skeletne hiše (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> skeletne hiše (4.9.2014 11:09:27)

pozna kdo kakšnega tesarja-super če je preverjen:), ki dela skeletne hiše

hvala




malaMravljica -> RE: skeletne hiše (4.9.2014 11:46:00)

a to mislis kaksna igracka za malega otroka ali prava lesena hisa?

Ce govoris o pravi leseni hisi ti je en lesar, ceprav mega dober, ne bo naredu, to naredijo velika podjetja, ki se s tem ukvarjajo, oni naredijo nacrt in pripravijo vse te lesene dele, ki pasajo skupaj, en dober tesar z ekipo zadaj pa ti hiso potem lahko postavi.




mini86 -> RE: skeletne hiše (4.9.2014 11:55:45)


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

a to mislis kaksna igracka za malega otroka ali prava lesena hisa?

Ce govoris o pravi leseni hisi ti je en lesar, ceprav mega dober, ne bo naredu, to naredijo velika podjetja, ki se s tem ukvarjajo, oni naredijo nacrt in pripravijo vse te lesene dele, ki pasajo skupaj, en dober tesar z ekipo zadaj pa ti hiso potem lahko postavi.


narobe[sm=smiley2.gif]

veliko tesarjev dela skeletne hiše..in ja, govorimo o pravi..
rajši kokr velika podjetja, ki je pol cene samo njihovo "dobro" ime, bi imela nekega tesarja..
sj sem jih kar nekaj že najdla, sem mislila pa da ima kdo že kakšno izkušnjo s tem[sm=smiley1.gif]




malaMravljica -> RE: skeletne hiše (4.9.2014 12:10:50)

glej, jaz pa poznam enega tesarja, ki je ze postavil par takih his. In on se nikoli ni sel delat tako, da je sam pripravil vse, kdor zeli imeti hiso se odloci katero, tam kupi hiso v razsutem stanju in tesar zbere okoli sebe dobro ekipo in mu jo postavijo.
Poznam tudi firmo, ki to dela in tudi oni kupijo hiso v razsutem stanju in jo oni potem sestavijo.
Za enega tesarja more biti to kar podvig, vse sam.




mini86 -> RE: skeletne hiše (5.9.2014 9:27:37)

ni popolnoma sam..seveda dobijo brune al pa skelet večinoma iz tujine ker doma tega nihče noče delat in potem oni skp sestavijo..
večinoma podjetij je tesarstvo + priimek s.p, to al on sam dela al ma koga zraven pa u bistvu ni moja stvar..
mene zanma zdele prvo cena da dobim občutek kok pride in potem razmišljamo naprej:)




Stran: [1]