Kengurujček-kdaj obrnit naprej (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 10:13:47)

No saj že naslov vse pove, torej kdaj malčka obrnit naprej..nik je star 16tednov in glavica še ni čisto stabilna..kdaj ste jih ve obrnile v svet?




sabini -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 10:50:23)

moj že drži sam glavico star je dobre 4 m




sezam -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 10:52:21)

Glavica mora biti stabilna, pol ga lahko obrneš.




Urška// -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 13:34:10)

ojla

nasa pupa je ze obrnjena naprej,res pa je da ze dolgo cisto samostojno drzi glavico,sej si vidla slikico v albumu ne

LP




Anonimen -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 13:59:05)

Urška// vidla ja, zato sem pa vprašala.Zdaj še samo čakamo , da Nik pogrunta kak je to fajn!




mika -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 14:30:38)

Mi smo kengorujčka uporabljali od četrtega meseca naprej, ker se v vozičku ni hotla vozit. Obrnjena je bila naprej, ker je drugače bilo dreeeeenje.




bobek05 -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 14:53:38)

Meni tudi vsi govorijo, da tam nekje od 4. meseca dalje.. Zankrat mu še ne paše biti v kengurujčku, ker nič ne vidi, pa po 5. min začne tulit, tako da bomo spet sprobali, ko bo glavico že čisto sam lahko držal...




A-N-J-A -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 16:23:34)

Moja tud z glavico še mal zašejka ,tko da jo sicer imamo obrnjeno naprej,ampak ji glavico skos mal držimo .Ga pa ne uporabljamo kaj dosti,ker mamo začne hitro hrbet bolet ,oči pa samo vidi kengirujčka in je že auuu .




špelin@ -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 19:41:44)

Naša v kengurujčku ne mara biti obrnjena proti meni, ker kar znori in vrti bučko, da ji ne bi kaj ušlo Je neverjeten firbec, zato zdrži edino oobrnjena naprej. Itak ji kengurujček ni ravno všeč - roke so zakon

Pri prvi piki pa smo kengurujčka ogromno uporabljali in je bila čisto zadovoljna obrnjena proti meni. Kako so otroci različni




BARBARA R. -> Kengurujček-kdaj obrnit naprej (16.9.2005 19:50:39)

Res je rečeno, da ko samostojno drži glavico pokonci. Mi smo jo imeli samo 1x tako, da je bila obrnjena proti meni. Ni bila najbolj zadovoljna in sem poskusila, da je bila naslonjena name.Tako, da sem jo kar od samega začetka nosila gledajočo v svet.




Stran: [1]