Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


ona -> Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 10:25:21)

Pozdravljeni,
danes imam možnost it na predavanje zgoraj omenjene gospe Vzgoja v sodobnem času,zato me malo zanima ali se splača it poslušat ali ne?
Iz drugih forumov sem dobila različne informacije,da je ful dobra za poslušat in, da je škoda časa....čakam še na vaša mnenja kaj se vam zdi,tisti,ki ste bili na kakšnem njenem predavanju?




petea -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 10:35:57)

Meni so njena predavanja všeč. Če drugega ne, malo prevetrim svoja razmišljanja in ravnanja.

Pove konkretna dejstva, svoja opažanja iz svoje dolgoletne prakse, pojasni stališča in predvsem jasno opiše, kakšne so lahko posledice določenih pogosto uporabljenih pristopov, ki jih uporabljamo starši.








hubi -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 15:52:48)

Jaz jo priporočam. Je konkretna, brez olepšav.




Luni -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 16:13:40)

IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Jaz jo priporočam. Je konkretna, brez olepšav.


Se strinjam! Jaz bi vsekakor šla! Po njenem predavanju sem naredila korenite sprememebe :P ;)




aprilčica07 -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 16:24:04)

Meni je bla tudi všeč. [sm=smiley1.gif]




patrino -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 17:12:30)

Osebno se podobnih predavanj udeležim če se le ponudi priložnost. Tako sem poslušala že kar veliko predavateljev iz tega področja, z različnimi pristopi in razmišljanji. Vsako predavanje mi po svoje nekaj da- nekatero več, nekatero manj- Zdenka Zalokar Divjak mi je med ljubimi in se je vedno rada spravim poslušat.




Izabelina -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 19:02:33)

je bla moja profesorica na faksu in res odlično predava, tut zanimive rešitve ima za določene vzgojne probleme, tko, da če je prilika kr pejt...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.11.2013 19:32:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




aknela123 -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (20.11.2013 22:36:21)

no, ona, sem prepozno videla vprašanje. upam, da si jo šla poslušat.
pa tudi "smešno" mi je to vprašanje. ko sem bila jaz na začetku poti pri svojih otrokih, sem bila pripravljena tudi plačat, da sem lahko šla kakšno predavanje poslušat. ker pa sem zdaj v takšni službi, da tudi sama kdaj organiziram kakšno predavanje, mi ni jasno, da se ljudem (staršem) ne da priti, itak vedno takim, ki bi najbolj rabili, da kaj slišijo o vzgoji.




ona -> RE: Zdenka Zalokar Divjak-mnenje o predavanjih (21.11.2013 13:20:49)

No, včeraj nisem šla na predavanje,ker mi je prišlo nekaj vmes...in mi je kar žal...sem morala it z mlajšo hčerko k zdravniku,tako,da je bila to prioriteta.
Aknela 123...naj ti povem,da sem bila do sedaj na ogromno predavanjih,vedno se rada udeležim, otroke imam že večje,veliko sem že odnesla od predavanj, za to gospo pa žal še nisem slišala,zato so me zanimala mnenja.
Se mi je pa že parkrat zgodilo,da sem šla na neko predavanje in potem odšla domov prav jezna,ker ni bilo to kar so obljubljali...če sem poštena,grem res nekam,da tudi kaj odnesem,ne pa,da samo čas izgubljam :)
Vsem ostalim pa hvala za mnenja!




Stran: [1]