kje najti... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


mini86 -> kje najti... (1.6.2014 20:09:58)

power rangarje ki jih baje pritisneš na gumb na pasu in se zavrti okoli..

to si je med drugim zaželel za roj. dan, men se pa ne sanja kje naj to staknem..

jutr grem v milerja poškilt če majo..

a se vam kaj sanja o čem podobnem..je pa, sem skoraj prepričana reklamo videl na mini maxu




Polona31 -> RE: kje najti... (2.6.2014 8:16:04)

Mi smo ga našli v Šparu.




mini86 -> RE: kje najti... (3.6.2014 14:46:04)

kok pa pride?da vidm če lahko rečem za darilo..

a še kej dela al se sam okol vrti..sj verjetno kej na škatli piše ane




Polona31 -> RE: kje najti... (5.6.2014 10:15:08)

Mislim da je okrog 10-12 EUR...ne vem točno...velik je cca 20cm...je pa v rdeči in modri barvi...če pa piše kaj na embalaži pa ne vem.




Hope2 -> RE: kje najti... (5.6.2014 11:29:24)

Na skatli je narisano kaj dela. Nas ima 2 rdeca. enemu se glavi izmenjujeta (v bistvu ima 2 glavi, eno skrito v trupu in potem ko gumb pritisne se skrita pojavi, druga skrije). Ta drugi pa ima sabljo v roki, in ko stisne gumb maha s sabljo in zgornji del trupa se premika levo in desno.




mini86 -> RE: kje najti... (5.6.2014 14:25:38)


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Na skatli je narisano kaj dela. Nas ima 2 rdeca. enemu se glavi izmenjujeta (v bistvu ima 2 glavi, eno skrito v trupu in potem ko gumb pritisne se skrita pojavi, druga skrije). Ta drugi pa ima sabljo v roki, in ko stisne gumb maha s sabljo in zgornji del trupa se premika levo in desno.


kje si jih pa ti najdla, pa kok cca so bili

k gledam po netu mi nč ne vrže vn oz verjetno ne iščem prav




Hope2 -> RE: kje najti... (5.6.2014 14:33:38)

Enega je lani dobil na hrvaskem v konzumu, stal cca. 100 kun. Drugega pa je moz prinesel iz sluzbene poti, mislim da iz amerike.




Stran: [1]