PA SMO DOČAKALI (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


p&b -> PA SMO DOČAKALI (20.9.2005 12:09:56)

Danes sem opazila pri svojem malem sinčku se pravi teden dni pred dopolnjenim 10 mesecem,da je dobil ne enega temveč kar dva zobka hkrati in sicer zgorni prvi in drugi sekalec.A ne dobijo ponavadi najprej spodnji prvi sekalec,potem pa še preotale prve tri sekalce.Ima katera tudi ta primer,da je dobil prej še dtugi sekalec.
Pa še to kaj ponavadi bolj boli ko mora zobek predreti dlesen ali nadaljna rast zobka?

Hvala in LP




sezam -> PA SMO DOČAKALI (20.9.2005 13:34:45)

Ni nujno, da se enke prve. Slišala sem že za punčko, ki je dobila najprej vse dvojke, nato šele enice.

Mislim, da boli bolj ko mora zobek predreti dlesen. Bodo to še druge povedale, ki imajo s tem že izkušnje.





špelin@ -> PA SMO DOČAKALI (20.9.2005 13:55:17)



Ponavadi naj bi bolela faza, ko zobek predira dlesen. Naša prva pika je bolj trpežne sorte in sploh ni bilo težav pri izraščanju zob Sploh nismo vedeli, da je zobek že na poti, dokler ga nismo zagledali
Se pa bolj bojim, kako bo pri drugi pikici, ki je zelo občutljiva




Anonimen -> PA SMO DOČAKALI (20.9.2005 14:01:01)

naše zaporedje je blo: spodnje enke, spodnje dvojke, zgornje dvojke, zgornje enke, zgornje štirice, zgornje trojke, spodnje štirice, spodnje trojke.
manjkajo še petice

lp, lara




Anonimen -> PA SMO DOČAKALI (20.9.2005 15:19:41)

Lara, pa vedno sta prišla po dva naenkrat ven?

Mi smo prejšnji teden dobili naenkrat dve spodnji enki. Je bil tečko par dni prej, sicer pa ga je jezilo tudi vreme in luna.




Pi-kica 1 -> PA SMO DOČAKALI (20.9.2005 15:54:27)

No, krasno, so tudi pri vas zobki pokukali na plano. Zdaj se s Samom lepo dopolnjujeta: Samo ima dva spodaj, Timi pa dva zgoraj...

LP

Pi-kica




Stran: [1]