|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 15:46:14   
RIJA*
user posted image

čudno, da še ni nobene debateuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 15:58:28   
Izabelina
haha, sm vidla članek pa nism utegnila prebrat... ko preberem komentiram dalje, samo tko čis na prvi uč, se mi zdi, da se da otroka previt kje drugje kot na mizi in da bi se dal marsikje za dojenčke uredit kakšno previjalnico več in bi bilo veliko manj problemov... skratka obe strani bi mogli mal več sočutja do drugih pokazat pa bi blo vse velik lažje...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 16:08:34   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image

čudno, da še ni nobene debateuser posted image


user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 16:52:59   
m_o_i
previla sem ga v vsaj 10 gostilnah (na nasem koncu)-pozimi na sprehodu se je kdaj zgodil kakec
ampak vedno sem rekla osebju, da ga zelim previti oz. ce smem
in previjala sem ga v vozicku in nikoli nisem dobila negativnega odgovora(se mize so mi umikali, da sva lahko lepo v miru v kotu opravila)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 16:55:46   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image

čudno, da še ni nobene debateuser posted image


user posted image


http://svet24.si/clanek/5315c80b4da2f/druzino-z-dojenckom-vrgli-iz-blejskega-lokala-kaksna-je-resnica-dopolnjen-clanek

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.3.2014 16:58:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 17:22:52   
Stanislava_
Komaj čakam, da se mi medtem ko jem še toplo kremšnito, v nos privali vonj svežega kakca. Enkratna top ponudba.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 17:34:07   
Izabelina
stanislava samo lokal v tem primeru je bil menda prazen...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 17:38:06   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

stanislava samo lokal v tem primeru je bil menda prazen...


to sploh nima veze.
lahko, da ravno vstopi gost in zagleda ta drekec in gre ven...

pa saj eni res niso normalni....da o prepotentnosti ne govorim....pa ne zate izabelinauser posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 17:42:29   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

stanislava samo lokal v tem primeru je bil menda prazen...


to sploh nima veze.
lahko, da ravno vstopi gost in zagleda ta drekec in gre ven...

pa saj eni res niso normalni....da o prepotentnosti ne govorim....pa ne zate izabelinauser posted image



zihr ne o men, ker se držim pravila, da vedno prijazno vprašam in to odpre mnoga drugače zaprta vrata, tko, da sm previjala v stanovanju nad gostilno (od lastnika gostilne) pa na mizi za biljard v vip sobi... user posted image

drugač sm pa neprijetno presenečena nad našim ZD, majo previjalne samo v čakalnici za otroke... nikjer drugje in midve s tamalo sva mogle ful velikrat že dat kri in urin ampak v celem spodnjem štuku kjer je laboratorij ni niti enega prostora za previt in namontirat vrečko (čakalnice so pa običajno vedno nabito polne) tko, da sm zverzirana in znam previt nekaj mesečnega dojenčka čepe v naročju user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 17:50:55   
alda
Tudi pri nas že k sreči dolgo ne previjamo, sem pa vedno ko je bila nuja,  otroka
previla tam, kjer ni bil nikomur na očeh in pod nosom.

Se mi pa zdi da zadnje čase se vse preveč posiljuje z vsemi vrstami "svobode" ,tako da
tudi če čas in prostor ni primeren, kljub temu zadovoljijo svoje potrebe, želje,... ker pač to se lahkoin
bi bil konec sveta, če se v minuti nebi ugodilo sebi ali otroku

Npr. na prireditvi v šoli je en otročk mogoče leto in pol star bil nemiren,ker mu je revčku bil dolgčas in mati ga je seveda
umirila tako, da je dala jošk ven in dajmo.
In sploh nebi bilo nič narobe, če bi otrok pocuzal in konec, ampak un jošk zraven mene je visil skoraj celo prireditev zunaj,
fantek vsakih toliko malo pocmokal, mamo pocukal  in konec

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 17:55:14   
malaMravljica
Jaz nisem nikoli v lokalu. Vecina ima itak v wc-ju prav desko za previjat, drugace sem ga pa v avtu. Saj tudi jaz nisem ravno uzivala v vonju ob previjanju no.
Mah ne vem, jaz sem tudi mami in imam otroka nad vse rada, sam ena meja pa mora bit. Danes v trgovini, en otrok, star vsaj 5 ali 6 let in ga mama prevaza notri v nakupovalnem vozicku. Otrok prej povsod s cevlji in pol nese to v nakupovalni voz. Zame je to pac no go, to se ne dela, za njimi pa je mogoce kdo kruh notri polozu al saj nima veze, pac hrano.
Isto v restavraciji/gostilni. Otroci se derejo in delajo kraval, starsi pa nic. Ok, imas rad svojega otroka, samo ljudje, ki so prisli tja jest verjetno zelijo imet mir in ne tuljenje. So neke meje, ki sem jih drzimo kljub temu, da imamo otroke radi ali pa mogoce ravno zato, ker jih imamo radi.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 18:03:32   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

stanislava samo lokal v tem primeru je bil menda prazen...


to sploh nima veze.
lahko, da ravno vstopi gost in zagleda ta drekec in gre ven...

pa saj eni res niso normalni....da o prepotentnosti ne govorim....pa ne zate izabelinauser posted image



Ja pa kaj če je bil user posted image .Saj je lokal, ne previjalnica.

Doma tudi ne previjamo na mizi, preden nanjo postavimo govejo juho.
Pa na obiskih tudi ne.

Ni čudno, da smo, kjer smo,č e lahko vsak sere, kjer mu paše.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 18:05:12   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Se mi pa zdi da zadnje čase se vse preveč posiljuje z vsemi vrstami "svobode" ,tako da
tudi če čas in prostor ni primeren, kljub temu zadovoljijo svoje potrebe, želje,... ker pač to se lahkoin
bi bil konec sveta, če se v minuti nebi ugodilo sebi ali otroku


Zato pa smo, kjer smo. Saj bolje ne more biti.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 18:07:03   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz nisem nikoli v lokalu. Vecina ima itak v wc-ju prav desko za previjat, drugace sem ga pa v avtu. Saj tudi jaz nisem ravno uzivala v vonju ob previjanju no.
Mah ne vem, jaz sem tudi mami in imam otroka nad vse rada, sam ena meja pa mora bit. Danes v trgovini, en otrok, star vsaj 5 ali 6 let in ga mama prevaza notri v nakupovalnem vozicku. Otrok prej povsod s cevlji in pol nese to v nakupovalni voz. Zame je to pac no go, to se ne dela, za njimi pa je mogoce kdo kruh notri polozu al saj nima veze, pac hrano.
Isto v restavraciji/gostilni. Otroci se derejo in delajo kraval, starsi pa nic. Ok, imas rad svojega otroka, samo ljudje, ki so prisli tja jest verjetno zelijo imet mir in ne tuljenje. So neke meje, ki sem jih drzimo kljub temu, da imamo otroke radi ali pa mogoce ravno zato, ker jih imamo radi.

Podpis skoz in skoz.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 18:09:48   
patrino
In sploh nebi bilo nič narobe, če bi otrok pocuzal in konec, ampak un jošk zraven mene je visil skoraj celo prireditev zunaj,
fantek vsakih toliko malo pocmokal, mamo pocukal in konec


user posted image user posted image user posted image Oprosti vem da je vredno obsojanja in tega tudi jaz ne podpiram, samo tole je pa tako hecno in slikovito opisano, da se hočeš nočeš moraš režati in ti domišljija mimogrede naslika prizor pred očmi.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 18:17:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Isto v restavraciji/gostilni. Otroci se derejo in delajo kraval, starsi pa nic. Ok, imas rad svojega otroka, samo ljudje, ki so prisli tja jest verjetno zelijo imet mir in ne tuljenje. So neke meje, ki sem jih drzimo kljub temu, da imamo otroke radi ali pa mogoce ravno zato, ker jih imamo radi.


Če otroke razumem (in hb, da so živi), staršev ne. Ma sem se navadila, da jim kar sama povem, da je otroško igrišče zunaj - ali v lokalu, ali v trgovini.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 18:23:03   
nusi
previjanje v lokalu se mi zdi sprejemljivo, ampak ne na mizi, pa polno ljudi okrog user posted image . Sama ne bi previjala v mrzli previjalnici, ok odvisno kolk mrzli, če je par stopinj manj že, ampak v kakšni ledenici pa že ne. sama sem vedno vprašala če lahko, šla v kot z vozičkom in tam zrihtala tamalga.

divjanje otrok po gostilnah - zato pa jaz prav pazim kam gremo jest, ali imajo igrišče, ali pa hitro pojemo in se speljemo user posted image - kar včasihpomeni tudi, da z možem zmečeva vase hrano.. kadar sta bolj mirna si vzamemo čas. Ne zdi se mi fer, da bi morali ostali prenašati vpitje in tekanje otrok okrog mize.

Aja, prevažanje otrok v vozičkih za hrano: ne dolgo nazaj smo že o tem neki pisali, jaz sicer tudi nisem za to, ampak enkrat sem to naredila, ker sem bila sama v hipermarketu s tamalima, gužva je bila, tamala ko sršena in pač ni bilo druge, kot da jih nabašem notri, hitro kupim in grem.

< Sporočilo je popravil nusi -- 5.3.2014 18:25:29 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 18:43:15   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nusi

previjanje v lokalu se mi zdi sprejemljivo, ampak ne na mizi, pa polno ljudi okrog user posted image . Sama ne bi previjala v mrzli previjalnici, ok odvisno kolk mrzli, če je par stopinj manj že, ampak v kakšni ledenici pa že ne. sama sem vedno vprašala če lahko, šla v kot z vozičkom in tam zrihtala tamalga.




No običajno previjalnice v trgovskih centrih niso ravno ledenice......

in ne moremo starši s kakanjem in tudi dojenjem (ker mene tudi to moti, da pri sosednji mizi v gostilni, ko jaz jem mati celo uro drži joško ven, da jo leto dni staro dete od časa do časa pocuza, vmes pa divja po oštariji.....jaz pa ko dvignem pogled od krožnika hočeš nočeš vidim njen jošk)......posiljevati celotne okolice in si pripisovati nek estra status zgolj zato, ker imamo malo dete.....in v kavarni in v gostilni, kjer se streže hrana pač ne moreš previjati otroka na mizi....previj ga v previjalnici ali pa v vozičku.....ne pa na mizi......ne moreš kot starš na račun svoje svobode omejevati svobode vseh drugih......

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 19:21:17   
LuLu
"Previjanje dojenčkov na javnih mestih pa ni v pristojnosti Uprave RS za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin.«

user posted image

če sem morala previjati zunaj, je to bil ali avto, previjalnice ali kak privat prostor v trgovinah, kjer so dali dovoljenje za previjanje. Se strinjam, vse se da zmenit, če vprašaš. Tak, da ga vržem na mizo in čistim, pa nisem nikoli pomislila. Enako... tudi doma ga nisem dala na kuhinjsko mizo poleg hrane.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 19:25:52   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

"Previjanje dojenčkov na javnih mestih pa ni v pristojnosti Uprave RS za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin.«

user posted image

če sem morala previjati zunaj, je to bil ali avto, previjalnice ali kak privat prostor v trgovinah, kjer so dali dovoljenje za previjanje. Se strinjam, vse se da zmenit, če vprašaš.


In če rečejo ne, to pomeni ne. Ne razumem, da tega nismo sposobni upoštevat user posted image . Jaz še za kvačkanje vprašam, če motim, če slučajno posedam po lokalih, ker mi ni samoumevno, da to počnem tam. Samoumevno je to pri babicah v kvačka klubu, ne pa sred gostilne.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 19:29:16   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

"Previjanje dojenčkov na javnih mestih pa ni v pristojnosti Uprave RS za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin.«

user posted image

če sem morala previjati zunaj, je to bil ali avto, previjalnice ali kak privat prostor v trgovinah, kjer so dali dovoljenje za previjanje. Se strinjam, vse se da zmenit, če vprašaš. Tak, da ga vržem na mizo in čistim, pa nisem nikoli pomislila. Enako... tudi doma ga nisem dala na kuhinjsko mizo poleg hrane.


točno tako. Starša opokana do amena.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 19:38:56   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


In če rečejo ne, to pomeni ne. Ne razumem, da tega nismo sposobni upoštevat user posted image .


pa seveda, da ne.. če bi, bi bili vsi kloni enega prijaznega popolnega človeka in bi bilo dolgčas na tem svetu user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 19:40:41   
RIJA*
samo ta bedasta minitrstva in marsikateri urad je menda sam sebi namenuser posted image

bog ne daj, da bi bil kdo za kaj pristojenuser posted image

samo za

user posted image

so dobri!

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 5.3.2014 19:41:58 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Previjate kaj po gostilniških mizah?
5.3.2014 19:53:00   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

samo ta bedasta minitrstva in marsikateri urad je menda sam sebi namenuser posted image

bog ne daj, da bi bil kdo za kaj pristojenuser posted image

samo za

user posted image

so dobri!


Posebej če govorimo o sr.anju. Od tega se vsi distancirajo, tako in drugače.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!