Iščem osebo... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


picola1 -> Iščem osebo... (17.1.2014 1:18:17)

ki bi mi pomagala speljat (oziroma bi največ sama speljala, moja bi bila več ali manj samo ideja in koncept) dve odlični poslovni ideji, ki ju na slovenskem tržišču še nisem zasledila. Po možnosti bodi grafična oblikovalka/oblikovalec ali pa vsaj nekdo, ki obvlada photoshop in si kreativna in komunikativna, ker bo treba zadevo ne samo oblikovat, ampak jo nato tudi prodat. Sama se trenutno ukvarjam z drugimi stvarmi in nimam ne časa, ne energije za izpeljavo tega projekta. Ideja pa je (vsaj zame) tako dobra, da mi je žal, da bi mi jo speljal nekdo drug...

Javi se mi na zs, da se dogovoriva za naprej. [sm=smiley1.gif]




Felicita -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 2:39:07)

poskusi na twitterju. tam je ogromno freelance dizajnerjev.




picola1 -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 3:13:04)

Bah...nimam twiterja...:/




mateyka -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 8:40:43)


IZVIRNO SPOROČILO: picola1
Po možnosti bodi grafična oblikovalka/oblikovalec ali pa vsaj nekdo, ki obvlada photoshop


to sem sicer jaz, samo sem bogu podpajzko in tržila ziher ne bom - trgovka na daljavo, lol [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (17.1.2014 9:09:00)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




pipapopa -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 9:19:01)

Pa se ti zdi pametno, da poslovne partnerje iščeš po forumu? [sm=smiley24.gif]




mateyka -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 9:49:13)

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
Pa se ti zdi pametno, da poslovne partnerje iščeš po forumu? [sm=smiley24.gif]


ja, bognedaj uporabit moderne medije in kreativne pristope, to je tako neprofesionalno..

picola1, raje začni novo reality serijo a la apprentice kot donald trump [sm=jezicek.gif]




pipapopa -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 10:14:09)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa
Pa se ti zdi pametno, da poslovne partnerje iščeš po forumu? [sm=smiley24.gif]


ja, bognedaj uporabit moderne medije in kreativne pristope, to je tako neprofesionalno..

picola1, raje začni novo reality serijo a la apprentice kot donald trump [sm=jezicek.gif]

jaz sigurno nebi iskala takole, na slepo. drugače pa vsak po svoje




mateyka -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 11:23:00)

ljudje smo različni. eni si več upajo, drugi manj..




picola1 -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 12:20:56)


IZVIRNO SPOROČILO: pipapopa

Pa se ti zdi pametno, da poslovne partnerje iščeš po forumu? [sm=smiley24.gif]


Zame forum ni čist nič drugačen kot pa en cajtng, u katerga dam oglas...Evo, če Mateyka ne bi bla bogu pod pajsko, bi se ziher doble...[sm=smiley36.gif] Lahk pa da mam kakega kreativnega soseda pa tega sploh ne vem...in bi blo čist dost, da obesim en nakracan pildek na blokovsko oglasno desko...




picola1 -> RE: Iščem osebo... (17.1.2014 12:22:42)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Picola1, lepo te je slišat po dolgem času.


Tnx...[sm=smiley1.gif] vsake tolk časa pridem pogledat, sam se mi ne da več...minili so tisti časi...[sm=smiley36.gif]




nostamorwen -> RE: Iščem osebo... (15.4.2014 10:30:40)

Dober dan!

moj ime je Natalia Corbillon Gonzalez. Za prvi oprostite moje napake ampak sem španka in še se učim. =)
Sem videla da v januarja si pisala za grafično oblikovalec ali oblikovalka. Še iščeš? Jaz sem industrijska in grafična oblikovalka. Delam grafično oblikovanje in tudi poročni dizajn. Seveda dobro spoznam photoshop, illustrator, inDesign...

Tukaj lahko gledaš en par stvari da sem delala:
www.bouquetsup.blogspot.com

Če hočes kontaktirat, prosim, pišejte na email nataliacorbillon@gmail.com in bomo pogovarjala od tvoja super ideja! =)

Lep dan!
Natalia




Stran: [1]