Sunday chwek (al' kako že?) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa -> Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 9:39:36)

Dobro jutro. [sm=smiley12.gif]

Luksuz. Celo nedeljo imam na (predvidoma) voljo za lenarjenje.




saruška -> RE: Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 9:58:39)

Fouš. Simpl k pasulj [sm=smiley36.gif].




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 10:00:09)

Da ne boš preveč fouš... vreme je rahlo zaje*alo situacijo. In bom/o kar doma.




saruška -> RE: Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 10:03:30)

Včasih tudi to paše... vse 4 od sebe, jebi*a, imaš vsaj izgovor...




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 10:05:29)

IZVIRNO SPOROČILO: saruška
vse 4 od sebe

2 proti tipkovnici, 2 pa daaaleč pod pisalno mizo, ja. [sm=smiley36.gif]

Se mi zdi, da bom kar preživela dan pred računalnikom in TV-jem. Smučanje in skoki na sporedu, vmes pa FarmVille2, Farm Heroes Saga in RR.




Izabelina -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 10:39:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

2 proti tipkovnici, 2 pa daaaleč pod pisalno mizo, ja. user posted image

Se mi zdi, da bom kar preživela dan pred računalnikom in TV-jem. Smučanje in skoki na sporedu, vmes pa FarmVille2, Farm Heroes Saga in RR.


a upaš, da se bu Lukka pojavu in odpru kšno novo temo pa nam vrgu kost za glodat [sm=smiley36.gif] ker če ga ne bo, pol ne bo lih velik akcije na RR ...




Izabelina -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 10:39:34)

x2




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 10:45:22)

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
a upaš, da se bu Lukka pojavu in odpru kšno novo temo pa nam vrgu kost za glodat [sm=smiley36.gif] ker če ga ne bo, pol ne bo lih velik akcije na RR ...

Če Lukke ne bo, bo pa Frodo. [sm=smiley36.gif]




pipapopa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 10:46:15)

Blagor vsem, ki boste počivale. Mene čaka gora cunj za zlikat[sm=smiley13.gif] sem se pa uspela za dobro jutro pobarvati in sem prav čudna brez narastka[sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 10:48:03)

Yep, tudi meni ne bi škodilo, če bi si danes pobarvala narastek. Se že lepo vidi, da mi pamet ven leze. [sm=smiley36.gif]




Izabelina -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 10:49:02)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
a upaš, da se bu Lukka pojavu in odpru kšno novo temo pa nam vrgu kost za glodat [sm=smiley36.gif] ker če ga ne bo, pol ne bo lih velik akcije na RR ...

Če Lukke ne bo, bo pa Frodo. [sm=smiley36.gif]


ja samo Frodova (sm sicer ugotovila, da je to gospa, ampak ime in znak kažeta na moškega) izbira tematike, ni niti pol tako razburljiva kot Lukkova [sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 10:51:25)

Frodo debatira tam, kjer lahko kaže svoje pluse. Tam, kjer bi jo lahko dobil na minusih, je ni. [sm=smiley36.gif] In to je res počasi že dolgočasno, ja.

Sploh v primerjavi s slovenskim pe*rom, ki si je ustvaril družino na Norveškem in ima več problemov, kakor vsi, ki so ostali v Sloveniji. [sm=smiley36.gif]




saruška -> RE: Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 11:08:10)

Meni je Lukka "fenomen" - največ problemov na tistem področju, ki naj bi ga njegov mož najbolj obvladal [sm=zmeden.gif]

Sicer pa upam, da je ok, ker že dolgo ni odprl 6 tem zaporedoma [sm=smiley36.gif]




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 11:11:03)

Mogoče mu je pa posesivni mož zaplenil računalnik.




Izabelina -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 11:15:14)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Frodo debatira tam, kjer lahko kaže svoje pluse. Tam, kjer bi jo lahko dobil na minusih, je ni. [sm=smiley36.gif] In to je res počasi že dolgočasno, ja.

Sploh v primerjavi s slovenskim pe*rom, ki si je ustvaril družino na Norveškem in ima več problemov, kakor vsi, ki so ostali v Sloveniji. [sm=smiley36.gif]


no pa sej to delamo vsi, ne bom šla mešat zraka v temo na katero ne morm napisat treh pametnih stavkov, pa čeprav mam o tej določeni temi izdelano svoje mnenje...




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 11:18:40)

Ne, ne, ni bilo tako mišljeno.

Marsikdo od nas lahko napiše marsikateri pameten stavek na marsikateri temi. Ker če je človek vsaj solidno spolšno razgledan, potem lahko debatira (bolj ali manj globoko) o marsičem in o marsičem ima tudi svoje mnenje.

Frodo pa se oglaša izključno tam, kjer lahko sebe postavi na pole-position. Ji priznavam razgledanost, znanje in še kaj, ampak že dolgo pa nisem videla koga, ki bi tako zelo perferiral svoj prav in ki bi bil tako zelo nepripravljen pogledati na kakšno situacijo malce širše. S tem "širše" je mišljeno "širše od svojega sveta, v katerem si ti seveda center".




mateyka -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 11:44:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Frodo pa se oglaša izključno tam, kjer lahko sebe postavi na pole-position.


[img]http://www.broadwaytovegas.com/JenniferStripperPole1.jpg[/img]

..ampak že dolgo pa nisem videla koga, ki bi tako zelo perferiral svoj prav in ki bi bil tako zelo nepripravljen pogledati na kakšno situacijo malce širše. S tem "širše" je mišljeno "širše od svojega sveta, v katerem si ti seveda center".


frodo-centristični sistem [sm=smiley36.gif] pa sej je že od skoz taka.. [sm=smiley1.gif]




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 11:47:01)

Med pole-position in pole-dance je pa velika razlika, veš? [sm=jezicek.gif]

Si ne predstavljam Frodo na pole-dance-u. [sm=jezicek.gif]




Shorty_ -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 11:50:57)

Jutro,


evo jaz sem komi vstala, včeraj odličen šoping s kolegico [sm=bravo.gif] zaključili sva ga s kuhanim vinom pri njej doma.[sm=zz_mstickle.gif] Res super sobota.

Zdejle mi je mal manj super ker še kave nisem spila pa so ostali družinski člani že malo lačni, tko da najprej goveja juha pol pa piščanec in krompir v pečico[sm=smiley1.gif]

Popoldan pa grem seveda drsat s tamalo [sm=zz_running.gif][sm=zz_mstickle.gif]




*miska.mcc* -> RE: Sunday chwek (al'''' kako že?) (19.1.2014 12:05:22)

najprej goveja juha pol pa piščanec in krompir v pečico[img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/smiley1.gif[/img]
 



zelo podobno.

juha se kuha. (še ribano kašo mam za naredit)
polnjen piscanec

pa tenstan krompir

motovilec in grahova omaka.  [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/img]




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 12:07:45)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
Popoldan pa grem seveda drsat s tamalo [sm=zz_running.gif][sm=zz_mstickle.gif]

V tem vremenu? Pri nas tako grmi, da se mi okna tresejo.




pipapopa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 12:18:07)

Pri nas tudi nevihta[sm=smiley13.gif]

Miška kako narediš poljenega piščanca?

Pri nas za spremembo ne bo krompir,piščanec,.. , ampak boranja. Sem se jo 1. lotila kuhat. Bomo videli kaj bo ratalo[sm=smiley1.gif]




Kerensa -> RE: Sunday chwek (al'' kako že?) (19.1.2014 12:20:29)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR
najprej goveja juha pol pa piščanec in krompir v pečico

Jaz sem danes rešena gospodinjstva. Imam vse tri svoje moške doma, tako, da - Mladič pospravlja, Pubertetnik pomiva, g. Mož bo pa kuhal/pekel (rižota z zelenjavno omako in pečena piščančja prsa).

Ga. Mati ima pa dan na off.




saruška -> RE: Sunday chwek (al' kako že?) (19.1.2014 12:22:43)

Pri nas pa sonček na polno, končno - po dveh tednih... Še malo pa bi postali plesnivi s to vlago in meglo in dežjem! tako da vabljeni na izlet na Obalo [sm=bravo.gif]




*miska.mcc* -> RE: Sunday chwek (al'''' kako že?) (19.1.2014 12:23:30)




IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa



Miška kako narediš poljenega piščanca?




najprej ga od zunaj in znotraj premazem ( sesekljan cesen in petersilj prelijem z vročim oljem, da zacvrči in "da od sebe",  dodam sol, malo gorcice, včasih paradiznikovo mezgo)
 

nadev:  največkrat preprazim drobno sesekljano cebulo in česen.   star kruh namocim (al v mleku, al v goveji juhi)  kruh ožamem, dodam jajce in preprazeno cebulo, petersilj, drobnjak...(kakorkdaj), zacimbe in drobtine, ce je preredko)  

nabašem in to je to.
  




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>