Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nestea -> Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (14.7.2014 11:00:14)

Pozdravljene,
ali je katera že obiskala razstavo o možganih na Gospodarskem razstavišču? Na forumih nič ne piše, vsaj jaz nisem nikjer našla, ali se splača si ogledati razstavo. Na zadnje smo bili na Gospodarskem razstavišču na razstavi Barbik in šlo je za čisti nateg.
Kaj pa ta razstava, ali je vredna časa in denarja?
Hvala za odgovore.




urška76 -> RE: Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (14.7.2014 14:05:48)

Našemu desetletniku je bilo noro všeč. Sva bila notri več kot dve uri. Več ali manj je vse na plakatih, imaš nekaj malega igric (napr. imena barv napisana v drugačnih barvah), nekaj kratkih filmčkov o delovanju možganov. Naš si je vse sam prebral, pregledal, odigral. Je pa res, da je našemu delovanje telesa in organov noro fascinantno že od nekdaj.
Vstopnina je kar konkretna,ampak je v juliju akcija in če gre cela družina (dva odrasla in mislim da trije otroci) je vstopnina enaka, kot če gre en odrasel in en otrok. Samo nama se je splačalo iti sama, ker če bi imela s seboj še hčer, ki je te stvari ne zanimajo, bi bili zunaj po pol ure, ali pa bi se vmes konkretno skregal, ker bi začela počet neumnosti.




koala -> RE: Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (14.7.2014 17:33:22)

Jaz imam 6 letnika ki ga človeško telo in delovanje le-tega noro zanima. Je primerno že bodočega prvošolca, ali so igrice bolj prilagojene starejšim šolarjem? Kaj pa razlage na plakatih? So strokovne ali poljudne?




urška76 -> RE: Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (15.7.2014 9:26:04)

Po moje bi bilo čist ok, če ga res zanima. Samo je veliko branja, če ti ne bo odveč. Razlage so pa take, ne preveč strokovne, se jih da razumet laikom, mogoče boš morala kako stvar malo razložit, da bo razumljivo tudi otroku. Meni osebno je bilo všeč, pa kot pravim sinu tudi. Hčeri (sedemletnici), ki jo pa zanimajo avti, motorji in šport [sm=zmeden.gif] pa niti pod razno nebi potegnil. Pa ko sem gledala ostale obiskovalce (različnih starosti) so šli vsi veliko hitreje skozi kot midva. [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.7.2014 11:12:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




BellaB -> RE: Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (15.7.2014 17:23:11)

kolk pa je vstopnina za odraslega?




urška76 -> RE: Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (16.7.2014 11:07:17)

15€ za odraslega in 10€ za otroka.
http://www.brains.si/vstopnice/




koala -> RE: Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (18.7.2014 11:48:21)

Hvala urška76!




picola1 -> RE: Razstava možgani - Gospodarsko razstavišče (21.7.2014 21:04:06)

Na Kuponkotu imajo zdej vstopnice za Možgane...




Stran: [1]