RE: Nogavice, za znoret. (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


RIJA* -> RE: Nogavice, za znoret. (18.3.2014 21:50:07)


IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva

Kar se tiče pa izgubljenih solistov[sm=zmeden.gif], vem, da ima večina ljudi težave s tem, meni pa to sploh ni jasno. Kam vam lahko zgine drugi štumf?[sm=zmeden.gif]
OK, se zgodi, da kdaj en gre v stroj, drug še ostane v košu za perilo, ampak najkasneje ob naslednjem pranju se spet skompletirata.

Res ne vem kje bi se lahko zgubili, pa saj jih slečemo vedno tam pred košem, tudi če ne pade v koš, pa vsaj ostane lociran v kopalnici in slej ko prej konča v košu. Ali kako?


mi jih mečemo v jašek...pa potem mogoče, da kdaj kaka pade mimo košev za sortiranje perila...pa ostane tam zadaj...mogoče pa mam v jašku kakšnega klinčevega štumfoždera [sm=zmeden.gif]




Izabelina -> RE: Nogavice, za znoret. (18.3.2014 21:59:14)

js mam tut eno veliko škatlo samskih nogavic... ne vem kam zginevajo... bolj kot štimanje štumfov me jezi njihovo konstantno trganje, da jih na par mescev vse potrgam in zamenjam [sm=zmeden.gif]




ronja -> RE: Nogavice, za znoret. (18.3.2014 22:10:41)

jaz pa imam otroke, ki obožujejo razmetavanje nogavic ... in vse delo gre v nič ...

Tudi jaz imam enega takega... in včasih še dve zraven:D.
Haha, stana, mesečna renta[sm=jezicek.gif]

Se pa spomnim iz otroštva kako je moja mami zlagala štumfe, čist v vsakega je dala roko, raztegnila, poravnala oz. upognila petni del, potem nanj z milimetrsko natančnostjo položila še drugega in potem oba zložila na tretjino. user posted image No, tega gena jaz očitno nisem podedovala...

Haha, očitno je bilo to takrat v modi - moja mama isto - samo da tega ni delala ona, ampak je to zahtevala od mene! Pa v polžka je bilo treba zvit, ne na tretjine. Groza od groze, sem se zaklela, da bo meni vse ok, kar bojo moji otroci in ne-mož naredili, pa če bo čisto po svoje. Sta se sicer obe s taščo še nekaj časa zgražali, kako lahko pustim, da lubi obeša cote, če jih obesi tako, da da ščipalko na sredo majce, da se na trebuhu vidi odtis... Ampak sta po par letih obupali, ko sta videli, da nima haska:D. Meni je tako ljubše, on rad obeša, tudi na mrazu, kar jaz ne (če je toplo mi ni problem, v mrazu pa sovražim), meni pa dol visi za odtise ščipalk, samo da mi ni treba v mrazu mokrih mrzlih cot obešat:D.

Jaz v sušilcu sušim vse, razen volnenih zadev. In v bloku bi brez njega crknili, ker notri nismo meli kam obesit, pozimi se pa na balkonu ni nič sušilo.




mateyka -> RE: Nogavice, za znoret. (18.3.2014 22:52:49)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Da se jih nabere ko Rusov na fronti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]. Dost jih mam,obešanja, zlaganja..c.


Pa si nabavi sušilca......in boš samo zlagala.....


stara moja, povedala si modrost 21. stoletja. sušilec - da ga ljubi mama. in ne samo za nogavice. [sm=smiley27.gif]




skuštrana -> RE: Nogavice, za znoret. (18.3.2014 23:00:55)

Jaz sem z zlaganjem in parckanjem in sortiranjem nogavic odnehala....imamo en velik skaf kjer so VSE ciste nogavice potem si pa vsak sam poisce par. Kadar se par zjutraj na hitrco ne najde se pac obuje dva razlicna zokna, moji hvalabogu ne komplicirajo in jim je to zabavno. Sicer pa, kje pa pise da morata bit oba zokna enaka [sm=zmeden.gif]




ronja -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 7:51:25)

Jaz sem z zlaganjem in parckanjem in sortiranjem nogavic odnehala....imamo en velik skaf kjer so VSE ciste nogavice potem si pa vsak sam poisce par. Kadar se par zjutraj na hitrco ne najde se pac obuje dva razlicna zokna, moji hvalabogu ne komplicirajo in jim je to zabavno. Sicer pa, kje pa pise da morata bit oba zokna enaka

I [sm=smiley27.gif] you! Najboljša rešitev do zdaj:). Jaz sicer še parčkam in zlagam, ampak pri lubijevih, kadar ne vem, lepo pustim, naj si jih sam sparčka - ker se je že zgodilo (večkrat), da sem mu dala modre in črne skup - ali pa dvoje, ki niso enake, kar ga je presenetljivo motilo (ker sicer ga ne moti nič, to ga pa - go figure:D). Mojih pa tako ni toliko - 1/dan:).




asyka -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 12:17:35)

Skuštrana jaz sem s tabo. Meni je ravno do ne vem kod ali sta štumfa par ali ne... Ker se mi serijsko trgajo štumfi, potem ponavadi nestrganega obdržim pa se že najde neki par, ki sodi zraven [sm=smiley36.gif] Moj pa je sila občutljiv, ga moti, če mu ponesreči dam skupaj štumfa, ki sta po barvi čisti par, ampak imata razliko v 1 sami črti zgoraj na narti [sm=smiley36.gif]

Imava pa oba poplavo samskih zoknov... kam grejo? Ne, vem... pojma nimam... ampak grejo, pomoje mi jih en v kopalnici žre[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.3.2014 12:25:00)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.3.2014 12:28:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.3.2014 12:29:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




petea -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 12:39:28)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Rija in ostale, ki se vam nabirajo samske nogavice: če se drugi del para ne najde, se priporočam za vse nesrečne osamljene nogavice, so super za predelave v igračke ipd:).


bentis, ravno ta vikend sm jih kup in pol zabrisala v smeti... [sm=smiley24.gif]



saj se bo kmalu nabral nov kup ...
[sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.3.2014 12:42:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Jabček -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 12:49:28)

Waaa, jaz imam pa obvezno ločene nogavice za službo, šport, še une domače so ločene (ponavadi bolj termo zimske, ki jih pozimi nosim namesto copat). Pa pri mojemu isto, s tem, da on velikorat za na šport uporablja dvojne (športne+ štucne, recimo). Tamali pa itak. On si da gor še zvečer sveže, pa si jih ponoč sezuje, pa si jih da zraven glave, v glavnem objema tiste nogavice, zjutraj itak vzame nove.

In čeberiček neznanih izgubljenih osamljenih nogavic brez para.





pipapopa -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 17:22:21)

No nas je 5 in nogavic je ogromnooo [sm=smiley29.gif] mulčki jih tako hitro prerastejo, da jih niti ne znucajo. RONJA če ti pridejo male nogavičke kaj prav za ustvarjat ti jih kamot pošljem, ker v humano sem nehala metati




Stanislava_ -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 18:20:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Waaa, jaz imam pa obvezno ločene nogavice za službo, šport, še une domače so ločene (ponavadi bolj termo zimske, ki jih pozimi nosim namesto copat). Pa pri mojemu isto, s tem, da on velikorat za na šport uporablja dvojne (športne+ štucne, recimo).


Torej nisem edini čudak [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




liliana -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 18:38:45)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Waaa, jaz imam pa obvezno ločene nogavice za službo, šport, še une domače so ločene (ponavadi bolj termo zimske, ki jih pozimi nosim namesto copat). Pa pri mojemu isto, s tem, da on velikorat za na šport uporablja dvojne (športne+ štucne, recimo).


Torej nisem edini čudak [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].



Jaz tudi v službo nosim druge nogavice kot doma......itak v službo ne nosim bombažnih, oz. zelo redko......doma pa ne nosim najlonk......športam pa itak ne vsak dan več, tako da se zaradi športa nogavice ne naberejo[sm=smiley36.gif]......

Zato pa je sušilec fajn iznajdba.....da ti teh malih zadev ni treba obešati na štrik......jaz zdaj samo najlonke obešam......ali pa ne, ker te se posušijo tudi, če jih samo v pralnici malo žez pralni stroj razpostavim.......




nananaja -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 19:24:20)

Pri nas se pa nepari malo manj odkar jih striktno parimo pri pospravljanju (zavihamo rob), pravzaprav že pri obešanju. Za nepare imamo eno košarico, kjer potem občasno najdemo nekaj parov. Sicer se pa nepari radi znajdejo za/pod kakšno posteljo...

Sicer pa meni gredo na živce pri obešanju/zlaganju otroške spodnje hlačke in dojenčkova oblačila nasplošno, tega bo zdej cel bataljon.




Paštetka -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 19:33:43)

Jaz sovražim fosekline. Zato komaj cakam, da bo poletje. Že iz sušilca jemat me jih je groza. Zlagajo pa moji [sm=smiley36.gif]




petea -> RE: Nogavice, za znoret. (19.3.2014 20:11:07)


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: petea
saj se bo kmalu nabral nov kup ...[sm=jezicek.gif]


realiska, a? [sm=jezicek.gif]



Izkušnje ....
[sm=smiley36.gif]




picola1 -> RE: Nogavice, za znoret. (21.3.2014 18:01:09)

Pri nas pa vsi nosimo različne štumfe...Najprej je začel mož, nato hčerka, ker ji je bilo zabavno posnemat moža, potem sem jih začela tako obuvat še sinu in nazadnje sem podlegla še jaz. [sm=smiley36.gif] In zdej imamo božji mir...In vsem okrog nas je zanimivo, če ne celo zabavno in kulsko, da cela familija nosimo različne nogavice (razen tašči, k je bla zgrožena, kako lahko nosimo različne nogavice???, da tega pa res ne bi smeli počet...pa da bodo hčerko zafrkavali v šoli in sina v vrtcu...).




ronja -> RE: Nogavice, za znoret. (21.3.2014 18:12:51)

Meni so različne nogavice ful simpatične:) Samo motilo bi me, če bi zelo različno tiščale... To bi mi šlo pa na živce - potem bi morala pa iskat dve, ki sta isti stil... to je pa še težje kot najt dve enaki:D. Bi si pa želela met kake pikaste in črtaste in jih kombinirat, recimo:). To mi je simpatiš, tako pika nogavička stil (kdo ne mara Pike nogavičke?)




Stanislava_ -> RE: Nogavice, za znoret. (21.3.2014 18:29:25)

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Bi si pa želela met kake pikaste in črtaste in jih kombinirat, recimo:). To mi je simpatiš, tako pika nogavička stil (kdo ne mara Pike nogavičke?)


Hvala za fimo idejo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




mateyka -> RE: Nogavice, za znoret. (21.3.2014 18:46:31)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
kdo ne mara Pike nogavičke?


montesori? ker ima "posebne moči" in to ni reala..

ja, men je tud všeč, če so zanimivo pisane in potem ne zgleda čudno, ko maš različne [sm=smiley1.gif]
[img]http://images2.layoutsparks.com/1/112807/random-different-socks-image.jpg[/img]
[img]https://www.sockittome.com/cart/images/customersocks2.jpg[/img]


pa če vse tele kupiš, jih tud lahko kombiniraš skupaj kot pippi-mix [sm=smiley1.gif]
[img]http://s3-media1.ak.yelpcdn.com/bphoto/EOu1gi2PnfamLw24SIdxUA/o.jpg[/img]




ronja -> RE: Nogavice, za znoret. (21.3.2014 19:58:14)

montesori? ker ima "posebne moči" in to ni reala..

Ma, ja, samo oni so kar se tega tiče čisto čauhnjeni (vsaj za moje pojme - ne moreš ne marat Pike nogavičke, no!), tako da ne štejejo[sm=jezicek.gif]. Hec, da ne bo spet kdo užaljen - vsak ma svoje mnenje, ampak moje je tako, da ne ne more starš pri zdravi pameti ne marat Pike Nogavičke, ker je tako pozitiven prijazen in dobrosrčen lik, pa še punčka je, ki jih je v literaturi malo, vsaj takih, ki same "udarijo po mizi"[sm=smiley36.gif].




Felicita -> RE: Nogavice, za znoret. (21.3.2014 20:05:24)

mateyka - teli prodajajo po 3 različne nogavice skupaj: http://littlemissmatched.com da so potem ja fino različne. so pa super luštne in mehke [sm=smiley1.gif]

meni so različne nogavice na otrocih sicer super simpatične, na meni pa izgledajo čudno - verjetno sem čist preresna/prekonvencionalna za to [sm=smiley36.gif] kakorkoli, za tiste, ki želite enake nogavice:

[image]http://1.bp.blogspot.com/_yNn8XkW_GpI/S1G9TbKUyDI/AAAAAAAAAn8/jpfRyi0KoUU/s320/little_feat_x5.jpg[/image]

[image]http://www.bookofjoe.com/images/2008/01/07/26556uyrhb.jpg[/image]

[image]http://www.bookofjoe.com/images/2008/01/07/2dxfgdg.jpg[/image]

ampak tole je potrebno skor še več discipline kot v zlaganju in iskanju parov [sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>