|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: beljenje stanovanja
21.1.2014 22:30:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
zato pa obstaja mašinca, ki se ji reče sesalec...za zunaj pa kerher user posted image


aha, ja, pa še kako krtačko gor natakneš.. no, pa bom kmalu vse vedela še preden bom tako steno imela user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
in po feng šuju ogledalo ne paše v spalnico user posted image


ej, po feng šuju opremljat se men zmeša, al bi pa morala bit miljonarka in hišo iz nule delat v posebnem programčku, ki ima fengšui parametre not vstavljene user posted image

sem enkrat šla čekirat, ker mi je blo ene par razlag všeč (recimo, da nimaš kavča tako da ne kažeš hrbet vratom, , samo sem hitro obupala, ko sem šla malo bolj v detalje. ker mora bit vse obrnjen v določeno smer, postavljen ravno prav; štedilnik, postelja, kavč.. pa vrata ne smejo sekat te energije, pa tam moraš bit obrnjen proti tej energiji - điiiz.. flet je pa zgrajen kot je in tvoje pohištvo je tako kot je (al ga pa ni), zdej se pa pejt žonglirat do nezavesti.. če maš čas in ti je to je hobi, ne rečem, drugače pa - v izi user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: beljenje stanovanja
21.1.2014 22:36:54   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

mateyka, zelo lepe
user posted image

kje pa si to našla*


ej rija, sej majo tud v sloveniji - take plošče so http://www.interstille.si/pages/tapete/wallart.php



hej, Stanislava! long time no see - živjo user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: beljenje stanovanja
21.1.2014 22:44:00   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sem enkrat šla čekirat, ker mi je blo ene par razlag všeč (recimo, da nimaš kavča tako da ne kažeš hrbet vratom, , samo sem hitro obupala, ko sem šla malo bolj v detalje. ker mora bit vse obrnjen v določeno smer, postavljen ravno prav;


Meni je tudi kakšen detajl prav simpatičen in se mi zdi, da če je ena stvar "fengšujevska" je pa ena...ali dve. Recimo še ta o ogledalu user posted image  - to je lahko izvest...ali tisto o zapiranju školjke in odlaganju torbice. Za kaj več praktičnega se pa še priporočam ;).

Živjo!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: beljenje stanovanja
21.1.2014 22:53:30   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Meni je tudi kakšen detajl prav simpatičen in se mi zdi, da če je ena stvar "fengšujevska" je pa ena...ali dve. Recimo še ta o ogledalu user posted image  - to je lahko izvest...ali tisto o zapiranju školjke in odlaganju torbice. Za kaj več praktičnega se pa še priporočam ;).

Živjo!


točno to :)
res ne moreš ene bajte zdaj čisto po FS narediti, če nisi tega storil ob načrtovanju, pa še takrat ni izi

male stvari pa naredijo, če ne drugega, boljši občutek....

zapiranje sekreta - več denarja v denrnici
enako, da ne smeš odlagati torbice na tla :)
ogledala pa mi tudi brez feng šuja niso všeč v spalnici...

prav tako nimam navešenih zvončkov in podobnega...

je pa res, da moj nenehno hodi po bajti in šprica lavando po koteh....ker kao čisti negativno energijo user posted image

pa čiščenje s soljo recimo....prostorov in sebe...meni je moja maserka recimo rekla, da se naj vsak večer zdrgnem z grobo morsko soljo, kar recimo tudi počnem...če ne drugega, je fajn pilinguser posted image

edino kar me še čaka, je ureditetev, beri pospravljanje dveh sob, ki po FS mreži ležita ravno v področju denarja user posted image user posted image user posted image ša še res je, da sta obe rumpl kamri....user posted image user posted image user posted image

bom poročala, če se bo po tem stanje v moji denarnici kaj spremenilouser posted image user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: beljenje stanovanja
21.1.2014 23:01:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


edino kar me še čaka, je ureditetev, beri pospravljanje dveh sob, ki po FS mreži ležita ravno v področju denarja user posted image user posted image user posted image ša še res je, da sta obe rumpl kamri....user posted image user posted image user posted image

bom poročala, če se bo po tem stanje v moji denarnici kaj spremenilouser posted image user posted image


Recesija rešena user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: beljenje stanovanja
21.1.2014 23:50:17   
mateyka
ok, to me zanima - katere so sobe na podpročju denarja? user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: beljenje stanovanja
21.1.2014 23:54:11   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO:


zapiranje sekreta - več denarja v denrnici
enako, da ne smeš odlagati torbice na tla :)



Ojej, saj to se hecate, ne? user posted image
To me spominja na une nosečniške vraže, npr. Če se poliješ s kavo po trebuhu, bo imel otrok znamenje al kako že gre..


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: beljenje stanovanja
22.1.2014 1:26:25   
mateyka
no ja, estetsko glih ni met sekret skoz na stežaj odprt + pomisli na mikrodelce dreka, ki frčijo kot fine molekule po zraku, ko potegneš vodo in ne zapreš dilo npr.
potem denar po tleh puščat (tudi če je v torbici) - ni glih spoštljivo do tvojega trdega dela. tako kot se s hranos psoštljivo ravna, se lahko tudi z denarjem, ker z njim si vse kupujemo. recimo da sledimo logiki "follow the money"..
ogledala v spalnici - meni sicer niso moteča, če ravno ne "sekajo" postelje z direktnim odsevom. to me pa moti. ne vem če bi lahko spala z unim ogledalom na stropu recimo - bi bla huda panika user posted image

mislim, štekam eno osnovno logiko feng-šuja; gre za harmonijo in spoštovanje (tudi dejanja, ne samo prostor), neke vrste izi "stanovanjski zen". recimo zen vrt je narejen, da se umirimo ob delu v njem. če bi bila samo vraža, potem bi lahko rekli za vsak harmonično postavljen japonski zen vrt, da ni lep ampak vraževeren - makes no sense user posted image

iiii, tale mi je cute - personal zen garden user posted image
user posted image

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: beljenje stanovanja
22.1.2014 9:18:02   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok, to me zanima - katere so sobe na podpročju denarja? user posted image


evo, postavi svoje stanovanje v to mrežo

user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 22.1.2014 9:19:00 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: beljenje stanovanja
22.1.2014 9:20:56   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva


IZVIRNO SPOROČILO:


zapiranje sekreta - več denarja v denrnici
enako, da ne smeš odlagati torbice na tla :)



Ojej, saj to se hecate, ne? user posted image
To me spominja na une nosečniške vraže, npr. Če se poliješ s kavo po trebuhu, bo imel otrok znamenje al kako že gre..




:) mam pa vedno zapret sekret, tudi moja moška sta fajn vzgojena, kar se tega tiče user posted image

in nikoli vsrane torbice

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: beljenje stanovanja
22.1.2014 9:22:34   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


iiii, tale mi je cute - personal zen garden user posted image
user posted image


luštno :) moj dragi nabavlja material, da bo pred hišo uredil tak, prekmurski zen garden :) zadnja pridobitev: 3,5 tonska črna skala user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 22.1.2014 9:23:08 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: beljenje stanovanja
22.1.2014 10:15:28   
mateyka
fatnastično! ko bom mela svoj vrt, bom tudi mela eno mega skalo user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: beljenje stanovanja
22.1.2014 10:36:01   
nyna84
Katere barve pa običajno uporabljate? Kupite že pripravljeno mešanico ali kupite barvo v tubi in potem sami zmešate odtenek, ki vam je všeč?
Ugibam, da je mešanje barve z barvne lestvice dražje kot nakup pripravljene?

Jaz hčerama že dobro leto obljubljam, da jima bom prebelila/poslikala/okrasila sobe, pa še ni prišlo na vrsto. Zdej sem si postavila cilj do pomladi in pravkar malo gledam odtenke.
Tamali (letos bo 6) bi naredila kombinacijo pastelno (kremasto) roza-rumena (kot tista chupa-chups lizika)
Taveliki (letos bo 10) pa bi šla v bolj skulirane odtenke. Ona bi vijola, ampak ne vem, s katero barvo bi jo pokombinirala. Ideje?

Ne bi rada belih sten, pa dodatno bi sobe okrasila z dekorativnimi nalepkami (metuljčki, itd)

Pohištv v spalnici imata obe enako: barva oreh s krem vrati.

Glede barve sem razmišljala, da bi kupila kar pripravljene od jupola (junior in trend).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?