dolina




valči -> RE: Mrzle rokice, nosek in lička (25.9.2005 20:39:34)

Mi je zelo znano.Hčera je imela že v porodnišnici ledene roke in noge,pa tudi doma prva dva meseca približno:Pa sem jo dovolj oblačila in za tilnikom je bila topla.Sem mogla dosti poslušat,v tej varianti,da otroka zebe,je premalo oblečena,se ti bo prehladila,itd...

V glavnem mislim,da tvojega otroka ne zebe,ker tudi jaz imam sedaj,ko je hladno ,mrzle roke.

Pomagajo bombažne rokavičke.




Barči78 -> RE: Mrzle rokice, nosek in lička (25.9.2005 21:14:51)

Moja ima tudi vsako noč mrzle rokice in obrazek.

Iskanje imaš v levem kotu zgoraj, nad MOJA RINGARAJA.




Stran: [1]