pleničke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Drejči -> pleničke (16.9.2005 10:23:09)

Živjo,
vem, da je na to temo bilo že nekaj debat, ampak ravno zdaj tega ne najdem ...in sicer me zanima katere pleničke bi po lastnih izkušnjah priporočile za novorojenčka oz. dojenčka (Pampers,..)??
Hvala,
lp




cmokec -> pleničke (16.9.2005 10:30:52)

Jaz sem prebrskala teme od pleničk, preden smo dobili novo RR. Večina pohvali pleničke od Babylove (DM) in Fixies, ki imajo sprednji del izrezan za popek, če ta še ni čisto zaceljen. Tako, da sem kupila vsake po en paket.




Anonimen -> pleničke (16.9.2005 10:35:05)

Jaz sem imela prve fixies in so super(vendar drage), se mi zdi da se znajo z njimi edino bablove primerjat tak da ali fixies ali bablove od dm!




Anonimen -> pleničke (16.9.2005 10:36:40)

Cmokec, a v Kranju v porodnišnici zdaj popka ne zamrznejo več? Tiborju so pred tremi leti in pol ga, in ko sem ga jaz prvič videla, je imel že čisto navaden popek, kot ja.
Drugače sem pa jaz imla za Tiborja vedno navadne Pampers, pa nikoli ni nič premočilo. No ja, na prste ene roke lahko preštejem kolikokrat v treh letih. Pa še takrat zato, ker ga nisem dobro zavila. Otročka je treba poviti tako, da ni med ritko in pleničko praznega postora, med nogicami, ponavadi. Tako da plenička lahko vodico popije, ne pa da odteče na en konec, kjer potem plenička prepusti. Še dobro, da je še bolj na začetku moje materinske kariere bila enkrat moja sestra zraven, ko sem Tiboja previjala, da je videla, da ne delam O.K. in mi je to povedala.




cmokec -> pleničke (16.9.2005 11:06:28)

Ja, v KR iz porodnišnice pridejo zaceljeni popki. Ampak mal kompliciram, ker mislim, da drugače nebi blo dovolj dobro. Pleničke bomo porabili tako ali tako.




sky -> pleničke (16.9.2005 11:10:29)

Tudi mi smo porabili po en paket Fixies in babylove o DM (newborn). Oboje so se super obnesle.




Anonimen -> pleničke (16.9.2005 15:08:40)

Ja ne, cmokec, saj včasih se popek vseeno ne zaceli. Vsaj pri nas se ni. In takrat so tiste pleničke čisto v redu (no, pa tudi sicer). Mi jih sicer nismo imeli, sem kar lepo dol zavihala. V bistvu me je zanimalo, če še zamrznejo popke. Aha, potem še.




bobek05 -> pleničke (16.9.2005 15:12:35)

Mi imamo Pamperske že od vsega začetka in se nimam kaj pritoževat... So pa najboljše ta vijolične, ker so bolj raztegljive in mehke..




eva1 -> pleničke (16.9.2005 15:18:08)

Jst sem iz papmersk prešaltala na babylove(po nasvetu punc iz RR) in res so ok...sedaj skoz uporabljamo babylove in sem z njimi res zadovoljna!




Stran: [1]