Odganjalec ptičev (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tamiflu -> Odganjalec ptičev (12.4.2014 6:57:01)

Mogoče se bo komu zdelo smešno, ampak okoli hiše leta in čivka na tišoče vrabcev. Moteče bo še posebej zdaj, ko prihajajo toplejši dnevi in noči in bomo imeli ponoči odprta okna. Takrat nas bodo zbujali ob zori. Prosim za nasvet.




mika -> RE: Odganjalec ptičev (12.4.2014 8:23:07)

TAMIFLU, men je daleč od smešnega....nam vrabci kraužlajo živčke že par let. Zavlekli so se pod žaluzije na zimskem vrtu in vsako leto iščemo rešitev in zapiramo dostop, pa se kljub temu zavlečejo nekje noter. Čivkanje je še najmanj.....pos*rani balkoni, ograja, stekla na zimskem vrtu, žaluzije.....za popepenit[sm=lev.gif]...ko pucam, me cel dan želodec boli od dvigovanja na bruhanje[sm=smiley11.gif]

Bom tudi jaz vesela nasveta




mika -> RE: Odganjalec ptičev (12.4.2014 8:30:26)

tole sem našla na googlu...

http://www.vrtickarji.si/izdelek/WK0020/odganjalec-pticev-od-20-40-m2,

je že kdo preiskusil?





malaMravljica -> RE: Odganjalec ptičev (12.4.2014 9:50:39)

Tudi pri nas ista pesem na terasi. Jeseni smo na trame od strehe namontirali take plasticne lajste z zico ven, tam se ne morejo vsest in jih ni. Ampak ena mala luknca je cist na koncu strehe, kjer pridejo trami skup in letajo tam notr, pa tok visoko, da skor ne prides gor. Jovo na novo posrana terasa in tok tezko je to pucat. Ce bo katero zanimalo vam dam kaksen link.




Stanislava_ -> RE: Odganjalec ptičev (12.4.2014 21:43:01)

Tiste jeklene palčke, ki so za golobe po mestih, ne bi bile v redu, toliko, da ne hodijo ptiči po hiši?




Stran: [1]