Vsi znaki so izginili (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Sassika -> Vsi znaki so izginili (4.9.2014 7:19:37)

Ali jr normalno da v 5 tednu popolnoma izginejo znaki?prej me je bolel kriz in polne in bolece zize zdaj so v takem stanju ko so pre pred N...je zo slab znak? Ali se pac dogaja?




ZojaEma -> RE: Vsi znaki so izginili (4.9.2014 9:01:55)

Tudi to se dogaja!




Sassika -> RE: Vsi znaki so izginili (4.9.2014 10:06:40)

Aha..no ker takoj sem pomislila na najslabse.




lafe -> RE: Vsi znaki so izginili (4.9.2014 13:00:58)

Mislim, da ti ni treba skrbet, pri men je blo podobno, sicer pa noben izmed N znakov ni pogoj in zagotovilo, da je [sm=duda.gif] OK ali da ni. Ti lahko povem, da sem lani po odmrtju ploda (10 teden) še nekaj časa po sproženem splavu imela znake in boleče ter polne prsiin tud test je bil še kakih 10 dni pozitiven, zdaj v drugi nosečnosti pa sploh do 7.tedna nisem mela nobenega znaka (še potem so me prsi samo občasno bolele, povečale se pa niti niso tako kot prvič, še zdaj v 34.tednu ne na žalost [sm=smiley36.gif] pa je vse vredu) in sem se sekirala, da mogoč ni OK, ker je bil edino test + pa menstruacije nisem imela. Vsaka nosečnost je res povsem drugačna. No sem pa zdaj v drugi [sm=nosecka.gif] na začetku tolk jamrala kje so znaki, da sem potem vse za nazaj dobila, slabosti, bruhanje od 7. tedna, vrtoglavice, edino zize niso glih take kot sm hotla ;-)




Sassika -> RE: Vsi znaki so izginili (4.9.2014 14:26:28)

Ma pri meni so bli prej znaki skos a kar naenkrat ni jih... upam da vse srecno konca.




Stran: [1]