enake slabosti v drugi nosečnosti? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> enake slabosti v drugi nosečnosti? (22.1.2014 18:25:45)

Mamice pozdravljene!

V prvi nosečnosti sem imela prve tri mesece grozno slabost.
Sedaj sem noseča v drugi in ne vem kako bom z enoletnikom in slabostmi, no upam da jih ne bo.

Kako je bilo pri vas, vam je bilo v vseh nosečnostih enako slabo?




Izabelina -> RE: enake slabosti v drugi nosečnosti? (22.1.2014 18:26:42)

drugič je bilo slabše in težje, ker nisem mogla počivat takrat, ko bi si želela...

srečno!




Monstera -> RE: enake slabosti v drugi nosečnosti? (23.1.2014 9:07:23)

Tudi jaz sem imela obakrat hude slabosti. V drugo je bilo sicer lažje, ker sem se bol zavedala tega, da bo enkrat mimo pa tudi toliko časa nimaš, da bi skoz o tem razmišljala. Jaz ko sem mogla bruhat, sem malega posadila v stol in mu dala piškot, da me ni hodil gledat XD V najhujših dneh sem hodila do babice ona je skuhala kosilo in mali se je tam med nami sprehajal pa smo ga vsi po malo mirkali.
Ti samo pogumno iz dneva v dan, naenkrat se boš zbuila brez slabosti in vsega bo konec :D




nyna84 -> RE: enake slabosti v drugi nosečnosti? (23.1.2014 10:15:57)

Jaz sem se v drugi nmosečnosti počutila mnogo bolje kot v prvi. V prvi mi je bilo vsako jutro slabo (sem že v postelji jedla prepečenec ali krekerje), v drugi nikoli. Tudi sedaj v tretji nosečnosti mi ni slabo. Imam pa druge težave, ki jih v prejšnji ni bilo.

Zavedati se moraš, da je vsaka nosečnosti drugačna. Zato ne moreš v naprej predvideti, kaj te čaka. Bo pokazal čas. Srečno! [sm=smiley1.gif]




Neala -> RE: enake slabosti v drugi nosečnosti? (23.1.2014 10:44:00)

V prvi nosečnosti mi je bilo malo slabo, res skoraj nič. Pa tisti kovinski okus v ustih in popolnoma brez apetita. Počutje ok.

V drugi nosečnosti pa ful slabo, bruhanje tedensko, samo ležala sem ob popoldnevih in se je mož igral s tamalo. K sreči je že 4 leta stara in je kar razumela za kaj gre. Apetit pa tokrat normalen, nič kovinskega okusa. Slabosti so pa res bile ful izražene. Še zdaj me občasno matrajo pa sem že v 28. tednu.

Pomoje je vsaka nosečnost drugačna in ne moreš neke vzporednice potegnit, da bo enako ali huje/boljše kot v prvi.




alda -> RE: enake slabosti v drugi nosečnosti? (23.1.2014 11:37:59)

prva nosečnost je minila ob običajnih slabostih, malo krvavitvah,..ampak znosno/ " le" 4x sem pristala v bolnici/.

v drugo pa dosti slabše,:slabosti stalne tam do enga 7mesca, podnevi ponoči, k sreči pa drugih težav ni bilo.
je pa bilo lažje,ker je imela punca že 7.let in je lahko kar veliko stvari naredila samostojno.

Pa ne se prestrašit: soseda je prvo nosečnost skoraj celo premeditirala na kavču ,tako slabo ji je bilo, v drugo in tretje pa NIČ, tako ,da držim pesti, da bo tudi pri tebi tako




Češnca -> RE: enake slabosti v drugi nosečnosti? (23.1.2014 12:28:45)

Drugič so se slabosti pojavile kasneje in so dlje trajale. Prijateljici prvič celo nosečnost slabo, drugič nič; sosedi pa ravno obratno. Pusti se presenetiti. [sm=smiley2.gif]




Stran: [1]