Bruhanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


jazz -> Bruhanje (17.9.2005 13:18:54)

Naš Matic že ene tri dni zvečer,ko dobi flaško malo zbruha. Najprej zaspi, potem se zbudi v groznem joku in ko ga posedem bruhne. Tudi včeraj je kar tako po obroku čez dan bruhnil in danes zjutraj po jutranji flaški, po pitju čaja,potem se mu je zataknilo malo pomaranče...spet bruhanje. Res je da ima refluks, ampak s polivanjem že dolgo nismo več imeli težav,sedaj pa tole sumljivo bruhanje!!! Ja, star je 9 mesecev,dajem mu legofer sirup za železo,gliste pa pomoje niso, ker jih ne najdem v blatu...ali je vseeno možno,pa podočnjake ima tudi,samo jih ima že skos. Mislite, da bi morali k zdravniku?




urška -> Bruhanje (17.9.2005 13:25:36)

predlagam da začneš s sadjem, (npr. banana) ali pa z jabolkom (jaz sem mu noter še malo piškotka naribala) ker je bolj sladko pa ga majo ponavadi otročki radi.
če pa želiš ti pošljem receptke iz paparice da dobiš še kakšno idejo




urška -> Bruhanje (17.9.2005 13:26:58)

sorry tole sem pa pod naroben forum napisala. prosim če ne upoštevaš mojega "nasveta"




jazz -> Bruhanje (17.9.2005 13:27:55)

Hvala urška,mu dajem sadje in tudi paparico imam...bomo videli,mogoče bo kaj bolje!




mišek -> Bruhanje (17.9.2005 14:22:52)

Dehidriran po mojem ni, saj ne bruha po vsakem obroku, vendar bi jaz z njim vseeno odšla k zdravniku glede na to da se bruhanje ponavlja. Lahko da so gliste pa niso vidne s prostim očesom. KLakršni koli nasvet, ki ga boš dobila in če se bo bruhanje nadaljevalo ti priporočam obisk pri zdravniku.

Lp




Stran: [1]