Pa dajmo eno blonT ... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RIJA* -> Pa dajmo eno blonT ... (14.5.2014 23:26:55)

...kam boste šli letos na ta glavni dopust? [sm=smiley36.gif]




Frodo Bisagin -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (14.5.2014 23:59:11)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

...kam boste šli letos na ta glavni dopust? [sm=smiley36.gif]


[sm=zz_biggrin.png]

Na morje [sm=zz_dance.gif]




RIJA* -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 0:06:47)

in kje je to "morje" ? [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 6:17:42)

Dugi otok.....




patrino -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 6:40:07)

Imamo kar težko leto za sabo in se nam je že pozimi sanjalo o poletnem dopustu. Zaradi tega imamo namen dati zadevščine na off kmalu , ko otroci zaključijo s šolo. Napokamo osnovno v avto in gremo vsaj za en mesec potovat za nosom.




Hope2 -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 6:52:04)

Malo domace Prekmurje- hotel mama. Malo Ljubljana za druzenje- dopust za duso.

Hrvasko morje itak - krk ali kak kamp blize slo meji.


Letos bo vse bolj v luftu, nic 100% [sm=smiley13.gif] in to me ze cel mesec jezi. Ce nam uspe zgoraj opisano, bo super dopust.




Tippi -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 7:27:35)

Malo Umaga, malo Krka, malo Dolenjske - Krka, malo Kobarida, če bo septembra še vreme, skratka povsod po malo. Z izjemo umaga (apartma, ker smo povabljeni), bomo šotorirali.




aprilčica07 -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 8:06:31)

Nismo se še odločili, izbiramo med Trogirjem, Pagom in Rabom [sm=smiley1.gif], verjetno 10 dni. To bo v juliju, v avgustu pa še par dni pri prijateljih v kampu v Savudriji. [sm=smiley1.gif]




*miska.mcc* -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 8:15:25)

če bo vse po sreči po doooolgem času. v Zambratijo. [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zz_bounce.gif[/img]




Frodo Bisagin -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 8:37:35)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

in kje je to "morje" ? [sm=smiley36.gif]


grcija...




lery -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 9:13:42)

Mi se še odločamo,mobilna hiška na Krku-Škrila, ali hotel v Dubrovniku. Zelo me mika ta mobilna hiška, zato me zanima če je kdo od vas že letoval tam in kako je.[sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.5.2014 9:17:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




RIJA* -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 9:22:09)


IZVIRNO SPOROČILO: lery

Mi se še odločamo,mobilna hiška na Krku-Škrila,


jaz si tudi ful želim v Škrilo [sm=smiley1.gif] en tak lep, divji kamp....
vprašaj Skuštrano, ona je tam "doma" [sm=smiley1.gif]

mi gremo letos v Selce, kamp, za dva tedna s kupom otrok....no, upam, da preživiva [sm=smiley36.gif]




skuštrana -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 10:23:20)

Za Škrilo ne bom delala reklame, pol bo preveč gužva :-)

Sicer pa - zgoraj omenjena Škila za 20 dni(z mulci in frendico), pol pa malo v Slovenijo na naš vikend v šumi(družinsko druženje), pa nazaj na morje za preostali čas :-) vmes pa na tobogane v kakšne toplice, verjetno Čatež, meni je to bljek, tamali pa uživajo 100 na uro....

sem pa ravno par dni nazaj razmišljala da so nam poletja čisto prekratka (beri cas počitnic) ker pol stravi ki jih planiram ne uspem naredit, ni dovolj časa [sm=zmeden.gif] so me pa razveselili v šoli zadnjič, ker letos so pri nas počitnice malo bolj dolge, končamo 13.6, začnemo pa šele 8.9.[sm=bravo.gif]

naš glavni dopust bo pa tam okoli novega leta, takrat ja naš tata najbolj fraj....




Izabelina -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 10:38:51)

mooooooorje, Barbariga (vikend) in pa upam, da šotor kjerkoli na hrvaški obali (odvisno pa predvsem od financ).. bomo pa ful izkoristil vikend in se odpravljamo že kr kmalu [sm=bravo.gif]




lery -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 11:15:42)

Mi gremo že drugi teden na Krk-baška-corinthia (sem tok težila da je reku ok. za dva dni.) Tako si bomo šli pogledat tudi kamp škrila. Samo upam da bo letos bilo kaj lepega vremena to kar je zdaj je eno s....[sm=bravo.gif]




pipapopa -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 11:29:48)

Nikamor [sm=smiley13.gif]

Sem se spustila v posel (beri odprla trgovino) in ne morem kar dol zapreti za 14 dni. Tako, da bomo koristili vikende. Je pa mož dobil komaj zadnja dva tedna v avgustu dopust, zato bo poletje doooolgo .




LuLu -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 11:45:30)

nimam nekega glavnega dopusta.. nimam letos potrebe po njem, deca peljem za par dni na morje, pa še kam drugam plavat, par dni pri starih starših... zame bo že to neke vrste dopust, če bom sama doma [sm=smiley36.gif]




petea -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 11:54:01)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Imamo kar težko leto za sabo in se nam je že pozimi sanjalo o poletnem dopustu.


A je bilo preveč RR-a? [sm=zz_biggrin.png]




enea -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 12:35:34)

Prva 2 tedna v avgustu- Šibenik -Jadrija, apartma,.. že 4 leto, prej 3 tedne pa generalna po stanovanju,..[sm=smiley36.gif]




mini86 -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 13:01:05)

junij en teden pag
avgust dva tedna pag

js sm res zaljubljena v pag..vsakič k pridem tja mi je kokr da je prvič se spet zaljubim..nikjer ni takih kalamarov k v "naši" gostilnici..
skratka extra lepo

upam samo da bom bolj mobilna vsaj po stopnicah do takrat..smo 10 let hodili v en in isti app, k je blo vse pr tleh, lansko leto sva pa zamenjala app, par hiš naprej in so stopnice..ampak bom zmogla ane[sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mateyka -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 13:45:56)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Napokamo osnovno v avto in gremo vsaj za en mesec potovat za nosom.


pol ima tudi RR en mesec dopusta? [sm=smiley4.gif]




Paštetka -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 18:19:52)

Junija v Provanso, julija v Brodarico, avgusta na Krk, septembra v Plitvice, pa še kam vmes. Novemberski Dubaj pa je padel v vodo.




Stanislava_ -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 18:24:19)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Junija v Provanso, julija v Brodarico, avgusta na Krk, septembra v Plitvice, pa še kam vmes.


A vmes je letos še kakšen poseben mesec [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]?




Paštetka -> RE: Pa dajmo eno blonT ... (15.5.2014 18:27:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Junija v Provanso, julija v Brodarico, avgusta na Krk, septembra v Plitvice, pa še kam vmes.


A vmes je letos še kakšen poseben mesec [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]?

Oktober. [sm=jezicek.gif] oktobra delamo.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>