ps3 (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


m_o_i -> ps3 (26.1.2014 21:09:53)

no, po treh letih se je gospod spomnil, da ima na omari nov, zapakiran playstation3[sm=zz_eek.png]
in tri streljacine zraven[sm=zz_confused.png]

in zdaj bi mi to aktivirali oz. bi se mama tudi malo poigrala (v mislih imam kakega sherlocka holmesa-bolj miselno in takticno), da pa mulc ne bo samo zraven sedel in gledal,je pa tudi jasno[sm=smiley36.gif]

tiste, ki ste vpeljane v cudovit svet ps3-kje kupujete igre!? nove? rabljene?! kaj imate za 4letnike?!




respect -> RE: ps3 (26.1.2014 21:17:45)

Moj jih potegne z neta dol [sm=smiley1.gif]




RIJA* -> RE: ps3 (26.1.2014 22:10:04)

ker ni več v garanciji, ga daj odkleniti in udri jače manijače [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: ps3 (26.1.2014 22:27:27)

za 4 letnike?

Peggle
LittleBigPlanet karting
Hamster Ball
Carnival Island
Flower
EyePet
Katamari Forever




Kerensa -> RE: ps3 (26.1.2014 23:07:53)

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
tiste, ki ste vpeljane v cudovit svet ps3-kje kupujete igre!? nove? rabljene?! kaj imate za 4letnike?!

O čudovitem svetu bi se dalo razglabljati [sm=smiley36.gif], ampak pri nas to čudo tehnike uporabljajo moji trije moški. Igrice kupujejo rabljene (vendar z garancijo, da delujejo brezhibno) v trgovini Mantis v Ljubljani.

Kaj je pa primerno za 4-letnike, pa ne vem, ker je naš Mladič pri treh letih igral Call of Duty. Streljačino.




m_o_i -> RE: ps3 (27.1.2014 16:27:38)

hvala za namige!
respect: govoris opartisu ali bi mi zelela se kaj namigniti!?[sm=zz_wub.gif]

ps je odklenjen, samo lahko menda igras samo do verzije ****, pa prek neta se ne smes konektat. za prvo me ne zanima kaj dosti(ker sem skromne sorte, bom pa "starejse" verzije igrala), za drugo me pa zanima se manj

skratka-zdaj bo akcija pri nas jipiiii




Stran: [1]