|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ima katera to želvico?
15.2.2014 11:10:08   
kajalin*
http://www.kolektiva.si/ljubljana/modra-zelvica-projektor-zvezdnatega-neba-za-samo-9-99.html?a_aid=nl

me zanima, če to res sveti kot na sliki, al zvezdice samo svetijo na želviciuser posted image Ne bi pa rada imela samo eno plišasto igračo več doma...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ima katera to želvico?
15.2.2014 11:54:04   
mateyka
mi jo mamo. res sveti po steni, kot tak mini projektor. ima 3 barve, modro, oranžno in zeleno svetlobo (se da preklapljat) in želvica se po nekaj časa sama izklopi (ne gori celo noč). no, vsaj naša.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ima katera to želvico?
15.2.2014 11:57:35   
kajalin*
super :) a pol je za kupit?kje pa to v štacuni prodajajo, da jo grem pogledat?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ima katera to želvico?
15.2.2014 13:04:37   
mateyka
ne vem kje jo majo, če ti po pravici povem.
prek neta pa tukaj:
https://www.funky.si/zvezdno-nebo
http://kakadu.si/otroske-luci/1803-nocna-lucka-zelva-872354007208.html
http://www.mybaby.si/index.php/default/otroci-doma/mirna-noc-cloud-b/nocna-lucka-ki-pricara-ozvezdje-zelva.html
http://www.simplzaotroke.si/Projekcijska-nocna-lucka-zelva.html

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ima katera to želvico?
15.2.2014 13:06:08   
mateyka
aja, vidim, da maš že eno ful cenejšo opcijo..
za pogledat pa mogoče kak baby center? ponavadi tam kjer majo velik za dojenčke imo..

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ima katera to želvico?
15.2.2014 13:41:33   
kajalin*
ok hvala, ja tole je kr ugodno kar mam js.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ima katera to želvico?
15.2.2014 15:53:06   
skuštrana
Mi imamo tocno taksno s kolektive. Kupila sem jo leto in pol nazaj in bila prepricana da ne bo ravno nekaj vrhunskega, ampak je super.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ima katera to želvico?
4.3.2014 9:02:34   
kajalin*
evo, včeraj smo jo dobili in je res super, edino manjša je kot sem si predstavljala, pa nima veze. Pa ja, tudi sama se ne ugasne.. Je vredna 10 eur user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ima katera to želvico?
4.3.2014 17:59:25   
mateyka
ne vem, mi smo dali nekaj čez 30€ in je velika - čaki grem zmerit. evo, malo čez 30cm dolga in 20cm široka. in definitivno se naša sama ugasne po nekaj časa. po moje je več variant te želve potem? poceni in fensi? user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ima katera to želvico?
4.3.2014 22:01:40   
kajalin*
Ja, sej naša je tud tulk velika kot vaša, ampak js sm mislila da je večja :) A kr sama se ugasne, al jo kako naštimate?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ima katera to želvico?
5.3.2014 7:37:00   
skuštrana
Nasa se tudi sama ugasne po nekaj casa ( ne vem pa koliko tocno).

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ima katera to želvico?
5.3.2014 11:29:57   
mateyka
čaki mal kajalin, večja od 30 cm? pa tako ogromno stvar niti nimam kam dat user posted image pa kolk veliko si mela v mislih; pol metra, meter? điiiiz, kam bi jo pa pol dala, sej bi ti polovico pojstle zasedla user posted image

ja skuštrana, jaz tud ne vem koliko časa sveti, samo vem, da ko jo recimo prižgeš, da če čez kako uro-dve uletiš na check-up, ne gori več.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Nakupovanje
patkapatatka

Ko najdeš najlepšo stvar za svojega otroka

gledaš ceno (57%)

kupiš brez nadaljnjega (43%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!