Promocija Prešernovega dne sredi Berlina (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


petea -> Promocija Prešernovega dne sredi Berlina (14.2.2014 10:34:10)

http://www.delo.si/kultura/dediscina/krst-pri-poledenelem-jezeru-na-berlinskem-potsdamskem-trgu.html



Kakšno se vam takšno praznovanje Prešernovega dne - je to pozitivna ali negativna promocija?


Meni se zdi, da ne pusti ravno najbolj pozitivnega vtisa.




ZmajTolovaj -> RE: Promocija Prešernovega dne sredi Berlina (14.2.2014 11:06:28)

Kako že gre .. vsaka reklama je dobra reklama? [sm=jezicek.gif]
No, ne strinjam se najbolj.




malaMravljica -> RE: Promocija Prešernovega dne sredi Berlina (14.2.2014 11:56:10)

Meni se zdi super in sem prav vesela tega. Sam skoda, da jaz nisem nobene fige dobila.
Berlin je ena taka huda mesanica kultur in odstrkancev, da pac mores neki odstekanga naredit, da te opazijo. Fajn se mi zdi, ker je Slovenija na Berlinalu ocitno imela veliko promocije. Vem, da so se promovirali s Tino Maze, ce se ne motim so imeli plakate s Tino gor in se z medaljo se je super poklopilo. Kot kaze sta bila v Berlinu "in" sam Preseren in George.




mateyka -> RE: Promocija Prešernovega dne sredi Berlina (14.2.2014 12:06:13)

mogoče je spodoben koncept zadaj, samo kot pri vseh teh stvareh - če je izvedba slaba, tudi dobra ideja zgleda bedno. in zgleda res amatersko izvedeno, na žalost (fotka je iz wth? albuma) [sm=smiley4.gif]




malaMravljica -> RE: Promocija Prešernovega dne sredi Berlina (14.2.2014 14:06:06)

No, sej kolikor jaz razumem je to o cemer pise ta clanek res bolj amaterska zadeva oz to je bilo organizirano za slovence, ki zivijo v Berlinu in za ljubitelje nasega jezika. Razdelili so fige, pol so imeli krst v jezeru, slovenci so vedeli v cem je fora, potem so zihr se kaksen kozarcek rdecega na racun Preserna popil in se imel skupi lepo. Pac druzeje rojakov.
Uradna predstavitev Slovenije gor v Berlinu vem, da je bila preko Tine narejena, sam o tem ni nic v tem clanku, jaz sem to drugje brala in vem.




mateyka -> RE: Promocija Prešernovega dne sredi Berlina (14.2.2014 15:15:54)

ja, sam model je v gatkah? kaka bela haljica bi bla bolj v prešernovem duhu.. in se krsti v vodi polni smeti.. [sm=smiley22.gif]




Stran: [1]