spalna vreča pri 8 mesecih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


marjanaR -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 8:45:14)

Naša punčka je poleti, ko je bilo v sobi najmanj 24 stopinj, spala brez odeje. Včeraj je zahladilo in je imela v sobi le dobrih 20 stopinj. Pokrita? Ni šans, ko sem jo pokrila, se je zbudila. Roke pa mrzle. Kakšne izkušnje imate s spalno vrečo? Razmišljala sem, da bi jo vtaknila vanjo. Je mogoče pri osmih mesecih in pol pozno za navajanje na to stvar? Kakšna je najbolj primerna?




Marogica -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 9:04:00)

Prepozno ni nikoli. Prednosti spalne vreče je več: če se otrok odkrije, mu je vseeno toplo, pa tudi obrača se ne toliko in ne "telovadi" po posteljici. Mi smo s spalno vrečo zelo zadovoljni. Jaz kupujem takšno, ki je vsaj 20 cm daljša od otroka, da lahko vseeno brca in se ne počuti utesnjenega. Kupujem pa vrečo brez rokavov. Spodaj pa mu dam majčko (poleti tanjšo, pozimi debelejšo), odvisno koliko toplo imamo ponoči. Pozimi pa mu dam še spodnji del pižamice. Nogavičk pa nikoli




Anonimen -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 9:07:51)

Da poskusiš, je vse, kar lahko narediš. Boš videla, če bo mala dama hotela biti v vreči. Je pa to resnično super stvar, si ne predstavljam, kako bi bilo pri nas brez.




SaaS -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 10:07:23)

Tudi jaz si ne predstavljam noči brez spalne vreče. Brcanje, obračanje.. vreče pa ne more zbrcat dol.
Za poleti sem mu sama sešila čisto tanko spalno vrečo, in spodaj je imel le majčko ali bodi. (No, v hudi vročini, je bil brez vreče.) Zdaj pa ga oblečem v pižamico in malo toplejšo vrečo. Če je hladno, ga čez pokrijem še z dekco, ki pa jo v vreči teže zbrca s sebe.
Probaj z vrečo, zgubit nimaš kaj. Mogoče bo pa zadovoljna.




*maja -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 10:10:28)

So že punce pred mano povedale vse. Skratka super zadeva.




Pi-kica 1 -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 10:57:20)

Naš je star deset mesecev, pa smo ga sedaj pričeli dajati v spalno vrečo, saj je zelo hladno. Sprejel jo je brez pripomb, zdi se mi, da še bolje spi.

LP

Pi-kica




asso -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 12:09:43)

Mi smo s spalno vreči začeli tudi šele sedaj, no pred mesecem dni. Mislila sem, da ne bo spala, ker se drugače non stop obrača, dviguje, sedi... vendar se ni dosti pritoževala. Res pa, da sem sešila iz paila malo večjo, da se je lahko gibala notri, se še vedno dvigovala in obračala.
Za pozimi pa sem kupila malo debelejšo.
Jaz tudi ne vem kaj bi brez nje. Najbrž bi mogla že vžgati radiator na 24°C, da jo ne bi zeblo, ker tudi s spalno vrečo ni nikoli pokrita.

Lp asso




marjanaR -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 17:23:34)

Hvala, punce. Danes bo tako naša princeska spala v spalni vreči, pa če ji je prav ali pa ne.




ZARA -> spalna vreča pri 8 mesecih (19.9.2005 20:47:07)

Joj spalna vreča je ZAKON! Zara ni marala bit v njej precej časa... se je drla ko nora! Pa sem večkrat probala in zdej v njej spi že kakšno leto al pa še mal več...SUPER zadeva!!!




Stran: [1]