otroška soba ikea:) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> otroška soba ikea:) (16.7.2014 10:09:38)

jaaaa sj vem da smo že veliko o tem, pa vseeno dajmo še enkrat:)

rada bi virtualno opremila otroški sobi že sedaj predno so načrti 100% gotovi da se potem ne bom tepla po glavi za par cm


nekako mi je ok pohištvo stuva, pa kakšen predalnik tist iz unimi plastičnimi posodami..
tiste ki imate stuvo, a je ok, velikost, funkcionalnost..

sobe so 11 kvadratov velike..

kako nj skombiniram glede na velikost da bo nekje še kos stene pobarvane s tisto "barvo" k lahko s kredo gor rišeš





mini86 -> RE: otroška soba ikea:) (16.7.2014 10:11:42)

aja za začetek bo tamau verjetno imel še posteljo kura notri ampak morm predvidet stvari tudi za naprej k je ne bo imel oz pride postelja stuva




nusi -> RE: otroška soba ikea:) (16.7.2014 10:21:35)

jaz imam stuva pohištvo pri tamalih in se dobro obnese, nič vratca od omar dol ne visijio ali kaj podobnega. velikost omare je za naše potrebe ok, dodala sem jima notri še dve izvlečni košarici, spodaj so pa itak trije predali. Meni je pri tej sobi všeč ravno to, da jo enostavno premikaš, prilagajaš starosti otroka... imam pa tudi tiste lavorčke, so praktični,ker tamali samo igrače not zmečejo in soba je pospravljena.




mini86 -> RE: otroška soba ikea:) (16.7.2014 10:31:59)

sj vem da sm že gledala v ikei ampak se tud pribljižno sedaj ne spomnem kako je v notranjosti omate-te visoke..a ma za obesit al so police..
ker js rabim samo police, za obesit ne rabim nič..

pa še en predalnik bo v vsaki sobi k je zelo prostoren za cunje-zdj ga ne najdem na ikeini strani




mini86 -> RE: otroška soba ikea:) (16.7.2014 10:34:45)

evo tak bo še v vsaki sobi..enga že imamo in je res zelo prostoren, drugega pa nabavimo verjetno jeseni enkrat

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/60178613/





mateyka -> RE: otroška soba ikea:) (16.7.2014 15:41:45)

police lahk dokupiš no. ni treba nujno obešat če ti ne paše [sm=smiley36.gif]

plus vse je sestavljivo in kakorkoli sestaviš, lahko kasneje preoblikuješ v neko novo kombinacijo, tko da imho nima veze a boš kasneje zamejala za večjo posteljo (boš pač neko novo, "višjo" kombinacijo stuve kasneje sestavila).




Stran: [1]