vodni športi (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


josephine27 -> vodni športi (15.7.2014 8:13:47)

Kako se uradno reče tisti deski na kateri stojiš in potem z veslom veslaš? Se da kje na slo. obali to najet? Je katera že poskusila?

Drugače pa čisto tako mimogrede katere vodne športe imate rade?





Hope2 -> RE: vodni športi (15.7.2014 8:59:47)

Mislis paddle boarding oz stand up paddle?

https://www.google.ae/search?q=paddling&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ftDEU6-8B8OJ4gT1pIHIBQ&ved=0CDsQsAQ&biw=1920&bih=922#q=paddle%20boarding&revid=223460225&tbm=isch&imgdii=_

GOOGLE ti vrze ven kje, ce vtipkas npr stand up paddle slovenia

Vodni sporti niso zame, razen da se s colnom zapeljem od enga zalivcka do drugega[sm=jezicek.gif], al pa polezavanje na plazi.




josephine27 -> RE: vodni športi (15.7.2014 10:04:16)

Ja hvala to sem iskala. Zadnjič sem eno puco gledala. Izgleda ful fino in bi rada poskusila.




Stanislava_ -> RE: vodni športi (16.7.2014 23:09:58)

Samo plavanje.

Mogoče še velikega napihljivega delfina. Skobacanje na njega šteje med adrenalinsko zabavne športe.




RIJA* -> RE: vodni športi (16.7.2014 23:47:50)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Vodni sporti niso zame, razen da se s colnom zapeljem od enga zalivcka do drugega[sm=jezicek.gif], al pa polezavanje na plazi.


nekak tu sem[sm=smiley36.gif] plus par osvežilnih skokov v vodo [sm=smiley1.gif]




HuAnita -> RE: vodni športi (17.7.2014 15:26:01)

Supanje. Me mika letos probat, sploh za stranske trebušne je to pravi strup :-) In ja, tudi s tem se da zapeljati do samotnega zalivčka ali kako že :-)

Si bom pa nabavila letos končno spet plavutke, zdaj ko je moja rodna doba v zatonu in je malo več časa zame... :-)




Paštetka -> RE: vodni športi (17.7.2014 16:36:27)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2


Vodni sporti niso zame, razen da se s colnom zapeljem od enga zalivcka do drugega[sm=jezicek.gif], al pa polezavanje na plazi.


nekak tu sem[sm=smiley36.gif] plus par osvežilnih skokov v vodo [sm=smiley1.gif]


Bombica ali na noge? [sm=jezicek.gif]




skuštrana -> RE: vodni športi (17.7.2014 20:25:36)


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Supanje. Me mika letos probat, sploh za stranske trebušne je to pravi strup :-) In ja, tudi s tem se da zapeljati do samotnega zalivčka ali kako že :-)

Si bom pa nabavila letos končno spet plavutke, zdaj ko je moja rodna doba v zatonu in je malo več časa zame... :-)


Jst sem si jih tud letos. In sem (bom še) vsak drugi dan plavala najmanj pol ure. Sem cisto ven padla iz plavanja, sploh pa s plavutkami, je kar trening.




Stran: [1]