Likalnik za lase (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Saralina -> Likalnik za lase (4.7.2014 8:53:25)


Do zdaj sem se ga izogibala. Sedaj bi pa morda enega tako za kdaj pa kdaj nabavila. Zaradi precej gostih in dolgih las- ki parajo živce. Za kdaj pa kdaj.... kje ujamem dokaj ugodno, kakšen mora bit... na kaj moram bit pozorna?

Hvala za vsako info!




respect -> RE: Likalnik za lase (4.7.2014 10:12:42)

S paro,ker z drugimi si boš lase uničila




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.7.2014 13:57:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




respect -> RE: Likalnik za lase (4.7.2014 16:30:01)

takšni likalniki kot jih ti svetuješ zelo uničijo lase. lasje postaneko suhi,se cepijo ,postanejo največkrat naelektreni itn
Kot frizerka bi morala vedeti da so najboljši likalniki tisti,ki vlažijo las !




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.7.2014 21:42:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




respect -> RE: Likalnik za lase (8.7.2014 18:28:01)

na vljudnejši način [sm=zmeden.gif] Sem pozabila omeniti Gospa ....
ja seveda v frizerskih nimajo,saj so takšni likalniki zamudni,saj traja kar precej časa da iz vode nastane para se ti ne zdi.
A zato,ker jih v salonih ni so pa oh bog ne daj slabši [sm=jezicek.gif]

Ti sploh veš kaj je likalnik z paro? Glede napisano se mi zdi da se ti sploh ne svita !!!
Las je moker ??WTF
Daj prosim poduči se malo,potem pa nadaljujeva debato.
Iz las se čisto nič ne kadi,las ni moker ,nič ne peče in nima nobenega vonja .
Tko da info!!
Mi govorimo o likalniku .
Ti pa zaradi mene lahko tukaj tudi o prehrani
želim ti lep dan




mateyka -> RE: Likalnik za lase (8.7.2014 19:26:51)

jaz bi si tega nabavla:
https://www.youtube.com/watch?v=Ioh26xLUdJI

aja, pa tukaj je debata o njem:
http://www.diva.si/forum/viewtopic.php?t=337&start=840&sid=9fe164052e81414ed72ec8f80ac4d468




Kerensa -> RE: Likalnik za lase (8.7.2014 20:12:46)

Jaz imam doma Remingtonov likalnik za lase (keramika, 200) in je za domače potrebe čisto OK, cena novega v trgovskem centru pa je bila 20€ (1 leto garancije). Likam pa vedno suhe lase (in enako mi naredi frizerka v salonu).




Vijoličarka -> RE: Likalnik za lase (9.7.2014 23:30:21)

Za likalnike sicer ne vem, sama imam tisto krtačo, ki je nekakšna kombinacija okrogle krtače in fena. Prvi, ki sem ga imela, mi je padel po tleh, zlomila se ravno edina stvar, ki se je ni dalo zadovoljivo popraviti in sem morala kupiti novega. Prvi je imel v krtači kovinsko osnovo, drugi ima pa keramično. In ja, keramika je super! Se pozna, lase dosti manj poškoduje. Tako da bi jaz gledala samo keramične likalnike.


Kar se tiče obdelave mokrih las, je kar znano, da se močno odsvetuje fizična obdelava mokrih las. Moker las je trikrat bolj ranljiv, kot suh in obdelava mokrega lasu povrhnjico dosti bolj poškoduje, kot obdelava suhega lasu. Na internetu je kar nekaj razprav na to temo. Frizerji, pa za potrebe 'lepe pričeske' pač češejo in raztegujejo mokre lase, ker drugače pričeska ne bi bila tako super. Tako da sem glede likalnika s paro skeptična. Lase vlaži, da je potem pričeska lepša, po drugi strani pa so lasje bolj ranljivi in jih v bistvu bolj poškoduje, kot likalnik brez pare.

Sama sem članek o ranljivosti mokrih las prebrala cca pred 10 leti in od takrat se izogibam fizični obdelavi mokrih las oziroma sem jo zmanjšala na minimum. Od takrat dalje nimam več nobenih problemov z razcepljenimi konicami, lasje so bolj kompaktni.






respect -> RE: Likalnik za lase (10.7.2014 9:20:47)

Mokrih las sploh ni od kje vam to [sm=zmeden.gif]




mateyka -> RE: Likalnik za lase (10.7.2014 10:56:00)

mislim, da je nesporazum v pari, ki izhaja iz krtače in "zmoči" las.




saragr -> RE: Likalnik za lase (10.7.2014 11:07:39)

Lase si likam že približno 20 let in nimam uničenih, strižem si jih občasno. Zadnjih deset let imam remingtonov likalnik, vedno kupim takšnega do 30 eur. Frizerka ima pa parnega a jaz osebno ne opazim razlike v zlikanem lasu med njenim in mojim likalnikom. Pred likanjem pa posprejam lase z zaščitnim sprejem.




Stran: [1]