RE: Črnec (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Spolnost



Sporočilo


patrino -> RE: Črnec (9.11.2013 19:23:40)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Halooo[sm=smiley29.gif]Lili. neee nisem rodila s caaaarskiim. Samo vseeno se ti tisto ne raztegne za vedno. A ti imaš še vedno tako veliko kot med porodom[sm=jezicek.gif] ??


Jaz sem imela carski rez....zato na moji ni spremembe[sm=jezicek.gif]......sem pa že od večih slišala, da tako ozka kot pred prvim porodom pa nobena ne ostane......baje obstajajo pa tudi ženske, ki se namensko odločijo za carski rez ravno iz tega razloga, da ostanejo ozke......


A da bi šla zato na CR , da bi ostala "ozka" [sm=smiley22.gif]O ljubi Jezus. No, seveda po porodu nisi čisto tak kot prej, pa ne toliko zaradi raztegnjenega dotičnega dela, kot zaradi razbolelosti in občutka, da spodaj nekaj ni vse ok. Pa s časom in seveda s pridnostjo pri izvajanju Kegljevih vaj vse postane takšno kot je treba. No, kaj sem že hotela reči...aja- torej- ženske , ki rodijo s CR niso take maherce pri izvajanju vaj za utrjevanje medeničnega dna, ker mislijo, da jim tega ni potrebno početi. Po njihovem mnenju pač delajo to le inkontinenčne tete, da ne porabijo toliko plenic. Ampak- punce te zadeve pridejo prav še za vse kaj drugega, kot le za trening proti nehotenemu lulanju. Poleg vseh drugih koristi, so te vaje krive tudi zato, da je moja Pikica takšna kot je treba. Vsaj moj dinozaver pravi tako[sm=smiley9.gif]




patrino -> RE: Črnec (9.11.2013 19:26:22)

[sm=zmeden.gif]
IZVIRNO SPOROČILO: alda

probala nisem s črncem, ampak tistih par goličev,ki jih kdaj v kakem dokumentarcu o Afriki pokažejo se mi ne zdijo kaki extremi [sm=smiley1.gif]


Sploh, če gledaš dokumentarce o Bušmanih [sm=jezicek.gif]




mateyka -> RE: Črnec (9.11.2013 19:40:54)


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
[image]http://gifs.gifbin.com/1238409599_nom_nom.gif[/image]


Daj no, crknila bom od smeha [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] s čim sem si zdaj tega lepotca zaslužila?


ja to si ti - srna, ki ji je slon prevelik [sm=smiley36.gif]

btw, tisto ni noga
[img]http://scienceblogs.com/notrocketscience/wp-content/blogs.dir/474/files/2012/04/i-2325d7f6567e1a7459f965b85b2d82cd-Elephant-penis.jpg[/img]




uškinamama -> RE: Črnec (9.11.2013 19:58:14)

patrino


atrjuje, da ne spadam v kategorijo slonic . Sama, ker se dobro ujameva "tam" predvidevam, da on spada med dinozavre



Mhm. Tako kot pri naju dveh. Jaz sem ozka kot dvanajstletna devica on pa , ha on pa ima samo na glavici tetovirano " Uškinamamlavjuforeverendeverjutajnilitlbič"




aknela123 -> RE: Črnec (9.11.2013 20:22:01)

[sm=jezicek.gif], ajoj, ste odštekane! [sm=jezicek.gif]




patrino -> RE: Črnec (9.11.2013 20:43:11)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

patrino


atrjuje, da ne spadam v kategorijo slonic . Sama, ker se dobro ujameva "tam" predvidevam, da on spada med dinozavre



Mhm. Tako kot pri naju dveh. Jaz sem ozka kot dvanajstletna devica on pa , ha on pa ima samo na glavici tetovirano " Uškinamamlavjuforeverendeverjutajnilitlbič"


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]O, šit ej crkujem od smeha tule -moj misli, da se mi je dokončno odpeljalo [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Črnec (10.11.2013 8:11:09)


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Halooo[sm=smiley29.gif]Lili. neee nisem rodila s caaaarskiim. Samo vseeno se ti tisto ne raztegne za vedno. A ti imaš še vedno tako veliko kot med porodom[sm=jezicek.gif] ??


Jaz sem imela carski rez....zato na moji ni spremembe[sm=jezicek.gif]......sem pa že od večih slišala, da tako ozka kot pred prvim porodom pa nobena ne ostane......baje obstajajo pa tudi ženske, ki se namensko odločijo za carski rez ravno iz tega razloga, da ostanejo ozke......


A da bi šla zato na CR , da bi ostala "ozka" [sm=smiley22.gif]O ljubi Jezus. No, seveda po porodu nisi čisto tak kot prej, pa ne toliko zaradi raztegnjenega dotičnega dela, kot zaradi razbolelosti in občutka, da spodaj nekaj ni vse ok. Pa s časom in seveda s pridnostjo pri izvajanju Kegljevih vaj vse postane takšno kot je treba. No, kaj sem že hotela reči...aja- torej- ženske , ki rodijo s CR niso take maherce pri izvajanju vaj za utrjevanje medeničnega dna, ker mislijo, da jim tega ni potrebno početi. Po njihovem mnenju pač delajo to le inkontinenčne tete, da ne porabijo toliko plenic. Ampak- punce te zadeve pridejo prav še za vse kaj drugega, kot le za trening proti nehotenemu lulanju. Poleg vseh drugih koristi, so te vaje krive tudi zato, da je moja Pikica takšna kot je treba. Vsaj moj dinozaver pravi tako[sm=smiley9.gif]



Tako je Patrino.....pomembo je, da je Pikica takšna kot je treba......ni nujno, da je takšna kot pred porodom, važno je, da je taka kot je treba.......[sm=jezicek.gif]




sombrero -> RE: Črnec (12.11.2013 0:54:33)

Nekje sem bral, da se ženske podzavestno odločate za dolžino in širino. Tista, ki je po naravi bolj aktivna, rabi močnejše klobase, tista, ki ni pa bolj hrenovke... In se na osnovi tega odločate za življenske družice... A je to res? [sm=duda.gif]




daddy -> RE: Črnec (12.11.2013 9:25:38)


IZVIRNO SPOROČILO: sombrero

Nekje sem bral, da se ženske podzavestno odločate za dolžino in širino. Tista, ki je po naravi bolj aktivna, rabi močnejše klobase, tista, ki ni pa bolj hrenovke... In se na osnovi tega odločate za življenske družice... A je to res? [sm=duda.gif]


Če gre za podzavestno odločanje, potem se tega pač ne zavedajo, I guess [sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: Črnec (12.11.2013 10:16:01)

IZVIRNO SPOROČILO: sombrero

Nekje sem bral, da se ženske podzavestno odločate za dolžino in širino. Tista, ki je po naravi bolj aktivna, rabi močnejše klobase, tista, ki ni pa bolj hrenovke... In se na osnovi tega odločate za življenske družice... A je to res? [sm=duda.gif]


Običajno podzavestno izberemo varno povprečje, ki ga ja tudi itak največ na razpolago.....kranjsko ali pa pasjo radost.....dobra stvar tudi je, da ju v sili tudi surovi lahko zaužiješ.....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]




ZmajTolovaj -> RE: Črnec (12.11.2013 14:19:41)

AAAAAAAAAAAAAHAHAHAH crknla bom od smeha. Slon LOL. Se strinjam z Lulu, no. Za vsako rit palca raste LOL.
Drugač pa, ja sem probala. Nič posebnega.




ronja -> RE: Črnec (12.11.2013 14:25:26)

Pozabila na to zgodbo, sam se mi nekak zdi logično, da velikega štila ne moreš tlačit v majhno luknjo :-).

Je logično, res pa je, da je vagina veliko bolj prilagodljiva velikosti kot penis - ta se samo ukrivi, ko potuje not, ker ga kosti stisnejo, tega do nedavnega niso vedeli. IZ povprečne vagine pride otrok s povprečno veliko glavico... Res da ne brez muk;), ampak pride pa. Tako da njihovi obsegi niso tako problematični, ker se vagina prilagodi. Dolžina je lahko problematična, če doseže predaleč namreč buta v jajčnik in to zelo boli in globina je lahko pri nas različna, ni pa tako velika varianca kot pri njih. Tak da nekaj ravno pravega:)

Do zdaj sem imela samo slovane, pa še teh glih komi za množino:D, tako da nimam nobene pametne primerjave, so pa razlike v velikosti vseeno opazne, vsaj če si malo bolj raziskovalne narave (pa ni treba, da greš merit, čeprav so si jih oni ziher vsi zmerili;). Ti slovani so mi pač bolj dišali, vonj je pa meni precej ključnega pomena, kaj naj... Zato si tudi ne morem predstavljat zatreskanosti v filmsko zvezdo ali koga, ki ga ne vidim (voham) v živo. Kaj pa vem, če bi mi bil všeč...

Se mi zdi pa vedno neumno, kadar vidim komentar v smislu: "važna je tehnika, ne velikost". KOt da se to dvoje izključuje - lahko ima oboje;).

Kar se temnopoltih tiče, pa je treba upoštevat, da obstaja vrsta ras in niso vsi enako veliki, velikost delov je pa vseeno korelirana.

In se na osnovi tega odločate za življenske družice... A je to res?

Mogoče. Imam premali vzorec, samo eno samico:D. Resno pa mislim, da obstaja še en kup dejavnikov, ki jih ženske upoštevamo pri izbiri samca za parjenje in za ostat z njim - dokazano smo bolj izbirčne od moških. Moškim se recimo dokazano poveča nivo testosterona v slini in krvi, po tem, ko se pogovarjajo s punco - pa če jim je bila všeč ali pa ne. Ženske smo malo bolj triki. Ocenjujemo kup stvari in to je samo ena od stvari. Sicer pomembna, ampak ni edina;)




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]