Lj- BG (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


enea -> Lj- BG (9.11.2014 22:30:00)

Dejte me razsvetlit,... rabim poceni ( povratno) letalsko karto Ljubljana - Beograd, od 26.12. 14 - 3.1.15
sva 2 odrasla, 1 otrok -12 let, 1 otrok -7 let, vse kar sem do sedaj gledala po internetu, je 550€ +, sem mogoče kakšno stran spregledala,..
ja, termin je prilagodljiv v notranjosti tega, ki sem ga napisala,..
Saj vem da mi boste pomagale,.. [sm=zz_help.gif]




enea -> RE: Lj- BG (9.11.2014 22:31:18)

aja pa še to, rabim samo karto, dol imam pa vse zastonj,.. hihihi [sm=zz_giggle.gif]




LuLu -> RE: Lj- BG (9.11.2014 23:15:34)

tukaj poglej
http://poceniletalskekarte.si/letalske-karte/




petea -> RE: Lj- BG (10.11.2014 7:46:48)

IZVIRNO SPOROČILO: enea
Dejte me razsvetlit,... rabim poceni ( povratno) letalsko karto Ljubljana - Beograd, od 26.12. 14 - 3.1.15


A mora biti nujno letalo?
Ker razdalja je precej kratka, možni drugi načini prevoza pa tudi obstajajo, npr. avtobus (od 50 €/osebo) do vlaka (okrog 85 €/osebo) za povratno karto.

Najcenejša letalska karta, ki sem jo jaz našla, je 400 € za vse tri.
Rabiš pa še prevoz do letališča ali pa parkiranje tam.


P.S.: Pred potovanjem ne pozabite preverit veljavnosti osebnih dokumentov. [sm=smiley2.gif]




petea -> RE: Lj- BG (10.11.2014 7:52:01)

Kot najcenejša verzija prevoza pa je najverjetneje kar lasten prevoz; strošek sta ti 2 rezervoarja goriva in nekaj cestnin.

Za štop pa vas je verjetno malo preveč, vsaj da bi se vsi peljali skupaj.[sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Lj- BG (10.11.2014 17:39:19)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

tukaj poglej
http://poceniletalskekarte.si/letalske-karte/


Iz Zagreba je ca 20% ceneje z JATom kot iz Ljubljane.

Preveri pa še stroške (takse) in stroške prevoza ter parkinga na letališču. Ko iščeš najceenjšo vozovnico, se vsaj to vedno upošteva.




enea -> RE: Lj- BG (10.11.2014 17:49:57)

z avtom smo že bili, božičkova želja je vožnja z letalom,...
vse ostalo je.... nič....
problem je edino v tem ker je to čas praznikov, in če gremo z avtom zna bit precejšnja gužva proti domu, 2 ali 3 januarja,..
saj karta na Air Serbia je 49€, samo so takse in pristojbine še enkrat dražje, smo pa 4,...




enea -> RE: Lj- BG (10.11.2014 17:51:21)

ja če grem iz Zagreba, sem pa že na pol poti [sm=zz_rolleyes.png]




liliana -> RE: Lj- BG (10.11.2014 20:43:34)


IZVIRNO SPOROČILO: enea

z avtom smo že bili, božičkova želja je vožnja z letalom,...
vse ostalo je.... nič....
problem je edino v tem ker je to čas praznikov, in če gremo z avtom zna bit precejšnja gužva proti domu, 2 ali 3 januarja,..
saj karta na Air Serbia je 49€, samo so takse in pristojbine še enkrat dražje, smo pa 4,...


Niti ne.....ker tisti, ki delajo v tujini imajo praznike do treh kraljev....torej skoraj še nekaj dni dlje......




enea -> RE: Lj- BG (10.11.2014 22:36:23)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Niti ne.....ker tisti, ki delajo v tujini imajo praznike do treh kraljev....torej skoraj še nekaj dni dlje......



ma kar jaz vem ( imam sodelavke, ki hodijo dol v Bosno), da je za domov užas,.. in že par let ne hodijo čez božič domov, ravno zaradi tega,..




liliana -> RE: Lj- BG (11.11.2014 6:04:09)

Mi smo se nekoč (zadnji dve leti sicer ne), skoraj vsako lepo peljali iz Sarajeva domov 2. ali 3. 1......in meni se nikoli ni zdela pretirana gužva (recimo nič drugače, ali pa še boljše, kot če greš v glavni sezoni, v soboto na Hrvaško na dopust)......tudi meja je bila čisto vredu.....

Mogoče se je pa zadnji dve leti kaj spremenilo.......




malaMravljica -> RE: Lj- BG (11.11.2014 17:20:49)

Okoli novega leta bo neko poceni letalsko karto tezko dobit, ker takrat so cene itak "praznicne". Mi zato se izkoriscamo luksuz vrtca in hodimo na pocitnice izven solskih pocitnic in praznikov, prijazno denarnici in samemu dopustu, ker je manj guzve.

Ker pa imas napisano, da si goricanka, si kaj cekirala lete cez mejo s Trsta, ce mogoce letijo tudi za Beograd. Vcasih so s Trsta leteli nizkocenovni prevozniki in se je dalo zelo ugodno letet.




malaMravljica -> RE: Lj- BG (11.11.2014 17:25:03)

Ok, vidim, da s Trsta ne letijo v Beograd. Imajo pa se vedno opcija vikend sopingiranja v Londonu ;-)




mateyka -> RE: Lj- BG (11.11.2014 18:25:16)

MArco Polo zna tud met kaj ugodnega. mi smo včasih šli čez MC v Slo, ker je blo najceneje (pol pa z vlakom).




Stanislava_ -> RE: Lj- BG (11.11.2014 18:33:35)

IZVIRNO SPOROČILO: enea

ja če grem iz Zagreba, sem pa že na pol poti [sm=zz_rolleyes.png]


Aja, pa res.
Poglej potem odhode z bližnjih letališč, Trst in Benetke. Povezava je bila celo iz Portoroža, se mi zdi, ampak v sezoni.




petea -> RE: Lj- BG (16.11.2014 9:46:38)

enea,
malo tu poglej možnosti, imajo trenutno precej ugodne cene:

http://www.airserbia.com/




enea -> RE: Lj- BG (16.11.2014 13:47:47)

50€ manj kot pri nas, z isto let. družbo. Takse so povsod glih ( skoraj)




Stran: [1]