|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 10:33:53   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: romy
taki okvirji ko so zgoraj na sliki - NE, Hvala.... jih še zastonj ne maram....user posted image
Mam rajš svoje ene in edine, pa čeprav s flumastrom pobarvane user posted image


sicer ni bil namen tega primera da bi govorilo "lepih" okvirjih, ampak bolj o tem kak asortiman ta dečva ima. če bi pa govorili o dizajnu očal, mi je pa najbolj padel v oči en odvetnik v The Closer (epizodna vloga) - je mel več okvirjev, samo nekak so mu vedno ful pasala in to je po moje najbolj važno; da zgledaš kul v njih. user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 11:01:42   
petea
mateyka,
ti pa si freak na očala ...
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 12:34:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
mateyka,
ti pa si freak na očala ...
user posted image user posted image user posted image


a si opazila kako je v filmih in serijah ful malo ljudi z očali? da bi pa glavni igralec imel očala, pa lahko z lupo iščeš. valjda da potem opazim enga s cvikerji..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 13:05:30   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a si opazila kako je v filmih in serijah ful malo ljudi z očali?


Nisem ... user posted image
ker se temu, ali nosijo očala, pa res (preveč) ne posvečam. user posted image


No, na oni dečvi iz Criminal mind sem pa še jaz uspela videti, da menja očala kot nekateri gate ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 15:07:10   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: petea
ker se temu, ali nosijo očala, pa res (preveč) ne posvečam. user posted image


se vidi da nikoli nisi nosila očal.

ej, tukaj sem našla neki:
http://modpodgerocksblog.com/2012/05/customize-your-sunglasses-two-ways.html
user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 16:26:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
se vidi da nikoli nisi nosila očal.


user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 17:35:08   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
... Jaz sem si ene kavbojke z alkoholci porisala in tam nisem mela problemov, tudi v pranju ne, se je boljše obneslo kot barve za blago:D.


ronja no, odrasla ženska si (gasp) user posted image ne moreš okol hodit porisana s flomastri user posted image user posted image upam, da samo doma hodiš v teh hlačah..



user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 17:36:44   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


pa kako lahko ob navadni plači tko šminkiraš?? grrr..


ej, na eni spl. strani se to tudi sprašujejo za Prijatelje, kako pri takih bednih plačah, večji del so brezposelni, lahko živijo v stanovanju na taki lokaciji user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 17:51:08   
malaMravljica
Jaz okvirjev za 400 eur niti pod tocko razno ne bi dala barvat. S flumastrom je no go, doma sama ustvarjat, ce ne znas tudi no go, edino mogoce pojdi k optiku vprasat.In sploh, ce si za okvirje dala 400 eur ze ne morejo bit tok slabi.
Se to, a ves, da temna ocala, taka plasticna z mal sirsim okvirjem, obicajno so tista, ki so zunaj pobarvana s crno, na notranji strani svetla. Moja prejsnja so bila na notranji strani bela, sedanja pa nek svetlejsi odtenek sivo rjave. So mi v optiki enkrat razlozili, da crna ni ok na notranji strani. Fajn vedet, preden jih cele fliknes v kaksno crno barvo ;-)
Pa se nekaj v podporo tvojih belih ocal, men so bela ocala cist kul, zares noro lepa pa so mi plasticna prozorna, sem jih ze iskala in mogoce enkrat..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 18:14:50   
LuLu
prodaj jih za 200, pa si kupi nove user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 19:15:39   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


pa kako lahko ob navadni plači tko šminkiraš?? grrr..


ej, na eni spl. strani se to tudi sprašujejo za Prijatelje, kako pri takih bednih plačah, večji del so brezposelni, lahko živijo v stanovanju na taki lokaciji user posted image



Jaz se sprašujem še kaj "globjega".....kako je lahko ženska na tv pri 45 in 50 brez gubic, brez celulita, s postavo 20 letnice......se zbudi ženska po burnem seksu zjutraj s speglano frizuro (precej bolj urejeno kot jaz ko pridem direkt od frizerja) in tip top makeupom.......očala pa res redko kdo po tv nosi.......

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 19:28:09   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

mene pa v raznoraznih serijah vedno znova fascinira, da so cele dneve v službi, nimajo hišnih pomočnic, a vsako jutro so v službi vsi popolni od glave do pete, njihova stanovanja pa so 'kot iz škatlice'

Ja, saj jih nimajo cajta umazat! Ne, resno - če nisi nič doma, nič ne razmečeš. Če doma delaš svašta... je svašta tudi na tlehuser posted image



ronja,
pa četudi jih cele dneve ni doma, se na stvareh sčasoma nabere prah, naselijo se pajki in drug mrčes ...

baje cele dneve delajo, a npr. na mizi imajo vedno sveže rože ...

in dom naj bi bil namenjen tudi temu, da se preoblečeš, poskrbiš za umazano perilo, ... torej bivaš in pustiš neko sled v bivališču, da se tam nekaj dogaja, ne pa, da je vedno kot v izložbi ...


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 19:43:13   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


ronja,
pa četudi jih cele dneve ni doma, se na stvareh sčasoma nabere prah, naselijo se pajki in drug mrčes ...

baje cele dneve delajo, a npr. na mizi imajo vedno sveže rože ...

in dom naj bi bil namenjen tudi temu, da se preoblečeš, poskrbiš za umazano perilo, ... torej bivaš in pustiš neko sled v bivališču, da se tam nekaj dogaja, ne pa, da je vedno kot v izložbi ...




petea....mogoče pa je zato tako, da so serije in filmi zato, da nas zabavajo......in niso dokumentarec o resničnem življenju, ki ga živimo doma......zato so verjetno stanovanja lepa in urejena in vsi glavni igralci in igralke so pregrešno lepi (ker če bi glavno vlogo igrala ženska z 90 kilami in moški s 120 kilami, nepočesana, nenaličena tudi ne bi bila tako zanimiva)......prav tako je s tipi topi stanovanji in hišami, ki so kot mavzoleji, v bistvu enake kot glavni igralci - nedosegljivi ideal povprečnega smrtnika......user posted image



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 19:56:27   
petea
meni pogosto namesto zabave vzbujajo krivo vest - cel dan (pa še pol noči) so v službah, kljub temu so vedno oblečeni in sfrizirani popolno in sodobno, pa še naspani in spočit so (skoraj) vedno ter pravočasno - ali pa še prej - vsako jutro na svojem delovnem mestu ... user posted image

da so pa v postelji navsezgodaj zjutraj naličene 'na polno', namesto praktično nevidnega make-upa, pa me res nasmeji user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 20:44:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


pa kako lahko ob navadni plači tko šminkiraš?? grrr..


ej, na eni spl. strani se to tudi sprašujejo za Prijatelje, kako pri takih bednih plačah, večji del so brezposelni, lahko živijo v stanovanju na taki lokaciji user posted image



Jaz se sprašujem še kaj "globjega".....kako je lahko ženska na tv pri 45 in 50 brez gubic, brez celulita, s postavo 20 letnice......se zbudi ženska po burnem seksu zjutraj s speglano frizuro (precej bolj urejeno kot jaz ko pridem direkt od frizerja) in tip top makeupom.......očala pa res redko kdo po tv nosi.......



pa noben nikoli ne kaka in lula, kamoli, da bi imel zaprtje ali drisko user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 21:32:31   
mateyka
in ženske nikoli ne prdijo..
http://www.youtube.com/watch?v=epjrWjo9ZMY

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
2.3.2014 22:07:14   
Plus minus
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


pa kako lahko ob navadni plači tko šminkiraš?? grrr..


ej, na eni spl. strani se to tudi sprašujejo za Prijatelje, kako pri takih bednih plačah, večji del so brezposelni, lahko živijo v stanovanju na taki lokaciji user posted image



Jaz se sprašujem še kaj "globjega".....kako je lahko ženska na tv pri 45 in 50 brez gubic, brez celulita, s postavo 20 letnice......se zbudi ženska po burnem seksu zjutraj s speglano frizuro (precej bolj urejeno kot jaz ko pridem direkt od frizerja) in tip top makeupom.......očala pa res redko kdo po tv nosi.......



pa noben nikoli ne kaka in lula, kamoli, da bi imel zaprtje ali drisko user posted image


Ne reče se brez veze da so filmi fikcija ;).

Drugače pa bi jaz, če bi nosila očala imela takšna:

http://www.mezzmer.com/blog/wp-content/uploads/2011/07/glasses-frames.jpg

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 2.3.2014 22:08:23 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
3.3.2014 12:51:35   
ronja
se zbudi ženska po burnem seksu zjutraj s speglano frizuro (precej bolj urejeno kot jaz ko pridem direkt od frizerja) in tip top makeupom...

mene pa vedno preseneča, da seksajo z modrci gor, po seksu majo vedno modrc še vedno gor. Mislim, pri nama gre to dol...

in dom naj bi bil namenjen tudi temu, da se preoblečeš, poskrbiš za umazano perilo, ... torej bivaš in pustiš neko sled v bivališču, da se tam nekaj dogaja, ne pa, da je vedno kot v izložbi ...

Za videt sled bivanja, obnove, maminega drugega dela, ustvarjanja,... pa pridi k namuser posted image . Mene fascinira, kako nekateri otroci nič ne razsujejo - ko gledaš na pinterestu ideje in nobenega messa okoli... meni je to nepojemljivo,ker to so pa resnične osebe... ne vem, kako se to zmenijo, ampak svaka čast. Ajde, veliki otroci, ki si dajo kaj dopovedat, ampak mali, malčki... to mi pa res ni 5% jasno!

pa noben nikoli ne kaka in lula, kamoli, da bi imel zaprtje ali drisko user posted image

No, v raztreseni ally so ves čas hodili na wc, treba priznat:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
3.3.2014 13:59:37   
dota
Uno stanovanje kjer živi Monika in čendler oz prej monika in rejčl je monika ''podedvala'' po babici.
Ros je načeloma doktor dinozavrologije, ki uči na nekem faksu, je v sodedni bajti. Čendler pa je od zmeri mel neko službo kjer je počas plazil gor. Ostali so pa vsakekvatre bli brezposelni, pa so se nekak porihtali. Rejčl je od natakarce pol ratala neka vodja mode pr eni hudi blagovnici pa tko... tko da v začetku je blo mal čudno, sam pol zgleda so odrastli in dobili dobre plače, fleta pa sicer niso menjali.
No petnajst let nataj so mi bli kulski... predvser,m zato ker se žveli na tko fajn lokaciji za tko mal dnarja, jst pa sem se za najemnino na ne tako prestižni lokaciji skeširala še pa još ulala.


Drugače pa... meni so očala kul, pa una iz kriminal majnda mi gre tud nekam, k ima tolk očal... popravljam tolk kulskih očal.


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
3.3.2014 14:02:52   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


pa kako lahko ob navadni plači tko šminkiraš?? grrr..


ej, na eni spl. strani se to tudi sprašujejo za Prijatelje, kako pri takih bednih plačah, večji del so brezposelni, lahko živijo v stanovanju na taki lokaciji user posted image



Jaz se sprašujem še kaj "globjega".....kako je lahko ženska na tv pri 45 in 50 brez gubic, brez celulita, s postavo 20 letnice......se zbudi ženska po burnem seksu zjutraj s speglano frizuro (precej bolj urejeno kot jaz ko pridem direkt od frizerja) in tip top makeupom.......očala pa res redko kdo po tv nosi.......



pa noben nikoli ne kaka in lula, kamoli, da bi imel zaprtje ali drisko user posted image



V seksu v mestu je enkrat imela una Šarlot al kaj je že tapoštrikana, drisko in jih je šraufalo z unim njenim Goldenblatom al kaj je bil desc. Sta kar srala, ko sta star sir jedla user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
3.3.2014 14:35:34   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: dota
Ros je načeloma doktor dinozavrologije,


paleontologije dota, paleontologije. moja tamala bo mogoče to, ko bo velika user posted image

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
3.3.2014 14:40:24   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: dota
Ros je načeloma doktor dinozavrologije,


paleontologije dota, paleontologije. moja tamala bo mogoče to, ko bo velika user posted image




Ja ja sej vem... sam sej se itak gre za za dinčkote, ne?


U sem se spomnila, kje so enkrat babe prdele v filmu.
V seksu v mestu je enkrat una sara đesika parker prdnila v postli ko je seksala z uno žvino.

Pa v enem najstniškokomičnem so prdeli in si pred rit postavljali vžigalnik in gledali če bo ogenj se pržgal. Tak mali minometalec.


Se spomnim k so pr nas v študentu tipi muhe lovili tako, da so jo počakali, ko je letela pol pa so kak glade sprej ali podobno špricnili proti njej in pržgali vžigalnik, tako da je muho skurilo user posted image Nima veze s filmi. Je folk tud v rijl lajfu poknjen. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
3.3.2014 15:27:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: dota
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: dota
Ros je načeloma doktor dinozavrologije,


paleontologije dota, paleontologije. moja tamala bo mogoče to, ko bo velika user posted image



Ja ja sej vem... sam sej se itak gre za za dinčkote, ne?


no ja, paleontologija je znanstvena študija prazgodovinskega življenja. To vključuje študijo fosilov (ja, tudi dinotov, med mnogimi drugimi), za določanje evolucijskega razvoja - študije prazgovodinskega okolja, rastlin, živali in kamnin. torej več kot samo dinote. dinoti so poudarjeni samo; glej glej - v filmih user posted image

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
3.3.2014 17:22:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: dota
Ros je načeloma doktor dinozavrologije,


paleontologije dota, paleontologije. moja tamala bo mogoče to, ko bo velika user posted image


to je dobro... glej, do kakega fleta prideš z dinozavri

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Okvir očal - ga je možno pobarvati?
4.3.2014 8:18:37   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
paleontologija je znanstvena študija prazgodovinskega življenja. To vključuje študijo fosilov (ja, tudi dinotov, med mnogimi drugimi)


torej, suma sumarum, je dinozavrologija specializacija paleontologije in je čisto ustrezen izraz, če se ukvarjaš le z dinozavri .., user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Risanke
Michonne RR

Ali otroku vsak dan dovolite, da gleda risanko/e?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!