nosecke z domzal :) (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> nosecke z domzal :) (16.2.2014 22:58:55)

Zdravo. :) 
Je katera z domzal? Prihaja lepo vreme in cas za vozickanje :) 
Javite se, ce ze imate struckice, ali pa na njih se cakate :) Nasa strucka prihaja spomladi ;)
Lp




izibizi77 -> RE: nosecke z domzal :) (17.2.2014 7:24:48)

Ojla, nisem čisto iz domžal, ampak bom veliko vozičkala po domžalah :) smo pa našo princesko dobili že decembra :)




srcek12 -> RE: nosecke z domzal :) (19.2.2014 9:09:39)

Živjo,

jaz sem iz Domžala, punčko pričakujemo maja. Kako sta kaj?




martina23 -> RE: nosecke z domzal :) (19.2.2014 12:23:02)

Jaz pa pričakujem v začetku marca. Torej prav kmalu :)
Si pišemo za vozičkanje




honey* -> RE: nosecke z domzal :) (20.2.2014 9:15:49)

Pozdravljene :)
Tudi jaz sem z Domžal, našo štručko pričakujemo julija :)




nikkybo -> RE: nosecke z domzal :) (25.2.2014 15:08:11)

heii punce, tudi jaz sem z okolice Domžal, pričakujemo pa junija 2go pikico. Se vam z veseljem pridružim [sm=bravo.gif]




Anonimen -> RE: nosecke z domzal :) (25.2.2014 18:43:08)

Super, nekaj se nas je že nabralo :) s katerega dela domžal ste?
Upam, da ste za da bi se malo podružile in kasneje tudi skupaj vozičkale [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/img] Ste za? Jaz sem bolj frišno tu, tako da ne poznam veliko mamic..





honey* -> RE: nosecke z domzal :) (26.2.2014 17:12:07)

No, pocasi se nas bo nekaj nabralo :)
Superca, druzba za vozickanje zmeraj pride prav ;) A katera izmed vas hodi na telovadbo za nosecke?





grašek -> RE: nosecke z domzal :) (28.2.2014 11:56:10)

hojla, jaz sem iz bližine Domžal, moja pa je stara že 10m in tudi sodelujem na RR že od nosečnosti naprej. Hodiva tudi v ZD Domžale in na starševski šoli sva bila tudi v Domžalah, meni je bilo bolje kot v Ljubljani. To je moj tretji otrok, prva dva sta ša že velika. Je pa to leto tako hitro minilo, veliko hitreje kot npr. zadnji mesec nosečnosti, tako da vam nič ne zavidam tegob zadnjih tednov. Na telovadbo jaz nisem hodila, vodim pa sama tudi delavnice za nosečnice, po zaključku pa imamo še eno uro časa za druženje in klepet. Če katero zanima, lahko pošlje ZS. Gre za novost v Sloveniji, ukvarjam se z zgodnjim razvojem jezika za dojenčke od rojstva naprej. Tako je poudarek tudi na razvoju jezika, večina vadb se usmerja le v gibalni razvoj. Delavnice pa imam tudi v Šentjakobu. Za tiste, ki pridejo že v nosečnosti prednost ta, da se potem družijo še po porodu, skupaj z malčki. Tole je pa spletna stran: http://www.modrapikica.si






whitti -> RE: nosecke z domzal :) (28.2.2014 12:03:29)

Pozdravljene,
jaz sem iz Domžal. Sem še na začetku [sm=smiley1.gif] , pričakujem oktobra.




Anonimen -> RE: nosecke z domzal :) (9.3.2014 20:40:32)

whiti tudi jaz sem čisto na začetku in pričakujem štručko v novembru, če sem prav izračunala, še čakam na ginekologa, sem pa tudi jaz iz Domžal, in bi mi družba prav prišla :))




whitti -> RE: nosecke z domzal :) (10.3.2014 12:02:01)

Anonimna piši mi na ZS :)




Anonimen -> RE: nosecke z domzal :) (13.3.2014 11:35:47)

javite se kaj mamike [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/img] kako ste?




majckica -> RE: nosecke z domzal :) (27.4.2014 15:26:41)

Zivjo, jaz sem tudi iz Domzal, tudi relativno nova tu. Imam 1 mesec sraro strucko in za enkrat tudi brez druzbe za vozickanje. Tako, da bom vesela druzbe :). Vizickam pa veliko za Bistrico... Drugace pa tudi jaz iscem nekaj za poporodno vadbo, nekaj jih je takih, da jih sprovedejo samo, ce jih je dosti prijavljenih... Tako, da ce se nas javi dovolj, lahko kaj takega uredimo. Ce pa katera ve za kaj pametnega, naj pa tudi spiroci... Uzivajte :)




honey* -> RE: nosecke z domzal :) (29.7.2014 12:16:15)

Ojla :) 
Kako ste? Tema je malo zamrla, pa vseeno upam, da se zmenimo za kaksno druzenje z nasimi soncki :)
Je katera za? 

Lp




Stran: [1]