Indija (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RIJA* -> Indija (18.7.2014 12:41:56)

Velikokrat slišim, da si ljudje izmed vseh držav najbolj želijo obiskati Indijo...

glede na vse, kar se tam dogaja ženskam, zdaj celo šestletni deklici, me zanima, če si res tako želite obiskati to državo[sm=zmeden.gif]




LuLu -> RE: Indija (18.7.2014 13:35:18)

Včasih je bilo moderno (mogoče še vedno), da je folk tja šel iskati smisel življenja, se razsvetlit
pa lepa oblačila imajo

[sm=smiley1.gif]




Vijoličarka -> RE: Indija (18.7.2014 14:02:24)

Nikoli si nisem želela obiskati Indije, zdaj pa sploh. Mislim da je Indija preveč 'zromantizirana'. Je pa res, da je to tudi zelo velika država, ima tam nekje nekaj več kot milijardo dvesto milijonov prebivalcev, torej je veliko tudi raznolikosti in nekakšnih 'držav v državi'. So predeli in ljudje, ki so totalno 'zamerikarizirani' in predeli in ljudje, kjer so skoraj v srednjem veku.

V glavnem, meni predvsem ne sede kastni sistem (brez upanja) in odnos do žensk. Ne gre le za posilstva, gre tudi za zloglasne umore nevest (potem se zapravi njihova dota) in predvsem za zlorabo ultrazvoka (splavijo plod, če je ženskega spola).

Vseeno, za Indijo obstaja upanje, ker ima ljudi, ki si prizadevajo za pravičnejšo družbo. Največjo črno piko zame še vedno nosi 'romantični Dubaj'. Res ne vem, koliko turistk ali zaposlenih žensk morajo tam posiliti in jih potem še proglasiti za prostitutke, preden se bo val navdušenih turistov in iskalcev zaposlitev ustavil? No, ne verjamem, da se bo, ker je tam razkošna ponudba, ker se tam obeta zaslužek.




liliana -> RE: Indija (18.7.2014 14:12:29)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

Velikokrat slišim, da si ljudje izmed vseh držav najbolj želijo obiskati Indijo...

glede na vse, kar se tam dogaja ženskam, zdaj celo šestletni deklici, me zanima, če si res tako želite obiskati to državo[sm=zmeden.gif]


V Avstrijo tudi hodimo, kljub avstrijskim spolnim iztirjencem, ki se znašajo nad nedolžnimi otroci.....pa sanjamo o romantičnem in ekstravagantnem Dubaju, kljub temu, kar se tam dogaja ženskam......pa v Grčijo tudi radi hodimo, čeprav ženske tam tudi nimajo takih pravic kot v Sloveniji.......

Mimogrede a ti kdaj razmišljaš o zlorabah žensk in otrok, hispanitov, črncev itd. v ZDA, ko greš v šoping ali pa na koncert v New York.....?




Paštetka -> RE: Indija (18.7.2014 14:58:25)

Huh, jaz sem pa mislila, da greš v Indijo na dopust in hočeš vedeti, kao in kaj. [sm=jezicek.gif]

Sem ti hotela odgovoriti, da če že greš, pojdi brez otrok. [sm=jezicek.gif]




RIJA* -> RE: Indija (18.7.2014 15:40:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Huh, jaz sem pa mislila, da greš v Indijo na dopust in hočeš vedeti, kao in kaj. [sm=jezicek.gif]

Sem ti hotela odgovoriti, da če že greš, pojdi brez otrok. [sm=jezicek.gif]


eh, ni čiste vode [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




malaMravljica -> RE: Indija (18.7.2014 16:09:30)

Moj spisek kam vse zelim it je ogromen, Indije pa ni na njem. Pojma nimam zakaj, mogoce ker mi je v Aziji ljubsih kar nekaj drugih drzav. Mogoce pa imam precej drugih zelja in za Indijo ni prostora. Mogoce so nam v soli lepse predstavili druge dezele.
Ampak zato kar se dogaja, kaj pa vem, saj se povsod, pol ne bi iz osebnega protesta nikamor sla.




Hope2 -> RE: Indija (18.7.2014 16:26:58)

Uf tista tipicna indija mi ne pade na kraj pameti. Niti malo me ne privlaci.
Ce bi pa se kaj mogla izbrat bi pa kak luksuz goa.




mateyka -> RE: Indija (19.7.2014 10:10:56)

baje da je goa tud ratala problem..
http://www.ndtv.com/article/india/no-bikinis-no-short-skirts-no-pubs-goa-minister-s-formula-for-women-s-safety-551080




josephine27 -> RE: Indija (19.7.2014 13:19:20)

Kaj me vleče tja? Težko je na to odgovorit, ker jaz mislim, da to kam te vleče nima kaj dosti zveze s tem kaj se v neki državi dogaja ampak bolj s tvojimi pričakovanji, izkušnjami, tudi emocijami navsezadnje. So ljudje, ki jih sploh ne vleče nikamor in ljudje, ki bi radi šli skoraj povsod. Indija sicer ni najbolj visoko na seznamu mojih želja ampak Taj Mahal bi pa rada enkrat v živo videla.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.7.2014 7:16:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




allennnnkaaa -> RE: Indija (29.7.2014 12:34:40)

saj ne gredo tja zato, da jih zlorabijo in ubijejo predvidevam. vsaka država ima svojo kulturo, ki je zanimiva, indija je še vedno zelo tradicionalna in zato zanimiva, zato je tudi potovanj tja veliko. vsaka država ima psihopate in idi*te in kaj češ, doma čepet cel čas? če smo že pri tem je največ umorov v sloveniji, ko ljubosumen mož unije ženo ali punco in kaj boš zdaj samska do konca življenja? pač tako je.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.7.2014 18:52:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stanislava_ -> RE: Indija (6.8.2014 21:11:16)

Ena zadnjih držav na spisku želja. Umazana umazana in še enkrat umazana.

Od Indije imam daleč najraje dobre indijske restavracije v Amsterdamu ali Londonu.




Stran: [1]