|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj je uspelo .....
24.11.2013 14:52:33   
Neala
Prvič - v prvo,
drugič - v drugo user posted image

(odgovor članu Ulalaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj je uspelo .....
24.11.2013 16:13:28   
Ajedat
Meni prvič po pol leta. Za drugega se pa borim približno 14 let. Imela 4 inseminacije, 6 postopkov ivf oz. icsi , dva splava.
No sedaj pa sem noseča 8 tednov naravno in upam da tokrat pripeljem do konca ker me že malo leta hecajo.user posted image

(odgovor članu Ulalaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj je uspelo .....
25.11.2013 8:42:00   
Anonimen
Prvič čisto nenačrtovano, nato ss. Potem je trajalo 2,5 leti in spet ss. Potem pa 4 mesece (in v tretje upamo, da gre rado in srečno skozi). :)

(odgovor članu Ajedat)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj je uspelo .....
25.11.2013 11:19:57   
witch

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Po treh letih in pol. S postopkom IUI.


Da še jaz dodam. Uspelo je pri 27. letih. Noseča sem polnih 33. tednov.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj je uspelo .....
25.11.2013 11:25:25   
Polona31
Prvič v četrtem ciklusu, drugič v tretjem...prvič stara 33 drugič 36...hecno ampak...obakrat sem zanosila ob polni luni

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj je uspelo .....
25.11.2013 11:25:27   
Lilla81
Da še jaz dodam..
prvič s klomifenom pol enem letu,zdej drugič pa po točno dveh letih,zdej sem v 24 tednu in sem takoo veselauser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj je uspelo .....
25.11.2013 12:13:49   
nyna84
Prvič nenačrtovano, drugič in tretjič pa v drugem ciklu (po prenehanju jemanja KT)

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj je uspelo .....
25.11.2013 12:40:28   
varja
prvič po dveh letih s kolmifenom, žal ss. nato čez leto (uspešen IVF), rodila fantka, nato po dveh letih naravno in nenačrtovano, a je sledil spet ss, nato spet nrnačrtovano že po treh mesecih, rodila punčko. Po vseh kolobocijah imam sedaj parček točno tri leta narazen in mi kdo reče, to sta pa lepo naplanirala user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 9:50:49   
darja_mark
V prvo takoj (nenačrtovano user posted image ), zdaj ko delava na drugem sva pa šele dobro začela tako da držim pesti da bo čimpreje. user posted image

(odgovor članu Ulalaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 10:49:19   
Shana86
Uspelo je po dobrem letu, ko so mi laparoskopsko odstranili endometriozo - je uspelo takoj naslednji mesec naravno. Prej sem dala skozi Clomid - razen grozno bolečih jajčnikov brez rezultata, HSG, spermiogram - vse uredu. Stara sem 27, čez dva tedna pričakujeva punčko user posted image Upam, da v drugo uspe prej in brez operacij, bova začela delat tako zgodaj, da se endometriozi ne bo uspelo razrasti user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 12:02:17   
Radenska_
po dveh letih in pol, pri starosti 26. s postopkom IUI in Femaro. Trenutno sem v 9t in upam da bo šlo srečno do konca...

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 12:10:18   
Shana86
Radenska_ nisem vedela, čestitam, bravo!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 12:19:00   
Klavirka
Nama je uspelo po skoraj 6-ih letih truda, dala sva skozi 4 inseminacije in 6 ICSI-jev in nikoli ni bilo uspešno. Potem je sledil premor leto in pol in sva naravno zanosila. Dragi mi pravi da je tisti mesec gledal luno user posted image Sem v 18. tednu user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 13:12:37   
bauko
Pri nama ni trajalo dolgo (par mescov), je pa res, da mi je enkrat že začela zamujat menstruacija (kar se prej 20 let ni zgodilo nikoli!) in sem bila prepričana, da je to to. Pa (.)(.) so me ful bolele in skelele, kar je še podkrepilo moje prepričanje, da sem noseča in ko sem naredila test in je bil negativen, sem bila ful ful razočarana. Takrat sem sama sebi obljubila, da nikoli več ne bom sama sebi tega naredila, da bi se vnaprej veselila nečesa, kar ni preverjeno. In sem se čisto, ampak res čisto nehala obremenjevat s tem, kdaj bo ratalo...in potem je ratalo takoj naslednji mesec. user posted image

(odgovor članu Klavirka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 17:25:25   
ela23
Shana86, midve imava pa skoraj identično zgodbo. :) Trudila sva se slabo leto, potem sem imela laparo. Uspelo je še isti mesec, ker sem imela O približno okrog operacije. Po porodu pa tudi ne bom dopustila, da se mi ta endom. spet razraste, bova šla kar kmalu v akcijo. :)

(odgovor članu bauko)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 17:39:03   
Shana86
Nama isti mesec se niso dovolili, ker sem imela hkrati tudi histeroskopsko odstranitev mini mini pregrade, ceprav je G videla ovulacijo user posted image

Kdaj imas rok?

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 18:04:47   
Soncek555
Najprej skoraj 8 let KT, potem leto dni premora, nato pa plusek v drugem načrtovanem poskusu :)

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 19:42:10   
Radenska_
shana86, lepa hvala :)
Tebi pa želim čimhitrejši in čimmanj boleč porod :)

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Soncek555)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kdaj je uspelo .....
27.1.2014 22:06:50   
Mateia.
Takoj (nenacrtovano) - cez 6t pricakujeva :)

(odgovor članu Ulalaa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kdaj je uspelo .....
28.1.2014 7:57:28   
Agnes27
Temu lahko rečem pri mojih policističnih jajčnikih sreča...prvič v tretje, drugič v prvo:) V drugo zibamo aprila. Srečno!!!

(odgovor članu Mateia.)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kdaj je uspelo .....
28.1.2014 9:07:39   
sandri91
Uspelo je kar takoj, v prvi rundi user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kdaj je uspelo .....
28.1.2014 9:18:34   
ela23

IZVIRNO SPOROČILO: Shana86

Nama isti mesec se niso dovolili, ker sem imela hkrati tudi histeroskopsko odstranitev mini mini pregrade, ceprav je G videla ovulacijo user posted image

Kdaj imas rok?



Tudi nama prvi mesec še niso dovolili, tako da po operaciji nisva imela SO, sva jih pa imela pred operacijo in očitno je bilo že to dovolj. user posted image Rok imam konec junija. Kdaj pa ti?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kdaj je uspelo .....
28.1.2014 11:14:05   
Shana86
Hehe najprej noce ratat, potem pa rata preden hoces user posted image Tale vama bo se pojedel zivcev user posted image

Se dobra dva tedna, na valentinovo :)

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kdaj je uspelo .....
28.1.2014 17:39:35   
littlestar5
V prvo 5. mesecev po jemanju KT. V 6.tednu ss. Nato je 3 mesece zatem sledila operacija pregrade. Ciklusi so se mi uredili na 28 dni. In sedaj je v pol leta ratalo user posted image . Ravno danes zjutraj sem 4 dni po zamujanju M, naredila test in je bila črtica zelo rahla. Tako, da upam, da bo sedaj vse ok in da sem res srečka user posted image .


(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kdaj je uspelo .....
29.1.2014 12:57:57   
ela23
Shana86, to bo pa hitro :) Vidva bosta do mojega PDP-ja lahko že novega delala. user posted image Želim ti čim lepšo porodno izkušnjo in veliko crkljanja. user posted image

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Katero ime izbrati?
kimica86

Ne moremo se odločiti.. Pomoč bi prav prišla..

Alina (63%)

Luna (19%)

Aria (18%)


Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!