kaj kupiti nosečki za RD (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


TomTaylor -> kaj kupiti nosečki za RD (13.11.2013 21:23:18)

SEm razmišljala, da bi ji kupila kkšn komplet za nego kože - sej veste - strije, pa žilice,...seveda takšno, "prilagojeno" za nosečnice/mame (po porodu). A mislite, da bi bilo takšno darilo OK ali raje kupim kaj drugega? Kaj pa če kkšno malenkost priložim tudi za prihajajočega dojenčka? ....oz...s predlogi in mnenji na plano! Hvala! [sm=smiley1.gif]




bubu_bibi -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (13.11.2013 22:43:47)

hmm... jaz sem načelno in brez izjeme proti podarjanju kakršne koli kozmetike.

torej moj nasvet: ne, raje kupi kaj drugega. kakšno knjigo, album za nosečnost - če že mora biti v kontekstu nosečnosti, ne pa kremo proti strijam. [sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (13.11.2013 23:02:11)

men je ZAKON "8 hour cream" od Elisabeth Arden - za suho nosečniško kožo balzam. moje prepričanje je, da me je rešila pred strijami, dokazat pa ne morem [sm=jezicek.gif] ampak strij pa nimam nič (pa sem šla tarkat gor za 20 kil) [sm=smiley20.gif]

IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

hmm... jaz sem načelno in brez izjeme proti podarjanju kakršne koli kozmetike.

torej moj nasvet: ne, raje kupi kaj drugega. kakšno knjigo, album za nosečnost - če že mora biti v kontekstu nosečnosti, ne pa kremo proti strijam. [sm=smiley36.gif]


no viš, men so pa teli albumi za nosečnot malo mimo [sm=smiley36.gif]


verjetno je treba poznat človeka, da veš kaj mu paše in kaj ne.




alda -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 8:22:21)

meni pa je najbolj mimo-ampak povdarjam MENI-,da se mami za RD podarja za dojenčka oz otroka.
Pa saj nima on RD!!
sama bi bila vesela kake dobre kreme, toplih nogavic,ker me je vedno zeblo v noge,...




Felicita -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 8:45:44)

jest bi najprej poudarla, da darilo kupuješ prijateljici, ženski, šele potem je ta prijateljica 'nosečka'.

drugo, kozmetiko kupovat je... lahko zelo težko in zelo zgrešeno. meni vsak drugi losjon za telo povzroči alergijo, kremo za obraz sem pa itak doktorirala, preden sem našla tako, ki mi odgovarja. potem poznam punce, ki nase ne dajo ničesar, kar je testirano na živalih, ali kar vsebuje sestavino ****... pa potem lahko vsako darilo skoraj roma v smeti al pa kej podobnega. zdej razen če kolegico (nosečko) poznaš dovolj, da veš kaj že uporablja oz. odgovarja ji to kupi, kaj novega pa... ne vem no, jest ne bi.

jest bi se odločila, za kej takega, kar bi ji kupila tudi, če ne bi bla noseča. ok, flaše vina ravno ne, ampak ne bi pa darila na nosečnost fiksirala.




Najaa -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 9:22:48)

Podpis po aldo. Ona ima rojstni dan. Kupi ji kaj samo za njo, za dojenčka bo itak dobila še cel kup stvari. Sem tudi proti podarjanju kozmetike in ne maram, da mi kdo podarja kozmetiko. Človeka moraš za kaj takega res dobro poznat. Raje kakšna knjiga, mogoče bon za razvajanje z masažo ipd.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.11.2013 9:31:11)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




naja17 -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 20:18:00)

Ehh... Če je prijateljica, najbrž veš kaj uporablja, če je na kaj alergična in bla bla... Ko je bila moja BF noseča, sem jo pač vprašala, če želi kaj za dojenčka za RD in si je želela in je bila darila ful vesela....
Jaz sem bila 2 RDja noseča in sem dobila ful bonov za kozmetičarko - masaža, pedikura (zelo priročno [sm=smiley2.gif] ), sauna (ok to je za po nosečnosti), pol bone za DM, dobila majčko z napisom na trebuščku...
Če lahko kje zbrskaš kšnga fotografa za slikanje trebuščka, pa da je v tvoje budgetu, mi je tud fajno darilo.




bubu_bibi -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 21:17:43)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men je ZAKON "8 hour cream" od Elisabeth Arden - za suho nosečniško kožo balzam. moje prepričanje je, da me je rešila pred strijami, dokazat pa ne morem [sm=jezicek.gif] ampak strij pa nimam nič (pa sem šla tarkat gor za 20 kil) [sm=smiley20.gif]

IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

hmm... jaz sem načelno in brez izjeme proti podarjanju kakršne koli kozmetike.

torej moj nasvet: ne, raje kupi kaj drugega. kakšno knjigo, album za nosečnost - če že mora biti v kontekstu nosečnosti, ne pa kremo proti strijam. [sm=smiley36.gif]


no viš, men so pa teli albumi za nosečnot malo mimo [sm=smiley36.gif]


verjetno je treba poznat človeka, da veš kaj mu paše in kaj ne.


mateyka, odebeljeno je pomenilo to, kar je alda napisala in felicita - da naj bo darilo za njo. če pa že more biti v kontekstu nosečnosti, po mojem, skoraj vse raje kot kozmetika. ampak, smo si različni, ne?
poševno pa podpišem, samo potem najbrž ne bi spraševala tule gor, ne? bi kupila kremo in to je to. samo debate potem ne bi bilo... [sm=smiley2.gif]




liliana -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 21:34:52)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

men je ZAKON "8 hour cream" od Elisabeth Arden - za suho nosečniško kožo balzam. moje prepričanje je, da me je rešila pred strijami, dokazat pa ne morem [sm=jezicek.gif] ampak strij pa nimam nič (pa sem šla tarkat gor za 20 kil) [sm=smiley20.gif]




Mene pa je navadna afroditina krema proti strijam rešila pred njimi......

Drugače pa se glede podarjanja strinjam s tistimi, ki pravijo, da kupi tako darilo, kot bi ga kupila, če ženska ne bi bila noseča......






saragr -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 21:40:22)

Meni najboljše darilo bi bila knjiga od Penelope Leach - Otrok od rojstva do šole. V zadnjih tednih nosečnosti, ko bo komaj čakala na porod, ji bo ta knjiga super krajšala čas.




mateyka -> RE: kaj kupiti nosečki za RD (14.11.2013 22:30:12)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Mene pa je navadna afroditina krema proti strijam rešila pred njimi......


afroditina kolekcija mi je bila in je še, zakon. res dobre zadeve majo.




Stran: [1]